4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (93)
  • oylar (9)
  • medya (6)

93. Sarı alttonlu tenime güzel olan tek kırmızı ruj, ruby woo the balm adoring golden rose 18-20 no , pastel daylong 09 hep mavi alt tonlu ve bana yakışmıyor. Ama bunu sürünce sanki yüzüme bir aydınlık bir freshlik geliyor. İmkanınız varsa nc 10-15 araluğındaysanız mutlaka gidin deneyin

20 mart 11:56

92. mükemmel bir tonu olan mac ruju. ilk aldığım mac rujudur aynı zamanda. bu ruju sürdüğüm zaman hiçbir işim ters gitmez. dişime bulaşmaz, kolay kolay bozulmaz.

19 mart 16:49

91. her tende farklı güzel duran günlük makyajımda sıkça kullandığım rujum.Muadilini çok aradım ama tek katta verdiği o canlı kiremit-kırmızı etkisini hiçbir rujda bulamadım:( 

19 mart 15:06 19 mart 15:09


90. yaz kış kullandığım günlük kırmızı rujum. dudak kalemiyle beraber kampanyadayken almıştım o zamandan beri aşk yaşıyoruz kendisiyle. yapısı mat ancak dudakları aşırı kurutmuyor o yüzden kullanımı da oldukça rahat.

16 şubat 00:53

89. Mac mağazalarına her girdiğimde ilk olarak rujlara yöneliyorum ve kırmızı rujlarda soğuk alt ton sevmediğim/yakıştırmadığım için elim direkt chili’ye gitmişti. Mükemmel bir kiremit, turunç alt tonlu kırmızı evet ama malesef dudakta sabit durmuyor. Gün içinde yemek yerken bir şeyler içerken ruj resmen dudağımın dışına çıkmış. Etrafta hunharca öpüşmüş gibi dolanmışım bütün gün. mat olduğu için sanırım dudağa tam olarak oturmuyor bir çözüm bulamamaktayım.

Edit: imla

10 şubat 17:09 23 mart 07:13

88. Kiremit rengine kanıp aldığım ve bende neredeyse turuncu duran ruj. Kötü değil tabii ki ama keşke şişede durduğu gibi dursaydı. Mat yapılı olarak geçiyor ama dudakta mat durmuyor. Bunun yanında bir de gün içinde her yere bulaşacakmış hissine kapılıyor insan, sanki sabit durmuyor. Rengi güzel, muadili neredeyse yok ama mat olması için pudrayla bir çabaya girilmesi lazım. Bu ruj ile nasıl bir göz makyajı yapmam gerektiğini bazen kestiremiyorum. Maskara ve katlanma bölgesine çok az far ile denedim ama ölü gibi oldum. Daha dolu, daha kahve tonlarda bir makyaj ile tekrar deneyeceğim bakalım..

8 şubat 12:52 17 şubat 01:56

87. Rujun yapısı, dokusu her şeyiyle harika bir ruj ama sanırım alt rengi dolayısıyla diş rengimi biraz sarı gösterdi. Bunların dışında günlük özellikle gündüz makyajında elim kırmızı tonlarına pek gitmediği için hafif kiremit rengi olması sebebiyle chili tercihimdir.  

24 ocak 00:35 10 şubat 13:48


5

86. Tek kelimeyle bebeğim, eğer esmerseniz ya da buğday tenli bu kırmızı ruj tam size göre mac mağazasında denediğimde daha turuncu kırmızı patlak durmuştu oradaki çalışan da ki erkekti sadece o vardı ve çok ilgilendi kıyafetlerimin soft renklerde olduğu için bu kadar patladığını söyledi ve bende aldım kırmızı bi kazakla kombinlediğimdeyse tam bir kırmızı gibi durdu ben bayıldım sürekli sürmek istiyorum sürekli 

18 ocak 17:00

85. Param olunca mac ten ne alayım diye kendi kendime fakir listesi oluşturuyordum. Bu ruju görünce neden bunu da yazmayayım dedim dkdkkdkd belki bir gün alırsam yorumumu yazarım

18 ocak 13:28

84. gaza gelip aldım, hatta alırken bunun yerine honeylove mı alsam diye bayağı bir düşündüm ama gerçekten beğendim. adı gibi, chili biberi rengi hoş bir kırmızı. russian red'lere ruby woo'lara direk geçiş yapmaya cesaretim olmadığı için chili ve hot tahiti (gizlinot: hot tahiti glaze yapısından dolayı kullanıma göre arttırılabiliyor, lip balm gibi bile sürülebiliyor diye) ile alışarak geçiş yapıyorum kırmızılara. ben yakıştığını düşünüyorum kendime, beğendim yani.

17 ocak 17:19