girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (1)

46. 5 yıl önce arafta şarkısıyla tanıdım kendisini. O zamandan beri bayılarak dinliyorum. Ne zaman sakinleşmek istesem onun şarkıları hep kurtarıyor beni. O zamandan bu zamana hep daha iyisini yaptı. Gerçekten tam anlamıyla bir sanatçı, sadece bir şarkıcı asla değil. O klipler o sözler o kadar anlamlı ki hayret ediyor insan. Tabi herkesin zevkine hitap etmiyor ses tonu ve tarzı. Ama begenmesen, sevmesen bile en azından saygı göster yaptığı işe. Saçma sapan aşağılayanları görünce sinir oluyorum. Hem sevmiyorlar hem de ne alakaysa şarkısını açıp nefret dolu yorumlar yapıyorlar.

8 kasım 23:36

45. A Canım ve Ya bu işler ne şarkılarıyla bana tekrar türkçe şarkı dinleme keyfini yaşattığı için kendisini kutluyorum. Yeni albümüne türk motiflerini işlemerine, kıyafetlere, şarkıların sözlerine, klibe herşeye bayıldım.

8 kasım 17:07

44. Hiç dinlememişken kendimi son 2 aydır a canım, sarışın, öyle kolaysa şarkılarını dinlerken buluyorum ve ne hikmetse bu şarkılar özellikle araba kullanırken gerginliğimi atıyor :D

30 ekim 20:00


43. değişik tınısı, ilginç sesi ve sözleri ile yıllardır, daha hiç popüler değilken'den beri bayılarak dinlediğim ve günbegün iyiye giden müzisyen. her fırsatta konserini yakalamaya çalışırım, kendisini 4 kez canlı dinleme fırsatım oldu. ikisi izmir fuarı olmak üzere açıkhava konserlerinde performansı efsanedir. hayatımda o kadar eğlendiğimi, coştuğumu, müziğe kapıldığımı hatırlamam. kliplerinde, tarzında ve duruşunda günden güne artan renkli (gizlinot: her anlamda) ögelerden de çok mutluyum. bazen bana da alışılmadık gelse de cinsel kimliğini gizlemeyişi ve tarzını bize yabancı olmayan temalarla birleştirmesi, müziğinin bunca sevilip kalitesini düşürmeden her kesimden kitle edinmesi ile kendim yapmış gibi gurur duyuyorum; her ne kadar bu sevgi türk halkının ikiyüzlülüğünü barındırsa da.(gizlinot: lgbt bireyler ne kadar dışarıda -zengin, ünlü- ise o kadar kabul eden, aslında asla onları içlerine almayan insanlar) çok seviyorum kendisini.

30 ekim 19:43 30 ekim 19:45

42. Sen o şarkıları nasıl güzel yazıp yorumluyorsun be vicdansız. Çok seviyorum kendisini çünkü yüreğime dokunuyor şarkıları. Kasım’da konserine gitmeyi düşünüyorum. İlk defa canlı görme fırsatım olacak. 

24 ekim 11:25

41. İlk kez bir sanatçı ile duygusal bir bağım oluyor. Şarkılarını,kendisini çok derin buluyorum.Diş hekimidir aynı zamanda.

24 ekim 10:00

40. Şu aralar "ya bu işler ne" şarkısına taktığım insan. Farklı ve hisli ses tonundan dolayı istemsizce her zaman duygusal şarkılar söylemesini bekliyorum. Uzun yıllar sağlıklı olmasını ve bizi sesinden mahrum bırakmamasını umut ediyorum.

24 ekim 09:50


39. Sesini ve şarkılarını çok beğeniyorum kendisinin. Özellikle kül hece, Kerem gibi ve bir hadise var benim için özel şarkıları. O kadar duygulu yorumluyor ki içimde hissediyorum bu 3 şarkıyı. Yeni albümü dinleyemedim henüz maalesef, yorum yapamıyorum bu nedenle.

11 eylül 21:11

38. klibinde 1 dolar olduğu için hakkında fetöcü suçlamasıyla soruşturma açılmış. gülersem içeri alınırım gülersem içeri alınırım. zaytung gibi ülke. söyleyecek kelimem kalmadı artık. gülsem mi ağlasam mı bilemediğim o çizgide yaşayıp gidiyorum.

11 eylül 19:20

37. ses var sanat var bir tarz var ve kendini kaptırmış buluyorsun şarkılarına bir an da.. çok başarılı buluyorum :)

11 eylül 16:34