4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (100)
  • oylar ()
  • medya (6)

100. pantolonumun cebinde unuttuğumu farketmeden annemin makinede yıkadığı ruj.

hiçbir kıyafete sızmamış ama o nemli pantolonun cebinden çıkarırken benim ciğerimden bir şeyler sızdı..

kapağa akıp donmuş, tipini tarif edemiyorum. <\3

turuncumsu kırmızı ama bir de mac - marrakesh'e bakın. bence marrakesh daha bir oturuyor dudağa. biraz koyusu.

ama ikisi de bebeğim.

6 ağustos 18:50 6 ağustos 18:52

99. çok güzel bir ruj ama beni 50 yaş üstü gösteriyor anlamadığım bir şekilde. Sanırım ten rengime hiç uygun değil. Yine de günlük hayatta kırmızı rujun yerini alabilecek kadar güzel bir renk.

6 ağustos 17:31

98. Günlük makyajında kırmızı rengi kullanamayanlar için ideal olan ruj. Rengini çok daha fazla sevdiğim ruby woo sadece yılbaşı, kına düğün vs. Gibi özel günlerde kullanabildiğim bir ruj olarak neredeyse azalmadan bozulacak kıvama gelmişken, chili hem rengi hem yapısı ve sürüm kolaylığıyla bitirilebilir kırmızı günlük rujdur benim için. 

6 ağustos 17:20


97. Bence muadili olmayan rujdur.

Her tene mi yakışır arkadaşım bir ruj. Ben aldığımda 66 liraydı. Şu an mini boyu 44 lira olmuş. Eğer günlük kullanmayacaksanız kırmızı rujları şu an mini boy almak daha mantıklı geliyor. Ne zaman sürsem muhakkak iltifat alırım. Ruby woo gibi bir tebeşir yerine alınacak şahane kiremit alttonlu kırmızı. Seviliyosun chili.

6 ağustos 12:21

96. 20.yaş günümde hediye edilen ilk mac rujum. Hediye edilmeden önce bu ruju iki arkadaşımda hep görüp beğeniyordum. Birisi baya esmer ve birisi bembeyaz ten sarışın. Ben açık buğdayım ve nötr alt tonluyum. Renk o kadar muazzam ki her tene yakışıyor. Böyle coral gibi turuncu değil de sanki alevli bir kırmızı. Sürümü çok güzel. Mac in matte serisinin bazı rujları gibi sürmekte zorlanmıyorsunuz. Kırmızı ruja ithafen mutlaka dudak kalemiyle dudaklarımı çerçeveliyorum ama çerçevelemesem de kayma oynama yapmıyor. Sabah sürüp akşama doğru hala yerinde bulabiliyorum. Tek uyarım olacak bu ruju sürüp çılgınlarca öpüşmeyin ben bir kere palyaçoya dönmüştüm :(( 

5 ağustos 22:14

95. Buğday tenli ve sarı alt tonluyum.

-kesinlikle rengi eşsiz muadilini bulmak bence zor sarı alt tonlu buğday tenimle iyi bir uyum yakaladı

-yüzüm çok pigmentsizdir tek başına kullandığım zaman bile yüzüme canlılık getiriyor

-sürümü biraz zor sürmeden önce dudakları iyi nemlendirmek gerekiyor

-kalıcılığı orta derece

Tam boy 83 lira mini boy 44 lira

5 ağustos 19:35

94. en sevdiğim mac ruj. kiremit rengi kırmızı arası güzel bir tonu vardır. bir şey içseniz bile yerinden kıpırdamaz iz bile bırakmaz. rujum çıktı mı diye düşünmezsiniz. bu yönüyle de kullanışlıdır. severek kullanıyorum. almak isteyenler bence performans olarak karşılığını alacaktır.

5 ağustos 17:26


93. Sarı alttonlu tenime güzel olan tek kırmızı ruj, ruby woo the balm adoring golden rose 18-20 no , pastel daylong 09 hep mavi alt tonlu ve bana yakışmıyor. Ama bunu sürünce sanki yüzüme bir aydınlık bir freshlik geliyor. İmkanınız varsa nc 10-15 araluğındaysanız mutlaka gidin deneyin

20 mart 11:56

92. mükemmel bir tonu olan mac ruju. ilk aldığım mac rujudur aynı zamanda. bu ruju sürdüğüm zaman hiçbir işim ters gitmez. dişime bulaşmaz, kolay kolay bozulmaz.

19 mart 16:49

91. her tende farklı güzel duran günlük makyajımda sıkça kullandığım rujum.Muadilini çok aradım ama tek katta verdiği o canlı kiremit-kırmızı etkisini hiçbir rujda bulamadım:( 

19 mart 15:06 19 mart 15:09