ltb

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (0)

31. tanım: çoğunlukla dayanıklı trikolar üreten spor-şık giyim firması.

iki sene kadar önce (link: https://shop.ltbjeans.com/urun/semila-cardigan-siyah-542590.html şu) hırkasını, evet birebir aynısını, yaklaşık 50 tl gibi bir fiyata aldığımı hatırlıyorum. geçen bir mağazasının önünden geçerken dikkatimi çekti, baktım 90 tl olmuş aynı hırka ve 2 sene sonra da bulunabilmesine biraz şaşırdım. demek ki stoklarındaki ürünleri yeniden piyasaya sürüyorlar.

şöyle söyleyeyim tabii ki fiyat artışı hoş bir şey değil ama bu ürününü iki senedir tepe tepe kullanıyorum tabiri caizse, tık yok. 90 tl fiyatını hak ettiğini düşünüyorum, ihtiyacı olan süslülerimize tavsiye edeyim istedim.

dün 10:34

30. normalde s beden giymeme rağmen (link: https://shop.ltbjeans.com/urun/dasefe-dress--531782.html şu) elbisenin m bedenine zar zor girdim. Eve gelip tekrar deneyeyim derken fermuar sıkıştı kaldı. Elbise yırtılmasın diye fermuarı kestim. Daha sonra iadeye götürdüm durumu anlattım. hiç uzatmadan mağazadan aynı bedelde başka ürün seçmemi söylediler. zarada aynı durum olsa elbiseyi 3 ay inceleyip bi de müşteri hatası derlerdi üstüne. Seviyorum seni ltb.

6 ağustos 11:27 6 ağustos 11:28

29. Bazen 2 3 tane de olsa aradan ipi göğüsleyen kazak ve bluz tasarımları çıkıyor. Hele ilkbaharda ya da yazın sezondan kalan 20 30 tlye kalın yünden el yapımı kazaklar bulabilirsiniz. 3 4 senedir en küçük yıpranma olmadı. Kötlarını bilmiyorum ben iri kıyımım bedenleri olur mu acaba bilen var mı?

24 haziran 03:50


28. (bkz: little big)

23 haziran 22:28

27. tasarımlarını çok beğendiğim marka

23 haziran 21:08

26. 3 sene önce siyah dar paça pantolonunu almıştım. 2 yıl boyunca sadece o pantolonu giydim neredeyse ve gram açılma, solma yapmadı. Vücuda da tam oturuyor ve bence ince gösteriyor. Yalnız ince kumaş olduğundan ve okula giderken her gün giydiğimden kalça kısmı hafif söküldü gibi o yüzden şu an giymiyorum tabi bir de değişik model pantolonlara taktığım için (bknz: iki yıl aynı pantolonu giymenin acısını çıkarmak) yoksa yine aynısını alırım çünkü çok memnun kaldım.

not: bu dediklerim sadece benim deneyimim, diğer pantolonları nasıl bilmiyorum ama benimkinin modelini bulursam eklerim, gerçekten verdiğim paraya değdi çünkü.

23 haziran 21:00

25. 4 5 yıl önce 10 20 tl ye aşırı kaliteli ürünler buluyordum. artık o kadar güzel şeyler bulamıyorum.

23 haziran 19:37


24. İzmit yürüyüş yolundaki mağazasında outlet katı vardı bir ara, çok ekmeğini yedim. Çok uygun fiyata güzel parçalar bulabiliyordum. Sağlam kotları var. Giyince farkı hissedebiliyorsunuz.

23 haziran 18:04

23. geçen hafta outlet mağazasından kot ceket (link: https://shop.ltbjeans.com/urun/samantha-sissy-wash.html link) ve kot pantolon aldım. tek parça 40 tl iki tane 60 tl kampanyası vardı. kot ceket normalde 150 tl'ye satılıyor. kolları alışılmışın dışında olduğu için umarım giymemezlik yapmam, arada bu kadar büyük bir fark olunca dayanamayıp aldım. (gizlinot: kampanyaya yenik düştüm :() 36 beden birkaç ürünüm vardır ama bu ceketin xs bedeni oldu.

outlet bölümündeki ürünlerin çoğu defolu olduğu için inceledim ama mağazada fark etmedim, eve geldiğimde yan taraftaki etiketin dikiş yerinin renginin biraz daha koyu olduğunu gördüm. çok ortada bir yer olmadığı için fark edileceğini düşünmüyordum kiii şimdi fark ettim linkteki mankenin üzerindekinde de aynı koyuluk var. tüm ürünleri öyleyse demek ki fark edemediğim başka bir defosu daha olmalı (gizlinot: swh)

23 haziran 12:10 23 haziran 12:11

22. annem çok sevdiği için kotlarına şans verdim ve asla pişman değilim. bana yakışan tek mom jeansler bu markanınkiler. çok rahat, kumaşları da yumuşacık. esniyorlar ama çok giymeme rağmen diz vermedi hala iyi durumda.

23 haziran 01:13