girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

3. Adanada olmasından ötürü sık sık keşfetime düştüğünden takibe almıştım epey zaman önce. Henüz Hiç gitmedim merkezine. zaten sürekli istanbulda ve yurtdışında oluyor. Ekibi de çok iyi bence çünkü bazen ekipten bilmem kimin makyajı diye bir foto paylaşıyor , onlar da oldukça iyi. Sanırım gelen müşterinin cildini, yüz hatlarını çok iyi analiz ediyorlar. Çünkü yapılan makyajların çoğu aynı tarz gibi dursa da gelinlerin hepsi birbirinden özel ve farklı görünüyor. (gizlinot: Çünkü artık makyajlar da tek tip gibi geliyor bana) kendi düğünümde bu kadından haberim olsaydı kesinlikle ona giderdim.(link: https://www.instagram.com/muberyasaglam Instagram hesabı için)

1 ağustos 17:12 1 ağustos 17:15

2. Son zamanlarda oldukça meşhur olmuş, özellikle yaptığı gelin makyajlarıyla öne çıkmakta olan başarılı bir makeup artist ve başarılı bir kadın. Herkesin yapamayacağı bir cesaret örneği göstererek gelmiş hem de bu günlere. Yolu açık olsun. 

1 ağustos 14:05

1. Hiçbir şey yazılmamasına çok şaşırdım. Müberya sağlam’da kendini sevdiren bir şeyler var ama hala çözebilmiş değilim, mesleki açıdan kendisi gibi birçok başarılı insan olmasına rağmen tek takip ettiğim make up artist müberya sağlam. Kendisini, ekibini, makyajlarını çok beğeniyorum. Çok genç ruhlu, hiç yaşlanmaz gibime geliyor. Bugüne kadar dm’den sorduğum her soruya samimiyetle cevap verdi. Makyaj yaptığı insanların yüzünü iyi tanıyor ve buna göre hareket etmeyi de biliyor, elinden mutsuz ayrılan yoktur diye düşünüyorum. şimdilik sadece gelin makyajı yapıyor ya da sadece gelin makyajlarını paylaşıyor. Yakın zamanda istanbul’da stüdyo açtı diye biliyorum, burda daha farklı makyajlar yapma fırsatının da olacağını söylemişti, sabırsızlıkla bekliyorum. Şunu da anlatmadan geçemem, Birisi yaptığı makyajın altına “gelinin doğal hali daha güzel :)))” yazmış, müberya sağlam da “siz hiç düğününe doğal haliyle giden gelin gördünüz mü?” yazmış sldjsjaj o kadar haklı ki. :d

Kısacası seviyorum, başarılı ve samimi buluyorum, destekliyorum.

 Ukte: (yazar: kozmikbocek)

16 nisan 02:22 16 nisan 02:24