yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (1)

  55. Atv'de çalışan ırkçı bir sunucu.

  26 ekim 11:38

  54. Üst girdideki arkadaş, peki senin bize irkci fasist demen bizim umurumuzda mi!!! Tabi ki hayır. Van depreminde dedikleri e de katılıyorum . Zira kuran' da der ki 'basiniza gelen her hayır bizden, her türlü ser nefsinizdendir.' yani halk tabiriyle 'basa bela gelmez hak yazmadikca, hak bela yazmaz kul azmadikca'. Polise taş atan çocukları yetiştiren zümre, meydanda elinde 'bizi 7.2 yikamadi, TC nin ne haddine' yazarsa, o tcnin battaniyesini çadırını konservesini alip, hala TC ye meydan okursa, o zaman zerre merhamet etmem. Tek bir lokma da vermem. Nasıl olsa TC ye ihtiyaçları yok. Şükürler olsun bizim de türktdn nefret eden, nefretini de ona buna fasist diyerek gizleyen en başta Atatürk düşmanlarına da eyvallahimiz yok.

  26 ekim 08:54 26 ekim 08:55

  53. yaptığı şey faşistlik değil yayın kuralıdır. Bu ülkenin belirli bir dili vardır. Ve ulusal kanallar o dili kullanmak zorundadır. Farklı lehçeler,ağızlar özellikle bir siyasi durum içeriyorsa kamuoyu tepkisine yol açabilir. Üstelik rtük tarafından yayına yaptırımlar uygulanır. Bu dil meselesi bir yayın kuralıdır ayrıca o bölgeyi anlatan yerel televizyon kanalları uyduda bulunmaktadır. Zazaca duymak isteyen o kanalları tercih edebilir.

  24 ekim 17:15

  52. Milliyetçi olmak ve ırkını sahip olduğu muhteşem özelliklerinden ötürü sevmek faşistlik değil vatanseverliktir.

  Zira sen kendi ırkını sevmezsin ama, öbür tarafta Bosna'da koskoca bir halk, 'Türklerden intikamımızı aldık' diyen Sırplar tarafından insanlık dışı bir soykırımla katledilir. Sen Türk olduğunu unutsan bile, düşmanın senin Türk olduğunu asla unutmaz.

  Sen hümanizm kasarsın, çiçek böcek dağıtırsın, elin 72,5 milletini ülkene sokarsın... O adamlar gelir Reinanın kapısında polisini vurur, Konsolosluk basıp bayrağını indirir, Alemdağ'da sokak ortasında tartıştığı Türk gencinin boğazını keser, sen vergi üstüne vergi, ilaç parası, muayene ücreti, okul harcı öderken; gelir burda sabah akşam sevişip boy boy çocuk yapar, üniversiteye sınavsız kaydolur, hastaneyi arka bahçesi gibi kullanır, senin aldığın maaşın yarısına çalışıp seni işsiz bırakır, bir evde 4 aile kalıp çöplüğe çevirir, balkondan kafana çöp atar, senden benden iyi yaşar.... ama sen hala hümanist hümanist takıl olur mu arkadaşım, al eline pankart 'Hepimiz ermeniyiz, hepimiz tacikiz, hepimiz Suriyeliyiz, hepimiz oyuz buyuz' diye gez. Hatta yetmez; Cezayirli kadınları hortumla yıkayıp ırzına geçen Fransızı, Afrikayı sömüren İngilizi, Irakta, Afganistana demokrasi diye girip, bir sürü masumu öldüren ABD'yi modern diye şakşakla!

  Dünya üzerinde ırkı yüzünden nefret edilen tek millet Türklerdir. bu yüzden de ırkını da istediği gibi, sonuna kadar savunabilir, sevebilir. O senin 'global' dediğin dünyada, tüm milletler bir araya gelse, yine senin milletini dışarda bırakırlar. Bundan rahatsız olan varsa da bir zahmet kimliğinde yazan TC ibaresini değiştirsin.

