yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (27)
  • medya (6)
  5

  29. Ambalajıyla birlikte içeriği de değişmiş, kalitesi bozulmuş saç bakım yağıdır.

  Öncelikle beni en çok üzen şey, yeni aldığım kutuda o eski, hepmizin hayran kaldığı elseve mucizevi yağ serisinin ikonik kokusunun olmaması.

  Evet yeni aldığım kutu bildiğiniz Pantene saç bakım yağının kokusuyla aynı. Hatta ve hatta, bununla da kalmamışlar ve daha da ucuzlaştırmışlar kokusunu. Benimkinde bir sorun mu var acaba diye markete gidip aynı ürünü tekrar kokladım. yine bambaşka, apayrı bir koku. bu seferde kokuyu şekerli yapmışlar? Sadece buram buram bayıcı bir şeker kokusu var başka hiçbir nota yok. Yahu sanki L'Oréal değil de merdiven altı bir marka alıyorum. Bu kadar da olmaz!

  Eski verdiği yumuşaklıktan da eser yok ayrıca. Saçlarımı yumuşatmak yerine yapış yapış yapıyor. İçeriğindeki etken maddeleri daha az kullanabilmek için bol bol silikonla seyreltmişler formülü. Ekstradan bir silikon formu daha eklemişler. Bunun yanısıra "Hint lotusu özü" ve "soya fasulyesi yağı" içeriklerini de çıkarmışlar. Hint lotusu yerine aynısefa özü eklemişler.

  Aslında iyi oldu ya. Zaten boykot etmek istiyordum... Hem Filistin'de çocukların acı çekmesine destek verdikleri için, hem de hayvan deneyleri yapmaya devam ettikleri için. Bütün ürünleri çöp oldu zaten, kullanılacak bir şeyleri de kalmadı. Müşterilerine yaklaşımları ise berbat, İnsanları salak yerine koyuyorlar. Türkiye'deki en itici marka benim için. Aynı şekilde L'Oréal grup'a ait oldukları için Nyx, Lancome ve Kerastase'yi de boykot edeceğim.

  Sizin de elinizde eski üründen varsa ve yenisini almayı düşünüyorsanız, paranıza yazık etmeyin.

  ilgili medya:
  5
  18 kasım 13:32 18 kasım 13:52

  28. Bunu zamanında büyük bir umutla almıştım.Ama ben de sivilce yaptı.Ben bu ürünü banyodan sonra vücuduma kullanıyorum.Kokusu falan beni rahatsız etmiyor.

  6 ağustos 2022 15:33

  5

  27. İş arkadaşımın tavsiyesi ile aldığım ve birkaç haftadır denediğim saç yağı. Saçları beslediğini filan düşünmüyorum ama ne zaman sürsem tekrar yıkayana kadar bozulmayan çok güzel su dalgaları elde ediyorum. Saçıma hiç ısı uygulamadığım için doğal buklelerim duruyor zaten ama bu ürün saçın kabarıklığını alıp onları daha da belirginleştiriyor. Duştan sonra nemli saçıma uyguluyorum. 3-4 pompasını avuçlarımda ısıtıp saçlarıma yediriyorum. Sonra da yar saçların lüle lüle olarak geziyorum bütün gün. Bayağı sevdim bundan sonra bittikçe alırım.

  31 temmuz 2022 00:33


  26. Açıkçası bende çok hafif bir parlaklık dışında pekte bir işe yaramayan urun. Elektriklenmeyi de pek engellediğini dusunmuyorum.

  27 haziran 2022 22:07

  25. kokusu çok güzel, biraz da saç uçlarını nemlendiriyor ama vov bi etkisini göremedim

  4 şubat 2022 01:15

  24. bayıldığım bir ürün. yıllardır kullanıyorum bir saç bakım yağından beklediğim her şeyi karşılıyor. duştan sonra ıslak saçıma sürüp saçlarımı kendi haline bırakıp kurutuyorum. saçlarımın güzel bir su dalgası almasını sağlıyor ve yumuşatıyor, ağırlık yapmıyor, e kokusu da güze daha ne olsun!

  17 mayıs 2021 13:56

  4

  23. normal saçlar için yeterli bir ürün olduğunu düşünüyorum. benim kuru saçlarımda aşırı bir nem de vermedi ama kuru da bırakmadı. palette ve restorexden iyi ama bioblas ve avondan hala aşağıda benim için

  31 ocak 2021 03:28


  22. Yıllar önce alıp bir köşeye attığım, geçenlerde ise saçıma ürün ararken elime gelen adı gibi mucizevi yağdır kendisi. Bu zamana kadar nasıl bir köşeye atmışım hayret ediyorum yahu Duştan çıktıktan sonra saçlarımı tarıyorum ve elime 2 pomp bu yağdan alıp ısıttıktan sonra diplere gelmeyecek şekilde saçıma yediriyorum. Ve normalde kabaran saçlarım bu yağı sürdükten sonra hem kabarmıyor hem de yumuş yumuş oluyor hiuihihi bundan sonra vazgeçilmezim Saçımda bir ağırlık oluşturmuyor tatlış süslüler

  19 ocak 2021 20:21 26 ocak 2021 18:27

  21. duştan çıktıktan sonra nemli saçlarıma uyguluyorum kokusu enfes! kullandıgım süre boyunca sac uclarımda tek bir tane bile kırık gözlemleyemedim bu üründen mi kaynaklanır bilmem 

  6 eylül 2020 08:33

  5

  20. ben bu ürünü bittikçe alıyorum yaklaşık 3-4 yıldır ve çok memnunum. öncelikle saçlarım ince telli ve hacimsiz ama buna rağmen saçlarımı yapıştırmıyor ve ağırlaştırmıyor. dustan sonra nemli saçıma sadece uçlara gelecek şekilde ve sürmeden önce elimde ısıtarak sürüyorum. diğer bi yöntemim işe saçlarım kuruyunca ufak elektriklenmeleri yatıştırmak veya yıpranmış görünümü azaltmak amacıyla oluyor. kuruyken uyguladığımda daha çok verim aldığımı söyleyebilirim ama ıslakken uyguladığımda da bariz şekilde şekil vermemi kolaylaştırıyor. yalnız çok sürülünce saç yağı tam çekmeyebiliyor. verdiği parlaklığı çok beğeniyorum.

  6 ağustos 2020 15:46