yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (14)
  • medya (2)
  4

  12. Öncelikle ogx coconut curls ile bu ürünün saç kremi kombinasyonundan memnun kalınca silikon içermemesi sebebiyle şampuanını da aldım. Ancak zar zor durdurduğum saç dökülmem yine hortladı bu ürüne bağlıyorum maalesef. Bence temizleme ve köpürme kısmında hiç sorun yok ancak saçı çok sertleştiriyor o yüzden kremsiz mümkün değil o saç yıpranmadan kurtulamaz. Çok hafif kepek sorunu yaptı bir de tam arındıramadım sanırım ama bu benim hatam da olabilir. Kokusu müthiş ve kalıcı gerçekten bu arada. Ancak dökülme olayı benim kırmızı çizgim olduğu için (gizlinot: swh)kullanmaya ara vereceğim maalesef. Kremine bayıldım ama onla yola devam.

  1 haziran 15:32 1 haziran 15:39

  5

  11. normalde gül kokusunu sevmem ama bunun kokusu o kadar hafif ve güzel ki; bayıldım. sülfatsız şampuan olduğu için köpürmüyor, ona rağmen çok güzel temizliyor. ilk defa denemiştim çok beğendim. bitince tekrar alacağım, indirim döneminde almıştım. güzel bir indirim olursa bitmeden alırım.

  20 mayıs 14:49

  1

  10. Bu serinin şampuan ve saç kremini şişenin 3/4'u kadar kullandım. Kokusu ömrümde kokladığım en güzel şampuan ve saç kremi kokusu evet, ama saçlarımı deli gibi do-ku-yooor. Köpürmüyor tamam, ama saçımın tamamına yerleşip temizlemiyor bile saçı. Saç kremi kolay arınıyor demişler, arınmıyor. Ve her kullandığım seferde, banyodan çıktığımda düş teknesinde avuç avuç saç görüp, bir de üzerine tararken bir o kadar saçım dökülünce artık yeter diyip bugünden itibaren kullanmamaya karar verdim. Böyle temiz içerik olmaz olsun. Ayrıca evet saçın bazı yerlerinde kalıntı ve durulanmamış gibi bir tabaka bırakıyor. Ne yapsam arındıramadım. Başta kokusuna tav olup çok memnun kaldığımı zannettiğim bu üründen bugün itibariyle nefret ettiğime eminim artık.

  17 mayıs 21:30


  4

  9. Kullandığım ilk sülfatsız şampuan. Genel olarak sülfatsız şampuan kullanmak, yıkama aşamasında biraz zor bence. Saç derimin her yerine ulaştı mı vs derken baya uğraşıyorsunuz. Brn de bu sebeple kafa derimin üstü ve arkaları olmak üzere iki kez yıkıyorum. Ama nedense kafamın arkasında saç diplerinde bir süredir özellikle dikkat etmeme rağmen sanki şampuanı iyi durulayamamışım gibi ya da sanki orası aşırı yağlıymış da ben ıskalamışım gib bir görüntü var. Sebebini bilen yazarlarımızın yardımını bekliyorum.

  16 mayıs 13:27

  5

  8. sülfatsız bulabidiğim nadir uygun fiyatlı şampuan olduğu için bir şans vermek istedim. içeriği temiz, vegan ve doğa dostu bir marka ben özellikle kokusuna bayıldım temizlemesi gayet güzel ben sanırım almaya devam ederim daha iyisini bulana kadar severek kullanacağımı düşünüyorum

  5 nisan 19:25

  2

  7. 20 tl gibi komik bir fiyata düşünce sülfatsız olmasından da sebep satın aldım. Kokusu gerçekten çok güzel ama memnun kalmadığım bir şampuan oldu. Saçımı aşırı kuruttu ve saç dökülmem Hask'ın şampuanlarını kullanmaya başladığımdan beri oldukça azalmışken, bu şampuandan sonra uçuşa geçti. Zaten aşırı bir köpürme beklemememe rağmen yine Hask'la karşılaştırdığımda çok az. Bu yüzden bile p/f ürünü sayılmaz. Oluşum ve misyon olarak çok desteklenesi olmasına rağmen daha kaliteli bir içeriğinin olmasını beklerdim. Bir daha satın alacağım bir ürün değil.

  5 nisan 17:17

  4

  6. 2 aydır saç kremiyle birlikte kullanmakta olduğum, parlak saçlar vadeden şampuandır. Vegan bir ürün olması, doğal içerikli olması ve hayvanlar üzerinde test edilmemesi bir şans vermek istememde etkili oldu.

