mac chili ruj

5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • oylar (3)
  • medya (6)

86. Rujun yapısı, dokusu her şeyiyle harika bir ruj ama sanırım alt rengi dolayısıyla diş rengimi biraz sarı gösterdi. Bunların dışında günlük özellikle gündüz makyajında elim kırmızı tonlarına pek gitmediği için hafif kiremit rengi olması sebebiyle chili tercihimdir.  

24 ocak 00:35 10 şubat 13:48

5

85. Tek kelimeyle bebeğim, eğer esmerseniz ya da buğday tenli bu kırmızı ruj tam size göre mac mağazasında denediğimde daha turuncu kırmızı patlak durmuştu oradaki çalışan da ki erkekti sadece o vardı ve çok ilgilendi kıyafetlerimin soft renklerde olduğu için bu kadar patladığını söyledi ve bende aldım kırmızı bi kazakla kombinlediğimdeyse tam bir kırmızı gibi durdu ben bayıldım sürekli sürmek istiyorum sürekli 

18 ocak 17:00

84. gaza gelip aldım, hatta alırken bunun yerine honeylove mı alsam diye bayağı bir düşündüm ama gerçekten beğendim. adı gibi, chili biberi rengi hoş bir kırmızı. russian red'lere ruby woo'lara direk geçiş yapmaya cesaretim olmadığı için chili ve hot tahiti (gizlinot: hot tahiti glaze yapısından dolayı kullanıma göre arttırılabiliyor, lip balm gibi bile sürülebiliyor diye) ile alışarak geçiş yapıyorum kırmızılara. ben yakıştığını düşünüyorum kendime, beğendim yani.

17 ocak 17:19


83. Bu ruju bana tek kelime ile ifade et deselerdi ''kalite '' derdim çünkü sürdüğüm zaman bende öyle bir izlenim yaratıyor. Dönem dönem kendisine taktığım oluyor bazen de unutuyorum bir köşede ama her sürdüğümde beni asla pişman etmiyor gerek kalıcılığıyla gerek rengiyle ..rengi demişken tam bir kiremit kırmızısıdır beyaz tende duruşunu seviyorum ben baştan aşağı siyah giyindiğimde bu ruju sürüp tamamlıyorum görünümümü ..alın süslüler bir şansı hak ediyor bence ..:)

17 ocak 11:40

82. Müthiş bir renk çok seviyorum. Bu pahalı gelirse loreal eva's red de deneyebilirsiniz.

16 ocak 00:32

81. Ben beyaz tenlilere çok yakıştırıyorum bu ruju ben buğday tenli bir insan olarak kullanamadım ve duygu özaslan beyazlığında bir arkadaşıma hediye ettim kendime de aradığım net kırmızıyı sephora nın 01 numaralı likit mat rujunda buldum.

15 ocak 14:48

80. previously on ''süslü sözlük made me buy it'' ...

gecenin bu saatinde macdenebunu koduyla %20 indirimli aldım internet sitesinden, 60 liraya geldi. zaten istediğim bir rujdu ama yemin ederim sözlük hesabımı sildiricem ocağıma incir ağacı diktiniz.

15 ocak 03:29


5

79. Annem gerçekten cok zor beğenen bir kadındır, o bile bu ruja bayıldı. Joker bir ruj. Mutlaka denemelisiniz.

15 ocak 02:40

78. mat olduğu için günlük makyajımda da cayır cayır kullandığım rujdur. patlıyor evet ama abartı durmuyor. gerçek bir bebek.

15 ocak 02:24

77. Bir üstteki girdiyi görünce yazmadan duramadım:)

Çok uzun zaman önce denemiştim kendisini.Bir ruj bir insana ne kadar yakışmazsa o kadar yakışmamıştı.Hatta mua bile size olmadı demişti.Oysa harika bir rengi var ve bence muadili olmayan mac rujlarından.Sonra kaç kere denediysem sonuç hüsran oldu.

Geçen gün cadde mac'e gittim fondöten denemek için.Rujları mıncıklarken elime geldi bu bebek.Süreyim de olmazsa silerim dedim.Veee bingo:)çok güzel oldu acayip havamı değiştirdi.Herhalde saç rengimden.Şu anda kırmızı kızıl bi tuhaf renk:))

Yalnız şu bir gerçek ki saç reni çok önemli.Bütün makyaj adımları için.

Şimdi de nasıl alayım çok pahalı diye hayıflanıyorum:(

14 ocak 22:03