0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (3)

1. İçinde bir gram sim yok ama o kadar güzel bi parlaklığı var ki , bende bronzer rengi var yüzü ısıtmak için ve o tatlı ışıltıyı sağlamak için birebir bence yapısı kalıcılığı hwr şeyiyle çok iyi dibini görürüm

19 haziran 2017 20:29

2. Asla allık kullanmayan, allık kullanınca komik olduğumu düşünen beni, allık aşığı yapmış bir rengi var, ismi fairly precious.

Öncelikle seri gerçekten oldukça ışıltılı, hatta bu seriden bronzer ve allık kullanınca üstüne aydınlatıcı uygulamıyorum bile. Kalıcılıkları çok başarılı, yapıları harika. Daha ne olsun. Resmen allık sürüyorum be.

29 aralık 2017 23:48

3. Daha önce mac’in powder blush serisinden desert rose rengini kullanıyordum memnundum da açıkçası. Daha sonra extra dimension wrapped candy kullanmaya başladım. İnanılmaz güzel. Anında canlandırıcı etkiye sahip, Işıl Işıl  ve oldukça kalıcı. Bu yüzden başka bir rengini daha almayı düşündüğüm allık serisi.

14 mart 21:00


4. Fairly Precious rengine bayıldığım allık serisi. Chanel 82 Reflex, Nars Orgasm allık yanında halt etmiş. En son çıkmasaydı direk onu alır diğerlerini almazdım. Mükemmel tek kelimeyle, kesinlikle bakınız

2 mayıs 20:17

5. Hushed tone rengine sahibim. Çok yumuşak bir allık öncelikle, rengi çok güzel bir şeftali rengi fakat kalıcı değil. Yine de parlaklığı çok hoş ve sürümü kolay olduğu için başka renklerini de denemeyi düşünüyorum.

12 haziran 01:54