yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  16. inanılmaz yorucu ve kontrolcü birisi. Sürekli bir etkinlik vs yapıp arkadaşlarını topluyor ve bana aşırı yorucu geliyor.

  Bugün arkadaşı tuvba'nın 2. Evlilik yıldönümü, bu gitmiş arkadaşlarını toplamış süpriz yapmaya evlerine gidiyor. Bi allahın kulu da çıkıp " bugün onlar için özel gün yarın plan yapalım bence" dememiş.keşke tuvba ve ceyhuna biraz nefes aldırsalar. Taşındılar eve daha doğru dürüst yerleşmeden (ki mobilyalar yerleştirilmemişti ve çoğu mobilyası gelmemişti mesela ) hemen cümbür cemaat toplanıp parti gibi bişey yapmışlardı ve bazıları o gece tuvbalar da kalmıştı Bir sürü kişi arkadaşlıklarına falan hevesleniyor ama bana aşırı gürültücü ve yapışık geliyorlar.

  15 eylül 21:43 16 eylül 14:41

  15. uçankuş tv'deki magazin programında ''bihter'in mezar taşını çalan adam (gerçekte çalma durumu yok), o mezar taşını neden yerinden söktü?'' başlığıyla taha'nın haberini yapmışlar ve videosunu izinsiz kullanmışlar. iddiasına göre program sunucusu erol köse de ''hırsız, bu varken teröristlere ne gerek var'' gibi şeyler söyleyip konuyu z kuşağına getirmiş. taha da dava açmaya karar vermiş.

  süslü sözlük magazin servisi sundu.

  25 haziran 16:43

  14. harry potter hayranlığıyla bilinen twitter fenomeni aynı zamanda youtuber. kendisinin enerjisini çok beğeniyorum, özellikle hayatında sanata kültüre bu kadar yer vermesi bence çok güzel bir şey. ben bir vize haftasında sinemaya dahi gitmezken bu çocuğun film festivallerine gitmesine her şeyi takip etmesine falan çok imreniyorum. keşke kendisi yakın bi arkadaşım olsaydı valla, çevremdeki insanlar da ben gibi olduğu için biz bu tür aktivitelere hiç zaman ayırmıyoruz.(gizlinot: keşke ayırsak) bir de bu çocuğun kimseyi takmamasını baya seviyorum, benle lisedeyken bile facebooktaki twilight paylaşımlarım yüzünden hep dalga geçilirdi. fakat yine de hayranlığı çok abartı geliyor ya, ne bileyim ben de twilight'a çok bağlıydım ama aynı filme ikinci kez gitmek ya da dvdsini almak saçma gelirdi. bu çocuk her hafta harry potter'la ilgili bir şeyler alıyor, nasıl bir bağlılıksa artık.

  ben kendisini uzun uzun takip etmiyorum öyle denk geldikçe kanalına falan bakıyorum o yüzden değişti mi itici bir hal aldı mı bilmiyorum. bazı videoları ilgimi çekiyor, özellikle londra'da çektiği videoları baya imrenerek izlemiştim. bihter'in mezar taşı olayını da çok merak etmiştim, onu da anlattığı videoyu baya gülerek izlemiştim.

  14 haziran 21:10


  13. Bir potterhead olarak bu çocuğu başlarda çok seviyordum bilmediğim çoğu şeyi öğreniyordum sayesinde ama son zamanlarda bir itici olmaya başladı neden böyle oldu bilmiyorum ünlenmek insanları değiştiriyor sanırım

  19 mayıs 00:56

  12. 12 yaşındaki kardeşim bu çocuğa aşık :)

  anlamıyoruz sanıp lafı bir şekilde mösyö tahaya getiriyor. yemek yiyoruz mösyö taha pasta yapmış dizi izliyoruz çocuk mösyö tahaya benziyormuş

  kardeşim sağolsun videolarının hepsini bir şekilde izledim veya dinledim. eğlendiriyor :)

  18 mayıs 20:26

  11. Harry potter müzesine -galiba- gittiği bir video var nerdeyse ağlayacak. Bi tek o videodan biliyorum taha'yı anasayfaya düşmüştü.

  İnsanların her türlü inancına düşüncesine son derece saygılı biriyimdir ama izlerken o cringeden bu cringee atladım. Bu ne ooooff

  5 mayıs 23:44

  10. tuvba'yla çektikleri soru cevap (link: https://youtu.be/sLJoqfF4TzM?t=890 videosunda) mayıs rukel'e laf atmışlardı da olayı bilmiyordum, yorumlarda çok kişi sormuştu neden öyle dediniz diye. fight club'ı erteleye erteleye bu sene izledim, gayet doğal bir şey, isteyen istediği filmi önerir yani. bazı videolarını izlemeyi seviyorum, kötü biri değil ama bana da yer yer çok ukala geliyor.

  5 mayıs 14:32


  9. abartmayı misyon edinmiş youtuber

  5 mayıs 14:23

  8. Gittikçe şımardığını düşündüğüm youtuber. Dün birisinin film önerdiği videoyu paylaşmış storysinde adam fight club hakkında konuşmuş/ önermiş bu da dalga geçiyor "2020 yılındayız hala fight club öneriliyor" diye. Ee sen hala harry potter'ın ekmeğini yiyorsun? Harry potter testleri çözmeceler karakterlerin resimlerini paylaşmalar falan... Gerçekten çok çiğ bir hareket.

  Bu arada mayıs rukel'in bir podcastını dinledim orada mösyö taha ve arkadaşı beni unfollow etmiş neden bilmiyorum diyordu. Muhtemelen mayıs'ın j.k rowling hakkındaki düşüncelerindendir. Çünkü mayıs j.k rowling'i ciddi ciddi eleştirmişti fantastik canavarlar filmi döneminde muhtemelen ona dayanamayıp sildi çünkü taha j.k rowling i aşırı seven ve toz kondurmayan birisi.

  5 mayıs 13:23 5 mayıs 20:35

  7. Sanırım süslü sözlükte kızlar kızları eleştiriyor sadece hakkında az girdi olduğunu gördüğüm youtu. Harry potterdan daha çok harry potterın ekmeğini yiyen ağzını geveleye geveleye konuşan şahıs.

  Ukalalığı kaf dağını aşmış durumda. Klasik çirkin gay kibiri bu adamdaki. Potterhead falan baya götürdü olayı. Sonra baktı bu iş böyle yürümeyecek konsept değiştirdi. Kitlesi 5-15 yaş arasında takılı kaldı çünkü.

  Bir de kendi kadar itici bir sevgilisi var. Yamuk ağızlarıyla gıy gıy konuşuyorlar videolarda. Allahım evlerden ırak. Tek tebrik ettiğim yanı youtuberlık dışında hukuk fakültesini bitirmiş olması. En azından youtube bir gün popülerliğini yitirdiğinde elinde bir mesleği olabilecek.

  Neyse sonuç olarak bir itici gıcık youtuber daha.

  5 mayıs 09:10