girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

11. İngiliz aksanı+ şeytan tüyü+ yakışıklılık+ yetenek(link: https://youtu.be/J7yMzfplUco Sinnerman) + espri yeteneği şeytanın kendisinde toplandığında insanı bu şeytan da fena değilmiş diye düşündüren cağnım dizim.  Tom ellis gerçekten bu rol için doğmuş diyebilirim. Ayrıca oyuncuların her biri karaktere cuk oturmuş. Maze ve trixie ikilisinin hayranıyım. Lucifer her douche dediğinde içimin yağları eriyor. Ay neyse aşkımı daha fazla belli etmeden şuraya favori sahnelerimden birinin linkini bırakıp gideyim ben.

(bkz: Spoiler)

(link: https://youtu.be/l5SGXsHmV8g Lucifer with Mom)

17 ocak 03:18 17 ocak 03:18

10. Bölümleri biriktirip biriktirip izliyorum, keşke sezon bölümleri daha fazla olsa. Her ne kadar çoğu sahnede “rabbim sen günah yazma” dedirtse de Allah affetsin şeytana aşığım kdkdkdk  doktorundan tanrıçasına kadar her karakterine aşığım aslında. İzleyin izlettirin kızlarım

edit: tom ellis sen muhteşem bir varlıksın.

17 ocak 02:50 1 mayıs 13:07

9. dizinin dayandığı dc çizgi romanı da aslında sandman serisindeki lucifer'in spin-off'udur.

bu trivia'dan sonra (link: http://static.comicvine.com/uploads/original/10/103530/2712995-5.png şunu) da şöyle bırakayım.

yalnız sarışın ve androjen bir lucifer beklerken bu kara kaşlı kara gözlü yağız delikanlı hakikaten olmamış.

9 ocak 2017 03:11


8. şeytanın tipi niye yusuf miroğlu (bkz: deliyürek) ki asdasdf şeklinde bir önyargıyla başladığım ama gittikçe baya hoşuma giden dizi. 2. sezon 10. bölüm demin bitti. öğrendim ki sezona ara vermişler, haftaya mı ne gelecekmiş yeni bölüm. özlüyoruz lucifer. özlüyoruz mazikeen.

8 ocak 2017 21:00

7. Supernatural adlı dizide bir ara varolan ve sam adlı karakterin bedenini ele geçirerek dünyaya hakim olmak isteyen şeytan. Lucifer deyince aklıma ilk bu geliyor açıkçası. "Good morning Vietnam!" Deyişi hala kulaklarımda.

8 ocak 2017 16:46

6. Yeni dizi arayışı içerisindeyken bugün başlamaya karar verdiğim dizi.

Tek seferde 5 bölüm izlettirdi ama nereye varacak bilmiyorum zira şeytan böyleyse ben neyim diye sorgulamaya başladım.

Şeytani karizma dedikleri bu olsa gerek,adamın gözlerinin içinde siyah göz kalemi var markasını merak ediyorum.

8 ocak 2017 02:40

5.

----spoiler------

son bölümde, tanrı'nın ceza olarak şeytanı aşık ettiği dizidir. çok yaratıcı değil mi ya, yoksa ben mi her şeyden etkileniyorum?

-------spoiler------

hastasıyım.

30 mart 2016 23:35


4. tamam şeytandır bilmem neydir ama aklıma da ilk mark pellegrino yu getirendir.

diziye de en kısa zamanda başlamak istiyorum ama hele ki bu sezon spn de olanlardan sonra başka bir şeytan bana kendini sevdirmez sanırım (gizlinot: kurduğum cümlelere bak)(gizlinot: tövbe)(gizlinot: ben de çarpılmasam bari)

30 mart 2016 20:55

3. Beğenerek izlediğim dizi ama lucifer beklentilerimi biraz düşürüyor yani sonuçta şeytanı oynuyor daha fazla doğa üstü olay güç olmalıydı bence dizi polisiye diziye bağladı ayrıca Lucifer'ı iyi göstermeye çalıştıkları gözümden kaçmadı ama tabiki bunlar sevmemi engelliyor mu? yoo ben onun detektif diyişine hastayım .d

30 mart 2016 20:25

2. zor beğenen biri olarak beğendiğim dizi. ha tabi ki hoşlanmadığım kısımları var, luciferciğimiz biraz fazlaca rol yapıyor, o ağzını sevimsiz şekilde büzerek konuşmasa mesela. bir tutukluk var oyuncuda vermek istediği his tutukluk olmamalı karşı tarafa.

kız çok tatlış, senaryo dip notlar, laf çakmalar espriler çok ince düşünülmüş. izlemek gerçekten keyifli çunkü dizi akıyor bir şekilde..

dip not: lucifer neden bu kadar elazığlılara benziyor kızlar ya. :(

30 mart 2016 16:44