girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • medya (0)

1. ukte sahibi: (yazar: ayhicalakasiyok)

genellikle pamuklu ya da organik kumaşlardan etnik giyim tarzına uygun kıyafetler üreten bir giyim firmasıdır. Bazı ürünlerinde xl bedene kadar ürün bulabilmek mümkündür. Kalıpları normaldir, s bedense gerçekten s beden mantığında üretim yapmışlar, sürpriz kalıpta ürünleri pek olmaz.

bu zamana kadar buradan aldığım elbise ve eteklerden çok memnun kaldım, çok güzel kumaşları var, yazın hiç terletmiyor, uygun sıcaklıkta yıkadığınız zaman renkleri de solmuyor, ağzı burnu bir tarafa kaymıyor.

fiyatları sezonda pahalı olup internet sitelerini düzenli takip ederseniz genellikle iki sezon öncesi ürünlerin indirime girdiğini görebilirsiniz. internet sitesini incelemek ve online alışveriş yapmak için (link: https://www.bandito.com.tr/?gclid=EAIaIQobChMIw5Wi6fOg2wIVgj8ZCh1RYQa0EAAYASAAEgKaxPD_BwE şuradan buyrunuz). müşteri hizmetleri konusunda da oldukça iyiler, genellikle canlı sohbet yoluyla sorulara cevap veriyorlar.

daha uzun ve ince bir vücut yapınız varsa; eskiden beraber satış yaptıkları muadil bir marka olan clandestino'ya da (link: https://www.clandestino.com.tr/ şuradan) bakmanızı öneririm.

istanbul'da yaşayan süslüler için de yanlış bilmiyorsam kadıköy ve moda civarlarında her iki markaya ait mağazalar bulunmakta.

25 mayıs 15:57 25 mayıs 15:58