4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (2)
  • medya (2)

17. mini boyunun gelmesine çok sevindim. online'da şu an stok dışı ama mağazalara bakmanızı öneririm. simsiyah asla akmayan çok güzel hacim veren bir maskara. çok dolgunlaştırmıyor günlük kullanıma uygun. tam kirpik dibinizden sürmeye başlarsanız çok daha güzel bir görüntü elde ediyorsunuz. bence çok uzatmıyor. 2.katı sürülmek istenirse biraz beklemeli eğer ıslakken sürmeye kalkılırsa biraz kirpikleri yapıştırıyor. Sonuç: bence günlük kullanıma çoook uygun bir maskara. İdeal uzunluk, güzel hacim ve simsiyah

25 temmuz 11:22

16. Kirpik kıvırıcı ile kullanıldığında takma kirpik etkisi yarattığını söyleyebilirim fakat ne kadar az rimel uygularsam uygulayayım makyajımı çıkartma aşamasında epey zorlanıyorum. Tabii benimkisi extra siyah olanı bunun da bir etkisi olabilir. 

25 temmuz 04:46 27 temmuz 11:37

15. çok seviyorum. tek tek ayırıp uzatıyor. belki biraz hacim.ne zaman bunu sürsem iltifat alıyorum. tekrar sipariş ettim. mac 'te fiyatlar uçunca gardrops'tan aldım.Almak isteyen olursa link bırakırım.

tek eksisi fırça büyüklüğü.

18 temmuz 12:53


14. Şu ana kadar kullandıklarım arasında akmayan tek maskara. 

Kısa, dümdüz kirpiklerim var. Bu nedenle fırçası bana büyük geliyor. Kirpik dibine oturtup kıvırarak sürmek istiyorum ama maskarayı gözümün beyazından toplamakla sonuçlanıyor. Yapısı çok ıslak o yüzden kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor. Ama dikkatli sürersem ve o gün şans benden yanaysa tek kirpik görüntüsünün tam tersi çok hacimli kirpikler elde ettiğim zamanlarda oluyor.

Gün içinde gözümün altında biriken siyahlıkları silmekten o kadar bıktım ki belki yeniden alabilirim.

17 temmuz 14:36 21 temmuz 17:43

13. Bir gün kanyonda gezerken hiçte aklımda olmadığı bir anda aldığım ürün. Tek kelime ile mükemmel ! Hacim, tek tek ayırma, uzatma hepsini bana sağladı. Aşırı memnun kaldım. Hangi gün bu ürünü kullansam hangi rimeli kullanıyorsun diye soruluyor. Daha etkili ve abartı seviyorsanız satış danışmanı Rimel bazınıda zaten öneriyor. Onunla birlikte kullanırsanız daha etkili bir sonuç alırsınız. Fırçasının şekli sayesinde kirpikleriniz de birbirine yapışmıyor.

27 şubat 16:49

12. Mac'te alışveriş yaparken kasa önünde görüp merak edip denemeden aldığım bir maskara ama pişman etmedi. Ben buna özel gün maskarası diyorum çünkü gerçekten çok yoğun ve kirpikler haddinden fazla uzuyor. İlk açıldığı zamanlar aşırı ıslak, neredeyse domates biber gibi kurutmaya bırakmak lazım. İlk zamanlar her ne kadar özel gün maskarası desem de verdiği etkiye bayıldığım için günlük de kullanıyordum ama Mac Upward Lash maskara ile tanışınca kendisini rafa kaldırdım. Kötü bir ürün değil alınabilir.

8 şubat 12:57

11. yıllardır kullandığım ve çok beğendiğim bir maskara. dolgunluk, uzatma ve kıvırma konusunda oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. ilk alındığında en iyi performansını gösteremiyor. biraz çabuk kuruyor ama bir kaç haftalık kullanımdan sonra parasına değdiğini düşünüyorum. bende biraz dökülme yapıyor. ama yine de ilk açılımdan biraz süre sonra verdiği efekt için değer.

26 eylül 2017 20:40


10. mac'te makyaj yaptırdığımda bu maskarayı kullanmışlardı beğendiğimden ben de makyaj ücreti yerine bu maskaradan aldım.

Dolgunlaştırıyor kesinlikle 2 kat sürdüm mü gayet iyi bi sonuç elde ediyorum. bir diğer sevdiğim özelliği de çok çabuk temizleniyor olması.

gel gör ki pahalı. bu maskaranın yaptığını maybelline'in birçok maskarası yapıyor dolayısıyla ekstradan 60-70 lira vermenin bir anlamı yok. dolayısıyla bir daha satın almayı düşünmüyorum.

22 eylül 2017 13:13

9. uzun düz kirpiklerim var. pek yoğun sayılmazlar. bu maskarayla zaten uzun olan kirpiklerim daha da uzuyor, ben de varım diyor. siyahlığı gayet iyi. ama gözaltlarıma çok dökülme yapıyor. bildiğiniz pandaya dönüyorum.

fiyatına değecek bir maskara olduğunu dşünmüyorum. her ne kadar maybelline maskaralardan hoşlanmasam da rocket bundan çok daha iyidir.

30 temmuz 2017 15:23

8. bir alışverişimde sample olarak geldi. öncelikle maskara geçmişim pek yok, en az sevdiğim ve kullandığım üründür. şimdiye kadarki sınırlı maskara alışverişlerimden en çok beğendiğim sheida markaydı. bir girdimde detaylı yazmıştım. yalnız bu nasıl güzelmiş öyle.ilk kullandığımda kurumuş sandım bayağı kuru tam boyu da böyle mi bilemiyorum.benim kirpiklerim normal uzunlukta ve yoğunlukta. bir rimelden beklentim doğal bir görüntü vermesi, tek tek ayırması, her kirpiğe ulaşması, tüy hafifliğinde hissettirmesi ve göz altına dökülmemesi. bu rimel bunların hepsini yapıyor. tüm kirpiklerimi kavrayıp tarar gibi boyuyor, üst üste iki uygulamada bile hiç yapışma olmadı. hacim vermedi yalnız. ortaya çıkan görüntü çok doğal ve ilk kez bir rimel kirpik diplerimi yoğun gösterdi sanki kalemle ince bir hat sürmüşüm gibi oldu. rimeli kirpik diplerime oturtup uçlara doğru tarar gibi sürdüm bu arada.. yoğun görünümden (siyahlık, hacim, dolgunluk gibi) hoşlananlar için ancak bir baz görevi görür seveceklerini düşünmüyorum. rimele çok para vermeyi hiç tercih etmiyorum genelde sample ürünlerden gidiyorum ama bunu bir ara alacağım sanırım.

12 mayıs 2017 09:35