ltb

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (0)

30. normalde s beden giymeme rağmen (link: https://shop.ltbjeans.com/urun/dasefe-dress--531782.html şu) elbisenin m bedenine zar zor girdim. Eve gelip tekrar deneyeyim derken fermuar sıkıştı kaldı. Elbise yırtılmasın diye fermuarı kestim. Daha sonra iadeye götürdüm durumu anlattım. hiç uzatmadan mağazadan aynı bedelde başka ürün seçmemi söylediler. zarada aynı durum olsa elbiseyi 3 ay inceleyip bi de müşteri hatası derlerdi üstüne. Seviyorum seni ltb.

6 ağustos 11:27 6 ağustos 11:28

29. Bazen 2 3 tane de olsa aradan ipi göğüsleyen kazak ve bluz tasarımları çıkıyor. Hele ilkbaharda ya da yazın sezondan kalan 20 30 tlye kalın yünden el yapımı kazaklar bulabilirsiniz. 3 4 senedir en küçük yıpranma olmadı. Kötlarını bilmiyorum ben iri kıyımım bedenleri olur mu acaba bilen var mı?

24 haziran 03:50

28. (bkz: little big)

23 haziran 22:28


27. tasarımlarını çok beğendiğim marka

23 haziran 21:08

26. 3 sene önce siyah dar paça pantolonunu almıştım. 2 yıl boyunca sadece o pantolonu giydim neredeyse ve gram açılma, solma yapmadı. Vücuda da tam oturuyor ve bence ince gösteriyor. Yalnız ince kumaş olduğundan ve okula giderken her gün giydiğimden kalça kısmı hafif söküldü gibi o yüzden şu an giymiyorum tabi bir de değişik model pantolonlara taktığım için (bknz: iki yıl aynı pantolonu giymenin acısını çıkarmak) yoksa yine aynısını alırım çünkü çok memnun kaldım.

not: bu dediklerim sadece benim deneyimim, diğer pantolonları nasıl bilmiyorum ama benimkinin modelini bulursam eklerim, gerçekten verdiğim paraya değdi çünkü.

23 haziran 21:00

25. 4 5 yıl önce 10 20 tl ye aşırı kaliteli ürünler buluyordum. artık o kadar güzel şeyler bulamıyorum.

23 haziran 19:37

24. İzmit yürüyüş yolundaki mağazasında outlet katı vardı bir ara, çok ekmeğini yedim. Çok uygun fiyata güzel parçalar bulabiliyordum. Sağlam kotları var. Giyince farkı hissedebiliyorsunuz.

23 haziran 18:04


23. geçen hafta outlet mağazasından kot ceket (link: https://shop.ltbjeans.com/urun/samantha-sissy-wash.html link) ve kot pantolon aldım. tek parça 40 tl iki tane 60 tl kampanyası vardı. kot ceket normalde 150 tl'ye satılıyor. kolları alışılmışın dışında olduğu için umarım giymemezlik yapmam, arada bu kadar büyük bir fark olunca dayanamayıp aldım. (gizlinot: kampanyaya yenik düştüm :() 36 beden birkaç ürünüm vardır ama bu ceketin xs bedeni oldu.

outlet bölümündeki ürünlerin çoğu defolu olduğu için inceledim ama mağazada fark etmedim, eve geldiğimde yan taraftaki etiketin dikiş yerinin renginin biraz daha koyu olduğunu gördüm. çok ortada bir yer olmadığı için fark edileceğini düşünmüyordum kiii şimdi fark ettim linkteki mankenin üzerindekinde de aynı koyuluk var. tüm ürünleri öyleyse demek ki fark edemediğim başka bir defosu daha olmalı (gizlinot: swh)

23 haziran 12:10 23 haziran 12:11

22. annem çok sevdiği için kotlarına şans verdim ve asla pişman değilim. bana yakışan tek mom jeansler bu markanınkiler. çok rahat, kumaşları da yumuşacık. esniyorlar ama çok giymeme rağmen diz vermedi hala iyi durumda.

23 haziran 01:13

21. Şimdi akışta görünce dedim  bende deneyimlerimden bahsedeyim biraz. Buradan bir kot almıştım ben yaklaşık 4-5 yıl önce. Nası yumuşak bi dokusu var anlatamam size. Durup durup bacaklarıma elliyordum qajahwkjaj. O yumuşak doku yıkadıkça bozulur diye düşündüm rahat 2 yıl bozulmadı sonra da yavaş yavaş sertleşmeye başladı normal olarak. Çünkü ne zaman bir şey bulamasam hemen bu kotu giyip çıkıyordum ve tabi hunharca yıkıyordum kendisini. Affet beni bebeğim mecburdum:(. Kalite açısından kotları gerçekten başarılı fakat modelleri genelde düşük bel. Mom jeans falan hak getire. Yüksek bel pantolon bulmak için dahi mağazada arama kurtarma çalışması yapıyorum. olmuyor böyle ltbcim :( Üst giyim konusuna geçersek yine buradan bu kış siyah bir boğazlı kazak aldım. Oldukça sade bir modeldi ama kot konusunda çok beğendiğim için bende bir güven oluşturmuştu. Dokusuna falan baktım oldukça sağlam hissi uyandırdı. Aldım geldim. Normalde boğazlı kazaklar boğazımı kaşındırır benim ama hakkını yemiyeyim bu hiç kaşındırmadı. Gel gelelim ben boğazlı kazak giyemiyorum çok , afakanlar basıyor hemen(ay Tahsin geliyolar bana soldan soldan ) . Yani demem o ki sayılı giydim. Geçen kışlıkları kaldırırken bir de ne göreyim? Tüylenmiş:(( üst giyim konusunda güvenimi az biraz kaybettin ltbcim :(

Neyse bir de dış giyimden bahsedip girdimi sonlandırmak istiyorum. Kotdan daha önce bir de mont almıştım buradan. Esasen montu beğendiğim için kot aldım zaten. Mont 4-5 yıldır benimle. Ben Ankara kışında bu kadar sıcak tutan, bu kadar dayanıklı bir mont görmedim !! Maşallahı var siyaha dönük lacivert olmasına rağmen rengi bile solmadı. Ezilme yırtılma hiçbir sorunu olmadı. Tabi model sıkıntısı bu kategoride de mevcut maalesef. Ama düzgününe denk gelince gerçekten dayanıklı. En azından benimkiler böyle. Bir de belirtmeden geçemeyeceğim benim karşılaştığım bütün çalışanları çok tatlıydı. Hem bilgililer hem de gerçekten yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bir de çok kibarlar <33 Gerçi sürekli sirkülasyon halindeler ama her tanıştığımla anlaşıyorum. Böyle garip bir durumu da var evet :D Uzun lafın kısası iyi anlaştığım bir marka. Sırf Boğazlı kazak tüylendi diye de pireye kızıp yorgan yakma niyetinde değilim diye düşünüyorum şimdilik. Tabi sağım solum belli olmaz :D

Edit: anlatım bozukluğu 

22 haziran 22:45 22 haziran 22:47