sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (17)
 • oylar (5)
 • medya (1)
3

17. Beğenmediğim maskara. Kirpiklerim normal uzunlukta ama oldukça düz. Bu yüzden maskaradan beklediğim en önemli şey kıvırması ve dolgunlaştırması. Gece olan kısmını kullansam da istediğim hacim ve dolgunluğu elde edemedim. Tek beğendiğim kısmı kirpiklerimi yapıştırmaması oldu ancak sırf bunu için de o kadar para verilmez. Tekrar alınmayacak ürünler arasına eklendi.

2 mart 09:35

3

16. too black lash olanından kullandım. Sevenlerini uyarayım bu bir nefret yazısıdır swh

Kirpiklerim normal sıklık, kıvrıklık ve uzunlunlukta. Maskaradan beklentim de biraz kıvrım ve hacim. Bu maskarada bunları bir türlü bulamadım. Gündüz için olan kısmını kullandığımda herhangi bir hacim elde edemiyorum. Yapısı kat kat sürmeye uygun değil. Topaklanma yapıyor. Kıvırma ve ayırma konusunda da MAc UPWARD LASH MASKARA gibi belirgin bir fark olmuyor. Dolgun kısmı ise çok fazla bulaşma yapıyor. Çabuk kuruduğu için kat kat süremiyorum. Gün içinde dökülme problemi yaşıyorum.

Netice olarak çöpe giden bir ürün oldu. Daha uygun fiyatlı ve güzel sonuçlar aldığım maskaralar oldu. MAskara satın alırken deneme huyum olmadığı için bu kez kısa çöpü çekmiş gibi hissettim. Denemek için meraktan alınacak bir ürün değil. Tester bulabilirseniz önce bir deneyin derim.

19 şubat 15:14

15. ürünün kahverengisi var bende, gündüz ince, gece ise kalın tarafını tercih ediyorum, tel tel ayırıp topaklanma yapmadan güzel bir görünüm veriyor, seviyorum.

14 ağustos 2018 12:05

14. Alelacele kahverengisini almıştım ben bunun birkaç ay önce. Sürülmesi kolay. Duruşuna da bayıldım. Kirpiklerde topaklanma yapışma vb. asla yapmıyor ve sanırım kahverengi olmasından dolayı kirpiklerim hem gür hem de çok doğal duruyor. Kalın olan fırçasını kullanmayı tercih ediyorum zira rimelin renginden dolayı ne kadar yoğun sürersem süreyim frapan ve yapay durmuyor. Tek şikayetim su değmese bile hatta elimi gözlerine götürmesem bile bir şekilde akması. Verdiği görüntü ne kadar hoşsa kalıcılığı bir o kadar yetersiz. Belki öncesinde rimel bazı kullanmak işe yarayabilir, henüz denemedim. Yine de verdiği düzgün görüntüden dolayı tekrar alınacaklar listesinde. 

14 ağustos 2017 05:32

13. Bende kahverengi olanı var ince fırçasıyla sarı kirpiklerime dogal kıvrık bir görünüm veriyor biraz daha abartmak istedigim zaman kalın olan iyice hacim veriyor ve kıvırıyor dümdüz kirpiklerimi uçuruyor resmen kullandıgım en başarılı maskaralardan biridir

18 haziran 2017 13:09

12. gözlerim azıcık ıslandığında gözümün içine akan ve inanılmaz bir yanmaya sebep olan maskara. yine de seviyorum.

15 haziran 2017 04:51

11. Özel günler için kullanılması gereken bir ürün. Kirpikleriniz hacimliyse iki kat sürerek gerçekten takma kirpik etkisi verebilirsiniz. Bu maskarayla ilgili ilginç bir gerçek var. Suya dayanıklı olduğu söyleniyor ama küçücük göz yaşarmalarında yüzünüze siyah siyah damlıyor . Bunun dışında topaklanma ya da yapışma gibi herhangi bir problemi yok.

2 haziran 2017 01:55

10. Kirpikleri çok güzel uzatan hacim veren bir maskara. Kahverengi olanı kullanıyorum, tonu da harika. Alerji de yapmadı bende. Ama o nasıl bir topaklanmaktır arkadaş. Aylar önce aldım makyajsız çıktığım bir gün, yüzüm boş geldi macte sordum kahverengi maskaranız var mı diye bir bu var diyip verdiler. İlk sürdüm ama nasıl zahmetli geldi nasıl, yok önce büyük fırça sonra ince fırça; çok akışkan yapısı,topaklanmasın diye kas kendini vs resmen kendime sövdüm niye aldın bunu diye:/ neyse o aralar başka bir maskara daha vardı elimde, bunu koydum bir kenara belki kendi kendine kurur yapısı oturur diye. Birkaç hafta önce tekrar kullanmaya başladım. Dediğim gibi rengi şahane, kopkoyu bir kahverengi. Ama kesinlikle aceleniz olduğu zamanda sürülecek şey değil. Dikkatli dikkatli sürdüğünüzde yani fazlalıklarını alıp yavaş yavaş kurumasını beklediğinizde ortaya çıkan görüntü gayet güzel. Gerçekten bakışınızı çok belirginleştiriyor, değiştiriyor. Ama bir yere yetişicem sürüp çıkayım derseniz ortaya çıkan sonuç felaket. Birbirine yapışmış, kat kat duran örümcek ağı gibi iğrenç kirpikler. Fiyatı 70 küsur lira gibi bir şeydi galiba. İlla macten bir maskaram olsun derseniz alın ama bence değmez o fiyata da.

12 mayıs 2017 14:48

9. küçük fırçasını hiç kullanmadığım, hep ikinci fırçasını kullandığım maskara. Hacim vermesi ve kahverengi rengi hoşuma gidiyordu ki ta ki bir gün hafif ağlamayla birlikte maskaranın tamamının aktığını gördüğüm ana kadar. Bir daha o kadar para verip de almam. kalite olarak maybelline ya da loreal'den hiçbi farkı yok bence.

11 kasım 2016 09:42

8. Rimel iki fırçalı. Pembe kapaklı kısım az ürün alıp kirpikleri ayırıyor, alt kirpik uygulamasına uygun.

Mor kapaklı kısım dolgunluk için fazla rimel alıyor. Bilmiyorum güzel ama bayılmadım. Tekrar almam.

18 temmuz 2016 17:15