yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

  6. Samimi, eğlenceli ve çok tatlış bir youtuber. Sohbetini dinlemeyi çok seviyorum. Sempatikliği ve enerjisi insanı izledikçe mutlu ediyor. Büyük bir Harry Potter koleksiyonu ve seri hakkında çokça bilgisi var. Hiç sevmediğim bazı karakterlere bile tatlı ve açıklayıcı anlatımıyla ısınmamı sağladı. Umarım kanalı daha da büyür.

  26 nisan 2018 15:41

  5. şu hayatta gördüğüm en enerjik, en şeker, en doludolu insanlardan biri. nasıl biri olduğunu anlamak için ev turu videosunu izlemek bile yeterli aslında. ev arkadaşı umut'la birlikte öyle güzel bir dünya yaratmışlar ki o evde. gerçekten son derece yaratıcı biri. hayal gücü, becerisi ve bir işe kalkıştığında gösterdiği azimle örnek alınabilecek bir insan aynı zamanda. kendisine bir hayranlık beslediğim, izlediğim videolarını bile tekrar tekrar izlediğim doğrudur. tanışabilmeyi çok isterdim. ayrıca izmirde de bir büyücü kitap kulübü buluşması olmasını temenni ediyoruz. duy sesimizi mösyöö! <3

  26 nisan 2018 10:40

  4. bu çocuğu tek cümleyle özetleme hakkım olsa yaşamayı çok seviyor derim. gerçekten enerjisi çok yüksek, sevdiği şeyler için vakit ayırmaktan asla gocunmayan, kültür sanata oldukça zaman ayıran birisi. istanbul'da yaşayıp şehri sanat açısından çok başarılı kullanıyor, hiçbir etkinliği kaçırmıyor, yok üşendim yok vaktim yoktu gibi bahanelerin arkasına asla sığınmıyor. cadılar bayramı partilerine gidiyor, kim ne der bana gülerler falan demeden vakit ayırıp kostüm diktiriyor, yaptığı her şeye saygı duyup seviyor yani. üstelik yaratıcı da, bir partiye gora'dan 216 kostümüyle katılıp epey ilgi görmüştü.

  bazı aktivitelerini gereksiz bulduğum yalan değil, özellikle bir erkeğin hoşlanacağı şeyler sınıfına sokamadığım için şekilci yaklaşıp garipsediğim oluyor, bir yandan da bu doğallığını seviyorum. etamin falan işliyor örneğin, sıradan bir erkeğin keyif alsa dahi dile getirmekten çekineceği çoğu şeyi gururla taşıyor; en sevdiği rengin pembe olması, çok duygusal olup hemen ağlayabilmesi gibi.

  ben bir potterhead olduğum için tesadüfen sosyal medyada görüp takibe almıştım kendisini çünkü devasa ve şaşırtıcı bir harry potter koleksiyonuna sahip. sonradan çok yakın çevrelerde olduğumuzu ve ortak arkadaşlarımız olduğunu keşfedip şaşırmıştım. koleksiyonuna gelirsek satışından dahi haberimin olmadığı çoğu harry potter ürününe sahip biri. ciddi efor harcıyor yani bu koleksiyon için.

  kendisiyle ilgili şaşırdığım ve anlam veremediğim şey ise; hukuk okurken bu kadar aktiviteye nasıl aksatmadan vakit ayırabildiği. bir videosunda bu ay -sallıyorum- 34 film izledim gibi bir şey demişti ve gerçekten her ay bu sayıya yakın film izleyip en az 2 kitap falan bitirebiliyor. taha, bu girdiyi görürsen lütfen bizi zaman yönetimi ve planlamayla ilgili aydınlat.

  tanım: sosyal medya fenomeni, kafası dolu olanından.

  18 ocak 2018 00:23

  3. Gördüğüm kültürel anlamda hayatı en dolu dolu yaşayan insan. Ay sonu videolarına bayılıyorum. Her ay Yeni gruplar dinliyor hemen hemen her gün bir film izliyor üstüne kitap okuyor. Bu işleri çok düzenli yapıyor ona ölüyorum, bitiyorum anlatamam. Ne demek istediğimi son "2017 yılı nasıl geçti" videosunu izleyin anlarsınız. Yılın en çok hangi ayında hangi gününde mutlu olduğunu bile hesaplamış yaaa seni yerim. 

  Harry potter koleksiyonundan hiç bahsetmiyorum bile...

  Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum........

  Bir de taha'yı her izlediğimde içimden maşallah ileride böyle bir oğlum olur." Diye geçiriyorum çünkü çok tatlı. 

  Sinemaya olan ilgisini iş haline dönüştürebilir umarım. Bu birikim+ilgi+yetenek boşa giderse üzülürüm. 

  17 ocak 2018 16:02

  2. Mösyö tahaya baktıkça üşengeçliğimden utanıyorum. Kendisi bir videosunda boş zamanlarımda neden bir şey yapmıyorum diye düşündüğünü söylemişti, ne güzel bir düşünce. Ben boş zamanlarımda sadece yaşasın boşum diye seviniyorum. Gelecekteki mutluluğu için çok güzel yatırımlar yapıyor bir de. Günlükler tutuyor her gününü değerlendiriyor puan veriyor ve ileride bir gün bunlara bakarken çok mutlu olacağım diye kendini motive ediyor, ne güzel bir insan. İkimiz de samsunluyuz keşke bir gün karşılaşsak beraber sinemaya falan gidip dolu dolu bir gün geçirsek kendisine her anlamda hayranım çok seviyorum :) youtube çöplüğündeki en güzel çiçeklerden kendisi.

  17 ocak 2018 15:43

  1. harry potter koleksiyonu videosunu "çok güzel, keşke benim olsa." diye diye izlediğim potterhead, özellikle o yky'nın sınırlı sayıda ürettiği box seti kaçırdığım için hala dizlerimi dövüyorum.

  kendisi içindeki çocuğu öldürmeyen, sevimli ve izlemesi keyifli biri fakat 1 yıl önce videolarını izlerken "bunlardan niye benim de olmasın." diyerek çoluk çocuktan ne idüğü belirsiz harry potter temalı eşyalar satın almaya başladığımı farkedip bir daha izlemedim, kötü örnek oluyorsunuz mösyö.

  ukteyi veren : (yazar: scarlet witch)

  17 ocak 2018 13:33