1.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (2)
  • medya (1)
1

3. Bu ürünü alalı neredeyse 1 yıl olacak, henüz yarısına gelebildim. (gizlinot: Çünkü çok sık makyaj yapmıyorum )

Öncelikle fiyatına göre çok bereketli bir ürün olduğuna eminim, sürekli makyaj yapsam da uzun süre gidecektir. Güzel kokuyor.

Makyajı bir türlü temizleyemiyor, hafif makyajlar yapmama rağmen 3 kez yüzümü 2 pompa alarak temizlemek zorunda kalıyorum. Göz için kullanıldığı yazmıyor ancak göz için kesinlikle kullanılamıyor. Gözü yakıyor ve belli süre bulanık görmeye sebep oluyor.

Cildimin çok fazla kuruduğu bir dönemde almıştım, kuru ciltler için temizleme sütleri narin yapılı, yüzü yormayan, tahriş etmeyen ürünler ancak bu ürün suyla temas edince yüzde yapış yapış bir his bırakıyor, içeriğindeki paraffinium oil, mineral oiller yüzünden (gizlinot: Vaselin türevi) gözenekleri tıkıyor, yağlı bir his bırakıyor. Ardından 2 kez daha yüz temizleme jeli ile geçmek zorunda kalıyorum.

Anlayacağınız makyaj temizleme adımınızı 5 adım uzatan bir ürün, ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bitmesi için gün sayıyorum sadece (gizlinot: Diğer yarısı da 1 yıl sonra biter artık)

9 ağustos 20:48 9 ağustos 20:51

2. Hayatımda gördüğüm en başarısız temizleme sütü.

Makyajı tam olarak asla çıkarmıyor; gözde zaten kullanmak imkansız,çünkü "temizleme sütü" olmasına rağmen çok yakıyor.

Sırf elimdeki bitsin diye kullanıyorum; göz ve ten makyajımı makyaj suyu ile sildikten sonra bu ürünü yüz jeli misali pamuğa dökmeden direkt yüzüme uygulayarak kullanıyorum. Elimdeki bittikten sonra birdaha kullanacağımı hiç sanmıyorum.

Fiyatı ml sine göre uygun;fakat performans açısından başarısız. Başka alternatifler denenebilir.

29 temmuz 13:19

1. 400ml boyunda evladiyelik pompalı şişeye bir ürün. Gerçekten çok çok fazla yani o yüzden verdiğiniz paraya değiyor diyebilirim.

Pamuk kullanmadan direkt elime sıkıp yüzüme yediriyorum. 1 pompa ürün yetiyor makyajı çıkarmaya. Direkt yüzünüzü yıkayabilirsiniz ama ben iyice yedirdikten sonra jelle yıkıyorum makyaj tamamen temizleniyor. Kokusu rahatsız etmiyor.

Sevdiğim kısmı kuru cildimi germemesi, hatta yumuşak bi his kalıyor yıkadıktan sonra, narin bi temizleyici diyebilirim yani.

Sevmediğim kısmı gözlerimde kullanamamam, gözlerimi inanılmaz yaktı ve bulanık gördüm uzun süre(gizlinot: Gerçi üzerinde gözler için kullanılır yazmamıştı ama kullanılmaz da yazmamıştı şansımı denedim). Gözlerimde farklı bir ürün kullanmam gerekiyor buna da üşeniyorum eksi yanı bu yani.

Sanırım bu değerli çiçekler serisi genel olarak cildi çok hırpalamıyor bu yönünü sevdiğim için serinin başka ürünlerini deneyebilirim.

23 nisan 15:48