  Tecrübelerime gelecek olursak öncelikle son derece güzel ve saç 3 gün yıkanmadığında bile kaybolmayan kalıcılıkta bir gül kokusu var.

  Ürünü ilk kullandığımda kıvırcık saçlarımın normalden çok daha az elektirklenmesi ve yumuşaması üzerine hayatımın şampuanı olduğunu düşünmüştüm fakat bu etikinin sebebinin şampuanla aynı gün kullanmaya başladığım durulanmayan kremimden kaynaklandığını o kremi kullanmadığım bir yıkamada acı şekilde öğrendim. Saçıma cila yapılmışcasına değişik kaygan, yapışık bir his verip şeklinin fazlaca tuhaf, zor şekil alan bir hâle bürünmesine sebep olmuştu. (Belki de saçım alışma sürecinde olduğu içindi bilemiyorum.)

  Kısacası iki aylık deneyimim sonucu bir daha alır mısın diye sorarsanız evet derim. Saçımda o tuhaf kayganlık ve kepek problemimi az miktarda artırması hariç kötü bir etki yaratmadı. Saç kremiyle birlikte ve banyo sonrası en az bir ürünle desteklenerek kullanılabilecek bir şampuan. Saçımın kıvırcık olmasından dolayı çoğu şampuanda saçma sapan etkilerle karşılaştığımı ve bu üründe o kötü etkilerin en az seviyeye indiğini de belirtmeden geçmek istemiyorum. Son olarak saç kremi saçı yumuşatarak kolay tarama sağlıyor.

  25 şubat 01:49 25 şubat 01:54


  3

  5. Sülfatsız şampuan kullanmaya özen gösteririm ve piyasada az miktarda olan sülfatsız içerikleri denemeyi severim. Öncelikle kokusu harika. Kremiyle beraber kullanılırsa uzun süre kalıcı bir koku oluyor saçlarımda. Ancak saçımda çok açma işlemi olmamasına rağmen bu şampuan saçımı son derece sert bir hale soktu. Normalde sülfatsız şampuanlardan beklenen bir şey olsa da diğerleri ile kıyasladığımda memnun kalmadım. Köpürmeme olayı da aynı şekilde beklenen bir şey ancak yine kıyasladığımda bu diğer sülfatsızlara göre asla köpürmüyor. Çok içime sindiğini söyleyemiyorum genel anlamda. 

  29 ocak 17:51

  3

  4. Tanım: Yüzde yüz geri dönüştürülmüş şişeler kullanan vegan ve cruelty free markanın sülfatsız şampuanı.

  Bu markanın hiçbir şampuanında silikon, paraben ve renklendirici yok fakat sülfat var. Ben bu çeşidini sülfatsız olduğu için indirimde de 30 liraya bulunca aldım ama hiç memnun kalmadım. Sülfatsız şampuanlar köpürmüyor zaten ama bu şampuandan dolu dolu üç avuç kullanmazsam bütün saçıma nüfuz etmiyor bile.

  Diğer çeşitlerinde sülfat olduğu için onlar daha iyi köpürüyordur belki bilemiyorum, sls içerip içermemesi benim için önemli değil diyorsanız deneyebilirsiniz kokuları çok güzel ve içerikleri nispeten temiz.

  29 ocak 17:42

  4

  3. boyalı, yıpranmış ve aşırı kuru saçlarıma iyi gelen, nispeten temiz içerikli bir şampuan. kokusu harika, hareket ettikçe buram buram gül kokuyorsunuz saçınızı yıkadıktan 2 gün sonra bile. saçlarım kuruluktan dolayı saniyesinde birbirine karışır, taranmaz, çitik çitik olur. bu şampuan saçımı çok yormadan yıpratmadan güzel temizledi, daha kolay tarayabiliyorum saçımı. yalnız yapısı çok yoğun, akışkan bir şampuan kıvamından çok böyle güllü lokumu eritmişler de şişelemişler gibi hissettiriyor duşta elime döktüğümde. bir de hiç köpürmüyor bende, o yüzden tüm kafama nüfuz etmiyormuş gibi hissettiğim için 3 tur şampuanlıyorum saçımı ve dolayısıyla inanılmaz çabuk bitiyor, bereketsiz gibi. ama kokusu, market şampuanlarına kıyasla masum içeriği, ambalajlaması gibi sebeplerden kalbimi çaldı, bir süre kullanacağım gibi duruyor bu markanın diğer ürünlerini de.

  29 ocak 15:14 29 ocak 15:15