yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (60)
  • medya (1)

  60. Çamur at izi kalsın. Bu kaynağı gerçekliği belirsiz dedikodudan farksız lafa inanmak isteyip kötü kötü konuşan insanlar sapkın zihniyetlerini gösteriyor. Başarılı bir kadın, ayağı tökezlesin diye salyalarını akıtarak bekliyor. Leş kargası ekşi sözlük yazarları yine utandırdı.

  Allah kadınları böyle leşş(gizlinot: Burhan ak.) erkeklerden korusun müge anlı'ya sabır diliyorum.

  23 nisan 19:00

  59. O adamı boşamakla ve kızını da göstermemekle çok hak verdiğim sunucu.

  22 nisan 18:50

  58. Diyelim ki evli birinden hamile kaldı ve evlenmek için o kişinin boşanmasını bekliyor tüm bunlardan eski eşine ne. Ayrıca en son yazılan girdiye katılıyorum 40 küsur yaşındaki bir kadının kolayca hamile kalabileceğini bende pek düşünmüyorum. Bu olayı eski eşinin bir şekilde gündeme gelme çabası olarak görüyorum, bu da bir erkek şiddeti oluyor maalesef 

  22 nisan 12:58


  57. Eski eşi tarafından evli bir beyden hamile kaldığı iddia edilmiş televizyoncu.

  Eski eşini tanımıyorum ama bu kadın 46 yaşında. O yaşta yanlışlıkla hamile kalması zor gözüküyor. Evli adamdan da tüp falan yapacağını sanmıyorum.

  Bana hazımsızlık yaşayan Türk erkeği tribi gibi geldi.

  21 nisan 19:35

  56. Doktoru arabaya çağıran, gelmediği için programında verip veriştiren kişidir. İlk söylediği talihsiz açıklamalar sonrası a habere bağlanan sıvayan, sonrasında suan canlı yayında hikayeyi değistiren kişidir. Hastaneye girmek istemiyorum kendimi korumak istiyorum dediğin yerde doktorlar hizmet etmeye çalısıyor. Yetmediği yerde rejiden asistanı Açıklama yapıyor. Duymak ve dinlemek, görmek ve bakmak anlamında farkı bilmek gerekiyormus.. ya geçiniz önce şu egoyu bırakınız. Yanlış anlamadık, yanlış konuştun.

  31 mart 10:15

  55. Düzenli izleyicilerinin aşırı anlam yüklediği kadındır. Daha hiçbir programını baştan sonra izlemişliğim yok fakat gerek sosyal medyada gerek günlük hayatta sürekli "müge anlı bunu da buldu, şunu da halletti" söylemlerine maruz kalıyorum ve hala anlamış değilim. Sanki müge anlı sherlock holmes her suçluyu şıp diye gözünden çözüyor. Muhtemelen müge olmasa yerine başkası da olurdu ve en çok bu programın şansı yaver gitti. En çok çabayı arkadaki ekibin harcadığını ama işin kaymağını ekrandakilerin yediğini düşünüyorum, bu dünyada her işte olduğu gibi. Ayrıca her şeyin kendi koşulları altında değerlendirilmesi gerektiğine inanıyorum ama bu kadın türlü ilginç koşullardan geçmiş kadınlara sanki kendisiyle aynı şartlarda büyümüşler gibi onlar üzerinden kendini yüceltecek tarzda bir ahlak dersi veriyor, çok rahatsız edici.

  31 mart 08:35 31 mart 08:36

  54. programını uzun zamandır takip ediyorum dönem dönem dersler nedeniyle kopsam da son 1 aydır falan kaçırmadan günü gününe takip ediyorum.

  kendisi her zaman mı bu kadar bağnaz, saygısız ve bencildi de ben "yetmez ama evet kadın buluyor çatır çatır" cıydım da görmedim son 1 aydır mı böyle merak ediyorum.

  halil ergün cinayetinde tamam kızı baş zanlıydı ama 8 sene önce kalkan harç parasını bilmeden "ben 7 üniversite bitirdim ben enayi miyim para veriyorum yalan söylüyorsun" diye 40 dk inat etti yüzlerce kişi tepki gösterdi ve ertesi gün bir "yanlış biliyormuşum ve uzatmışım" diyemedi.

  sürekli elindeki kağıtları hazırlayanlana yaptığı mobbing " bir kere de işinizi düzgün yapın"lar "bir işi de becerin" ,"onu da ben yapıcam bu gidişle" ler. kameramana "düzgün dur bir" diye bağırmışlığı var bu kadının..

