yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (4)

  43. Bugün 2 in 1 concealer/foundation ürününü aldım. 

  Oh ya. Gerçekten oh. Sonunda istediğim gramajda bi kapatıcı. Hep diyordum, az büyütün bunları, insan sürecek insan. Usandım ayda bir kapatıcı almaktan diyorsanız tam sizlik ürün. 

  Şimdi ürüne geçebilirim, aldığım renk 140 natural beige. Macte tonum nc25-30 arası. Tam uyum sağladı. Rengini ona göre düşünebilirsiniz. 

  Tasarım olarak  fondöten şişesi büyüklüğünde bi concealer. Fırça boyutu tarte ve lovelynin uçları gibi. 

  Gramajı 30 ml. 

  Fiyatı şu an 65 lira. 

  Yapısı ne sıvı ne katı. Saten bitişli diyebilirim. 

  Kapatıcı mı? Aşırı kapatıcı bi ürün değil. Daha çok renk eşitliyor bence. Sevmem zaten ben öyle kalıp gibi concealer. Güzel olmuş. 

  Henüz sadece göz altıma uyguladım, bi gün de tüm yüzüme uygulayıp editlerim. 

  İlk gözlemlerim gayet olumlu. 

  ilgili medya:
  1
  17 mayıs 21:36

  42. İnfluencerlara paket göndermiş diye ürün kötüleyenleri anlamıyorum. 

  Tabii ki de ürün gönderecek, bu bir pazarlama stratejisi değil mi? Onlar deneyecek, videosunu çekecek, ilgimizi çekerse biz de alacağız? Covid sağolsun tester bile yok artık hiçbir markadan. Anaa size yaranılmıyor hiç. Sorun nedir tam olarak? 

  Beğenen beğendim diyor, beğenmeyen de beğenmedim diyor. Transparanlığına inanmadığınız influencerları da takip etmeyin zaten? 

  Kendi adıma, ekonomi bu durumdayken gratis watsons gibi mağazalara ucuz/orta segment marka gelince aşşşşırı mutlu oluyorum ben. 

  Şimdi, aldığım üç ürününden bahsedeyim artık. 

  1- 3lü kaş kiti: 18 lira gibi bi şeye almıştım, 2 kaş farı ve 1 kremsi kaş sabitleyicisi var. Farları beğendim, sabitleyiciyi de beğendim ama ben zaten kaşımı zamk gibi sabitleyen ürünlerden hoşlanmıyorum. O kıtır kıtır kaş hissiyatı beni aşırı irite ediyor. Bu yüzden beğendim. Kaşı sabitleme özelliği düşük fakat daha parlak ve taranmış durmasını sağlıyor. 

  2- 506 pink dream allık: rengin altın yansımaları olan, somon/şeftali arası bir renk. Yapısı toz değil, krem gibi. Fakat compact bi ürün hissiyatı veriyor. Geniş bi allık Fırçası ile uygulamak için çok uygun değil bence. Çünkü fırçaya ürün gelmiyor. Ya sık kıllı bir fırçayla ya da parmak/sünger yardımıyla kullanılabilir. Rengi güzel, kalıcılığı eh. 

  3- renkli nemlendirici: benim cildimde çok iz problemim, gözenek problemim yok. Sevdim. Kapatıcı ve bununla günümü kurtarırım. 

  Şimdi, gözüme kestirdiğim ürün: 

  1- 2 in 1 concealer/fondöten: izlediğim kadarıyla silindir bi fondöten kabı içinde kapatıcı fırçası ile satılıyor. Devasa bi kaoatıcı olarak düşünebiliriz bence. Aşşşırı mantıklı.  Kapatıcıların fiyatı allah katına ulaşmışken tek ürünle hem fondöten hem kapatıcı uygulaması yapma fikrini aşırı beğendim. Alınca editlerim.

