sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (7)
  • medya (1)
  5

  18. Kendimde siyah maskaranın doğal durmadığını düşündüğümden uzun süredir bir kahverengi maskara almayı düşünüyordum ve almışken iyisi olsun deyip mac haute&naughty aldım. Şu anlık sadece ince kısmını kullandım, yani daha doğal görüntü veren tarafı ve etkisine inanamadım. Çok güzel uzattı ve kirpikleri birbirine yapıştırmadı ki en muzdarip olduğum konu budur. Uzun ve ayrık ayrık, hem de doğal duran kirpiklerim oldu nihayet. Gün sonunda akma vs de olmadı. Verdiğim her kuruşa değer.

  5 nisan 23:04

  3

  17. Beğenmediğim maskara. Kirpiklerim normal uzunlukta ama oldukça düz. Bu yüzden maskaradan beklediğim en önemli şey kıvırması ve dolgunlaştırması. Gece olan kısmını kullansam da istediğim hacim ve dolgunluğu elde edemedim. Tek beğendiğim kısmı kirpiklerimi yapıştırmaması oldu ancak sırf bunu için de o kadar para verilmez. Tekrar alınmayacak ürünler arasına eklendi.

  2 mart 09:35

  3

  16. too black lash olanından kullandım. Sevenlerini uyarayım bu bir nefret yazısıdır swh

  Kirpiklerim normal sıklık, kıvrıklık ve uzunlunlukta. Maskaradan beklentim de biraz kıvrım ve hacim. Bu maskarada bunları bir türlü bulamadım. Gündüz için olan kısmını kullandığımda herhangi bir hacim elde edemiyorum. Yapısı kat kat sürmeye uygun değil. Topaklanma yapıyor. Kıvırma ve ayırma konusunda da MAc UPWARD LASH MASKARA gibi belirgin bir fark olmuyor. Dolgun kısmı ise çok fazla bulaşma yapıyor. Çabuk kuruduğu için kat kat süremiyorum. Gün içinde dökülme problemi yaşıyorum.

  Netice olarak çöpe giden bir ürün oldu. Daha uygun fiyatlı ve güzel sonuçlar aldığım maskaralar oldu. MAskara satın alırken deneme huyum olmadığı için bu kez kısa çöpü çekmiş gibi hissettim. Denemek için meraktan alınacak bir ürün değil. Tester bulabilirseniz önce bir deneyin derim.

  19 şubat 15:14

  15. ürünün kahverengisi var bende, gündüz ince, gece ise kalın tarafını tercih ediyorum, tel tel ayırıp topaklanma yapmadan güzel bir görünüm veriyor, seviyorum.

  14 ağustos 2018 12:05

  14. ambalajı çok şeker, okula giderken sürmelik rimel tam , doğal ve hoş..

  30 mayıs 2018 02:22

  13. Alelacele kahverengisini almıştım ben bunun birkaç ay önce. Sürülmesi kolay. Duruşuna da bayıldım. Kirpiklerde topaklanma yapışma vb. asla yapmıyor ve sanırım kahverengi olmasından dolayı kirpiklerim hem gür hem de çok doğal duruyor. Kalın olan fırçasını kullanmayı tercih ediyorum zira rimelin renginden dolayı ne kadar yoğun sürersem süreyim frapan ve yapay durmuyor. Tek şikayetim su değmese bile hatta elimi gözlerine götürmesem bile bir şekilde akması. Verdiği görüntü ne kadar hoşsa kalıcılığı bir o kadar yetersiz. Belki öncesinde rimel bazı kullanmak işe yarayabilir, henüz denemedim. Yine de verdiği düzgün görüntüden dolayı tekrar alınacaklar listesinde. 

  14 ağustos 2017 05:32

  12. Bende kahverengi olanı var ince fırçasıyla sarı kirpiklerime dogal kıvrık bir görünüm veriyor biraz daha abartmak istedigim zaman kalın olan iyice hacim veriyor ve kıvırıyor dümdüz kirpiklerimi uçuruyor resmen kullandıgım en başarılı maskaralardan biridir

  18 haziran 2017 13:09

  11. gözlerim azıcık ıslandığında gözümün içine akan ve inanılmaz bir yanmaya sebep olan maskara. yine de seviyorum.

  15 haziran 2017 04:51

  10. Özel günler için kullanılması gereken bir ürün. Kirpikleriniz hacimliyse iki kat sürerek gerçekten takma kirpik etkisi verebilirsiniz. Bu maskarayla ilgili ilginç bir gerçek var. Suya dayanıklı olduğu söyleniyor ama küçücük göz yaşarmalarında yüzünüze siyah siyah damlıyor . Bunun dışında topaklanma ya da yapışma gibi herhangi bir problemi yok.

  2 haziran 2017 01:55

  9. Kirpikleri çok güzel uzatan hacim veren bir maskara. Kahverengi olanı kullanıyorum, tonu da harika. Alerji de yapmadı bende. Ama o nasıl bir topaklanmaktır arkadaş. Aylar önce aldım makyajsız çıktığım bir gün, yüzüm boş geldi macte sordum kahverengi maskaranız var mı diye bir bu var diyip verdiler. İlk sürdüm ama nasıl zahmetli geldi nasıl, yok önce büyük fırça sonra ince fırça; çok akışkan yapısı,topaklanmasın diye kas kendini vs resmen kendime sövdüm niye aldın bunu diye:/ neyse o aralar başka bir maskara daha vardı elimde, bunu koydum bir kenara belki kendi kendine kurur yapısı oturur diye. Birkaç hafta önce tekrar kullanmaya başladım. Dediğim gibi rengi şahane, kopkoyu bir kahverengi. Ama kesinlikle aceleniz olduğu zamanda sürülecek şey değil. Dikkatli dikkatli sürdüğünüzde yani fazlalıklarını alıp yavaş yavaş kurumasını beklediğinizde ortaya çıkan görüntü gayet güzel. Gerçekten bakışınızı çok belirginleştiriyor, değiştiriyor. Ama bir yere yetişicem sürüp çıkayım derseniz ortaya çıkan sonuç felaket. Birbirine yapışmış, kat kat duran örümcek ağı gibi iğrenç kirpikler. Fiyatı 70 küsur lira gibi bir şeydi galiba. İlla macten bir maskaram olsun derseniz alın ama bence değmez o fiyata da.

  12 mayıs 2017 14:48