  ama gel gör ki beni hayrete düşüren en çok şanlıurfa'daki 6 yaşındaki zehra cinayetinde gösterdiği tavır oldu. aldatmanın özellikle evli bireyin aldatmasının affı olmaz bu konuda tamam. ama saatlerce suçlayıp gözünün önünde 5 erkeğin resmen sözlü saldırıda bulunduğu kadriye'yi zerre kollamaması çok rahatsız etti. orada abisi bas bas kadını rezil ederken " ben yemedim yedirdim dediğin kardeşini 17 yaşında başlık parası almak için vermişsin, kız 1 sene bile okula gitmemiş, kocasını istememiş kollamamışsın bu mu abilik?" diyemedi ya kimse bu kadına artık yürekli falan demesin. 25 yaşına gelmiş 3-4 tane çocuğu var, cep telefonu almaya hakkı yok, kadın yevmeye işe gidiyor eline 5 kuruş para geçmiyor çalışınca paraları amcaları topluyor.amca da diye amca? çünkü kayınbabası amcası. ama tabii müge anlı "sene oldu 2020 hala mı aile içi evlilik hala mı amca kızı" diyemiyor. (programı izlemeyenler anlamaz kadriye kişisinin annesi zamanında 70 yaşındaki sapıkların karşılıklı 'kendi kızlarını' birbirine berdel etmesiyle evlenen sonra erkek çocuk doğurmayınca berdeli bozup başka kadınları alan organizmalar). birine haksız yere engelli maaşı yattığını bulunca buradan aile bakanlığımızı, savcılarımızı göreve çağırıyorum diyen müge anlı ve ekibi böyle ensestlikler için hiçbir bakanlığı göreve çağırmaya gerek görmüyor.

  son fiyaskosu da bugündü işte. migren sancısı çekince "her zaman gittiği, acil servisini tanıdığı" yere gitmek için telefon açıp koronalı hastanız varsa bana arabada iğne yapın demesi ve reddedilmesi bunun üzerine sarf ettiği sözler. " sonra diyorsunuz ki sağlık çalışanlarına saygısızlık yapmayın ama neyse..." "neyse program bitsin ben zaten o hastaneyi arayıp söyleyeceğim yok öyle..." sen kimsin ya? sen kimsin ki hastaneyi arayıp pişkince şikayet edince bir yaptırımı olması gerektiğine inanıyorsun?

  acı olan kısmı da eğer müge anlı'ya biri çıkıp haftasonu migrenden öldüm ama hastaneye almadılar dese "ee sen de kır dizini otur evinde çayını, ilacını iç. benim annem hep der zamanında migren iğnesi mi vardı, millet evinde kendi geçirmeye çalışıyordu, zırt pırt hastaneye gidiyorsunuz şu durumda doktor bir de sana mı baksın" tam olarak bu cümleleri sarf ederdi. çok çifte standartcı, cahil ( çünkü her konuda bir lafı ve fikri var ve uzman olmadığı konularda bile uzman kesiliyor) , içten içe fesat bir karaktere dönüştün müge anlı.

  kadın sosyal medyada kendi fotoğrafını koyanlardan bile nefret ediyor, kendine uygun olmayan her şey ama her şey tüü kaka, en mükemmel en cici sen annen, kızın ve köpeğin müge anlı. ok.

  düzenleme: kendisi akşam a haber'e bağlanıp 6 dk boyunca sıvamaya çalışmış. bağlandığı kanal da u dönüşü de manidar...

  31 mart 01:52 31 mart 05:27


  53. Yurdum cahillerine karşı verdiği mücadeleyi her zaman desteklerim ama geri kafalı olması bazen beni sinir ediyor. Erzincan’da kaybolan adamın kızına “kız başına niye karakola gittin” tarzı bir cümle kurmuştu hiç unutmuyorum. Tamam orda kız şüpheli. Amcasını halasını aramak dururken aklına ilk gelenin polis olması da ayrı bir şüpheli hareket ama müge’nin bu durumu ifade şekli leş kere leş. zihniyetini apaçık ortaya koyuyor. 

  23 şubat 11:58

  52. Bu aralar Halil ergül diye bir adamın kaybını işliyor. Muhtemelen adamın eşi ve iki kızı öldürmüş. Ya da yanlışlıkla öldürmüş. Göz göre göre yalan şeyler anlatıyorlar şaka gibi. İnsanları da salak yerine koyuyorlar. Şaka gibi. Yakında çıkar kokusu. Kesin itiraf edicekler. Gece gece bunu niye yazdım onu da bilmiyorum. Bu üş kişiyi dövesim var.

  4 şubat 23:33

  51. Üstteki yazara aynen katılıyorum ben de bazen tv nin içine girip cildindeki mat fondoteni silip güzel bir nemlendirici sürmek istiyorum 😄 kadının cildi yine iyi ama kaç yıldır o kadar makyaja yine de kırışık durmuyor cildi

  1 ocak 23:37