  16 mayıs 02:20

  41. elimde bir adet pudrası bir de renkli nemlendiricisi var bu markanın.

  pudranın 131 porcelain rengini aldım 20 tlye. rengi tenime uygun, cildimle çok güzel bütünleşiyor, tozutmuyor, ikide birde yenileme gerektirmiyor. sivilceye sebep olur belki diye korkarak almıştım, 2 aydır kullanıyorum henüz hiç sivilce oluşturmadı. kutusu da büyük olduğu için epey götürür beni, memnunum.

  pudrada porcelain rengi tenime uyduğu için renkli nemlendiricinin de 107 porcelain rengini aldım ama koyu geldi(gizlinot: 🤡) bunu da indirimde 20 tlye almıştım. beyaz tenliyseniz hangi rengini almalısınız bilmiyorum ama bu rengini kesinlikle almamalısınız. ürünün yapısında az miktarda sim var, kolay dağılıyor ama rengi uymadığı için çöpe gitti maalesef. zaten bu markanın açık renkli ten ürünleri ben ne zaman baksam stokta olmuyor.

  27 mart 23:34


  40. bu dandikler kraliçesi markaya gelen zamlar şaka falan herhalde? birkaç ay önceye kadar çoğu insan bilmiyordu bile bu markayı, bu nasıl bir fırsatçılık? bu markaya o para verileceğine 20-30 eklenip çok daha iyi şeyler alınabilir. satışlarının düşmesini umuyorum, yuh diyorum

  27 mart 22:20

  39. 3 gün önce yeni koleksiyonun allık paleti ve primerı 36₺ye far paletide 55₺ye mağazada satışa sunulmuştu. Bugünki fiyatları medyaya eklenmiş. İkili palet ve primer 95₺ far paleti 120₺ olmuş. Sanırım dolar 2günde 15den 25e çıktı başka bir açıklaması olamaz bu durumun. Gratis aklımızla alay ediyor teşekkürler :)

  25 mart 14:08 25 mart 15:12

  38. 2013-14 ekonomisinde büyük ihtimal japon pazarlarında satılacak kaliteye sahip marka

  22 mart 20:15

  37. Ürünleri ilk piyasaya çıktığı andan itibaren, ambalajlarından mıdır nedir tam kestiremiyorum ama ürünlerine elim hiç gitmiyor. Standına göz bile gezdirmedim, bir şey beni aşırı itiyor ve kalitesiz olduğunu düşündürüyor. Hatta fiyatları ilk çıktığı zamana göre o kadar düştü ki yakında piyasadan çekilir diye tahmin ediyorum, tabii ne olacağını zaman gösterir. Velhasıl kelam benim için kalitesiz olduğunu düşündüğüm ve almayacağım bir marka olarak kalacak gibi görünüyor.

  22 mart 20:12


  36. fondötenini indirimde 16 küsür tl ye aldım. cildimi iyice nemlendirmeme rağmen sanki cildim fondöteni kusuyor gibi durdu. rengi ise (true beige) sarı alt tonlu beyaz tenli biri olarak bana uydu.

  bir de ojesini denedim. tek kat transparan duruyor 2 kat geçmek lazım. biraz yavaş kuruyor ve sürümü zor. ilk defa bir ojeyi sürerken bu kadar zorlandım.

  sonuç olarak kalitesiz bir marka olduğu izlenimi uyandı bende.

  22 mart 19:21 22 mart 19:21

  35. ambalajları, özellikle de rujlarının, aşırı dandik. çantaya atılacak taşınacak ürünler değiller. pembe splash isimli rimeli de 14 lira diye denemek için aldım, o da hayatımda kullandığım en kötü rimeldi. rimelin rimeli yok resmen. tüm gün aktı döküldü kirpiklerim olduğundan daha da kısa göründü. başka ürününe şans vermeyi düşünmüyorum. elimde açmadığım bir rimeli daha var onu deneyince editleyeceğim ama şu anlık indirimde bile fiyatına değecek ürünler değiller.

  22 mart 10:08

  34. Mat fondöteninin vanilla rose rengi hayatımda kullandığım en kötü fondöten olabilir. Makyaja yeni başladığımda ten rengim ve alt tonumdan habersiz yüksek kapatıcılık isteğiyle loreal golden beige alıyordum, o bile bundan daha açık kalıyordu. Adıyla renginin ilgisi olmamasından geçtim sürdüğünüz anda oksitlenmeye başlıyor, indirimde 20 liraya almıştım ama maalesef çöpe gitti 2 liraya bile değmez.

  22 mart 08:33