4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar ()
  • medya (2)

21. son fiyat güncellemesine kadar 4 yıldır hiç değiştirmeden kullandığım maskara. ultra black ile kirpiklerinizi giç olmadığı kadar gür gösteriyor, topaklanmıyor ve sürümü çok kolay. Sürmek hızlı ve kolay olsa da çıkarmak gerçekten boyanın yoğunluğundan dolayı epeyce zaman alıyor.

27 eylül 11:25

20. çabuk kurumasıyla gönlümü çalan maskara.

kıvamı ilk açtığımda gayet güzeldi. umuyorum kurumaz.

fırçası da güzel. gözümü de yakmaması artı bin puan değerinde.

21 eylül 02:51 21 eylül 19:10

19. 3 yıl önceye kadar watsons ve gratislerdeki her türlü markayı, bobby’ benefit ve clinique de dahil bir çok marka denedim fakat bunun kadar mükemmel bir rimel bulamadım. Kirpiklerim doğal olarak biraz uzundur fakat çok karışabiliyor. Fırçası kirpiklerime fazlasıyla uyarak onları daha uzun, dolgun ve ayrı ayrı gösteriyor. Kesinlikle bir örümcek ağı olmuyor. İlk aldığınızda da yapış yapış değil. Bir kere olmuştu fakat sanırım odam çok sıcak olduğu için ve diğeri bitmeden aldığımdan bir sorun oldu diye düşündüm (oda sıcaklığı önemli). Ucu sayesinde göz pınarına yakın yerlerdeki kirpiklere de ulaşabiliyorsunuz. Keşke daha büyük olsa da daha uzun gitse. Şu an hala kullanırım. Chanel Le Volume’e sahip olsam dahi favorim budur.

11 eylül 00:02


18. mini boyunun gelmesine çok sevindim. online'da şu an stok dışı ama mağazalara bakmanızı öneririm. simsiyah asla akmayan çok güzel hacim veren bir maskara. çok dolgunlaştırmıyor günlük kullanıma uygun. tam kirpik dibinizden sürmeye başlarsanız çok daha güzel bir görüntü elde ediyorsunuz. bence çok uzatmıyor. 2.katı sürülmek istenirse biraz beklemeli eğer ıslakken sürmeye kalkılırsa biraz kirpikleri yapıştırıyor. Sonuç: bence günlük kullanıma çoook uygun bir maskara. İdeal uzunluk, güzel hacim ve simsiyah

25 temmuz 11:22

17. Kirpik kıvırıcı ile kullanıldığında takma kirpik etkisi yarattığını söyleyebilirim fakat ne kadar az rimel uygularsam uygulayayım makyajımı çıkartma aşamasında epey zorlanıyorum. Tabii benimkisi extra siyah olanı bunun da bir etkisi olabilir. 

25 temmuz 04:46 27 temmuz 11:37

16. O kadar çok rimel denedim bu da onlardan bi tanesi maalesef sevemedim çünkü bulaşıyor istediğim hacmi vermedi ve çok çabuk kurudu dikkat etmeme rağmen

18 temmuz 14:39

15. çok seviyorum. tek tek ayırıp uzatıyor. belki biraz hacim.ne zaman bunu sürsem iltifat alıyorum. tekrar sipariş ettim. mac 'te fiyatlar uçunca gardrops'tan aldım.Almak isteyen olursa link bırakırım.

tek eksisi fırça büyüklüğü.

18 temmuz 12:53


14. Bir gün kanyonda gezerken hiçte aklımda olmadığı bir anda aldığım ürün. Tek kelime ile mükemmel ! Hacim, tek tek ayırma, uzatma hepsini bana sağladı. Aşırı memnun kaldım. Hangi gün bu ürünü kullansam hangi rimeli kullanıyorsun diye soruluyor. Daha etkili ve abartı seviyorsanız satış danışmanı Rimel bazınıda zaten öneriyor. Onunla birlikte kullanırsanız daha etkili bir sonuç alırsınız. Fırçasının şekli sayesinde kirpikleriniz de birbirine yapışmıyor.

27 şubat 16:49

13. Mac'te alışveriş yaparken kasa önünde görüp merak edip denemeden aldığım bir maskara ama pişman etmedi. Ben buna özel gün maskarası diyorum çünkü gerçekten çok yoğun ve kirpikler haddinden fazla uzuyor. İlk açıldığı zamanlar aşırı ıslak, neredeyse domates biber gibi kurutmaya bırakmak lazım. İlk zamanlar her ne kadar özel gün maskarası desem de verdiği etkiye bayıldığım için günlük de kullanıyordum ama Mac Upward Lash maskara ile tanışınca kendisini rafa kaldırdım. Kötü bir ürün değil alınabilir.

8 şubat 12:57

12. yıllardır kullandığım ve çok beğendiğim bir maskara. dolgunluk, uzatma ve kıvırma konusunda oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. ilk alındığında en iyi performansını gösteremiyor. biraz çabuk kuruyor ama bir kaç haftalık kullanımdan sonra parasına değdiğini düşünüyorum. bende biraz dökülme yapıyor. ama yine de ilk açılımdan biraz süre sonra verdiği efekt için değer.

26 eylül 2017 20:40