  24 ekim 16:48 24 ekim 16:49

  51. atvde çalıştığı için izlemediğim programlar yapan kadındır.

  22 ekim 09:13

  50. Arkası nüfuslu kişilerin karşısındaki davaları incelememesi, "evlat büyüt hayrını gör" gibi bencilce cümleleri beni de irite ediyor ve etik anlayışını sorguluyorum. Ancak bir televizyon programcısı olarak 4/4 lük kadın kamera açılarına ve altyazılara dahi müdahil olmak zorunda kalıyor. Ya ekibi leş ya da iş bölümü yapmıyorlar nasıl olsa müge hanım söyler diye. Neden bu kadar yetenekli ve işsiz insan varken bu insanlarla çalışıyor anlamıyorum. Bir de kebriye hanım konuşurken eline miktofan alman gerektiğini 12 yılda öğrenemedin mi yahu, bana gına geldi. 

  21 ekim 14:49

  49. çok seviyorum ve mantıklı konuşan bu ülkede bir şeylerin değişmesine katkıda bulunabilen nadir insanlardan biri olduğunu düşünüyorum. kimse kimseye %100 katılmak zorunda değil, bu benim düşüncem. yurtta sabah erkenden kalkıp benle beraber bi 30 kişiye zorla izlettiriyorum.

  10 eylül 04:31

  48. bu ülkenin erkeklerinden nefret etmek için şu programı izlemek yeterli, 2-3 gündür devam eden konular şöyle; ölmüş bir kadının arkasından "o**puydu" diyen ağzından allah kitap düşmeyen mi dersin, ukraynalı eşinden çocukları kaçıran kadının çocuğu görmesi için "velayetin tamamını bana verir, istediği zaman çocukları görebilir ama (gbkz: evine kamera taktırmak şartıyla)" diyen eski koca mı dersin... sinirim bozuldu. ukraynalı anne çocuklara şeker vermiyormuş o yüzden çocuklara iyi bakamıyormuş... ve bu adamlar ne kanun tanıyor ne hukuk, dinci görüneni mi dersin efendi efendi görüneni mi. bu erkek arsızlığı bu umursamazlık nedir allahalkına kendi kendimi paraladım izlerken. sonra derler (gbkz: türk kızları gitsin rus kızları gelsin) siz öyle bir mikropsunuz ki dünyanın en güzel kadınlarını bile paralar, psikolojisini bozar o kadınları hayattan soğutursunuz. asabım bozuldu (link: https://youtu.be/2pPiqVc6eOU?t=7440 link)

  9 eylül 20:02 9 eylül 20:03

  47. İşini çok iyi yapıyor çok disiplinli ve başarılı fakat böyle bir annem ya da eşim olsun istemezdim. Disiplini insanın hayatını zehir edecek seviyede. Bunu özellikle yarışma programında farkettim. Bilinmeyen sorulara attığı bakışlar azardan beter insanın içine oturacak cinsten hayatımı bu denli mükemmeliyetçi ve sert bir insanla geçiremezdim. 

  4 eylül 16:09

  46. toplum üzerinde, hele de internet kullanmayı tercih etmeyen, olayları tv'den takip eden kitle üzerinde etkisi yadsınamaz araştırmacı, programcı. açıkçası yaptığı işleri gerçekten beğeniyorum, duruşunu, sabrını, en iğrenç olaylar karşısındaki gücünü...

  ama rabia naz cinayeti üzerine düşmediği, daha doğrusu önünün kesildiğini okudum duydum çok yerde. bu cinayeti istese çok rahat ortaya çıkartabilirdi. ne sebeple, hangi baskıyla ya da düşünceyle bunu yapmadı bilemiyorum ancak bunu duyduğumdan beri gücü ve cesareti silindi gözümde. umarım bu sene yardımcı olur aileye. onun sayesinde bir anne babanın acısı hafifleyebilir çünkü.

  4 eylül 09:24