yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (15)
  • medya (4)
  2

  32. bendeki biteli epey oldu kötü bir maskara diyemem asla ama mac'ten neden bir daha maskara almamam gerektiğini sayesinde anladım. hacimdir, kıvırmadır, hafiften bir dolgunluk hissidir veriyor vermesine ama bunları yaparken benim kirpiklerimi birbirine yapıştırdı iyice.

  bir kere fırçası biraz büyük başta alışana kadar birkaç defa gözüme sokmayı becerdim. onu geçtim kirpiklerimi kökten itibaren güzelce kıvırdı derken bu sefer de çok kısa bir süre içinde göz altına akmaya başladı. bir yerden düzelt, bir yerden biz derken ben bu maskarayı sürerken gerçekten yoruldum. bana ürünü öneren mua'nın yapmaz dediği her şeyi yaptı, memnun kalırsınız dediği ne varsa hiçbirinden tam anlamıyla verim alamadım.

  benim gibi kısa, aynı zamanda da düz kirpikleriniz varsa, hacim ve kaskatı olmayan kirpikler bir maskarada ilk aradığınız şeyse eğer bu maskarayı sevmeme ihtimaliniz çok yüksek. en son gün içinde patır patır döküldüğünü de gördükten sonra aramızdaki seviyeli ilişkiye son verdim. mac benim için far, allık ve ruj gibi ürünleri için alınabilir bir marka. maskara için bir daha düşünmem açıkçası.

  22 mayıs 22:03

  3

  31. Ben bu ürünü 2.Kez almıştım ama ilkinde aşık olduğum ürün gitti yerine bu geldi.Kurur dedim son kullanma tarihi gelecek hala su gibi akıp duruyor.Aktığı zamanda gözümü o kadar yakıyor ki bu sefer ağlayarak daha da akıtıyorum.Sonuç olarak kocaman bir pandaya dönüyorum.Bir de üstüne canım acıyor.Hayır anlamıyorum ki 2 ürün arasında ne yaşandı nasıl bir formül değişikliğine gidilde de kullandığım en iyi rimelden pandaya dönüştü bu ürün.Islak ve panda olması bile almamanız için bir sebep ama iyi bir yön söylemem gerekirse kirpikleri cidden çok uzun gösteriyor.Değer mi derseniz kesinlikle değmez.

  22 mayıs 15:39

  30. Çok hevesle aldığım ama bir türlü anlaşamadığım bir maskara. Fırçasına çok ürün geldiği için yapıştırma, topaklaşma gibi sorunlar yaşadım. Kullandıkça hafif kurur ve kıvamı oturur diye bekledim ama hala aynı sorunları yaşıyorum. Bu yüzden çok dikkatli sürmek lazım. Kirpik kıvırıcısı kullandığım halde kalıcı bir kıvrıklık sağlamıyor. İlk 15 dk çok güzel ama sonra kirpiklerimin kıvrıklığı düşüyor ve eve geldiğimde akmış oluyor. Tüm gün dayanmıyor. 

  23 aralık 2019 11:09


  29. mac'in çok seyrek ve uzun olmayan kirpiklerle iyi anlaştığını düşündüğüm maskarası.

  ilk aldığımda fırçası her ne kadar gözümü korkuttuysa da uygulaması oldukça rahat. kirpikleri yapıştırmadan uzatıyor, kat kat uygulayınca örümcek bacağı görüntüsü kesinlikle yaratmıyor. fazla bir hacim ve dolgunluk verdiği söylenemez fakat ben sonucunu oldukça doğal bulduğum ve hafif makyaja yakıştırdığım için severek kullanıyorum.

  27 kasım 2019 21:52 27 kasım 2019 23:06

  28. elimde hiç açılmamış bir paketi daha olan bir maskara, ama performansından hiç memnun değilim, her sürdüğümde kirpiklerimi aşırı yapıştırıyor ve kalıntı bırakıyor. zaman geçtikçe de performansında bir iyileşme olmadı, elimdekiler bittiğinde bir daha almayacağım.

  30 ekim 2019 02:30

  2

  27. Uzun süre çok severek kullandım. Bittikçe alıyordum ama şuan bu ürüne verdiğim paraya üzülüyorum.

  Fırçası essence pembe ambalajlı maskara ile aynı neredeyse. Verdiği siyahlık benim için yeterliydi ama alt kirpikte aşırı akıyor. Sıvı ile temas ettiği an sizi pandaya çevirecek bir ürün. 150tl fiyatı var. Herhangi bir maybelline rimel ile de aynı performansı alabilirsiniz. 

  ilgili medya:
  1
  23 temmuz 2019 23:57

  3

  26. Kısa ve küt kirpiklerim için diğerlerinden farkı olmayan bir maskara. Bir daha almayı düşünmüyorum. Zaten Bir set içinden çıkmıştı. Öncelikle Çıkartması çok zor. Makyaj temizleme yağları dahi başa çıkamıyor. Yine en iyi performansı sephora çift fazlı waterproof eye make up remover cornflower extract olan veriyor. Fırçası büyük olduğu için yönetmesi zor. Birkaç kere gözüme de soktum. Yapısı çok ıslak olduğu için kısa kirpikler için efektif olduğunu düşünmüyorum. Kısa kirpiklerde kirpik diplerine bir anda çok ürün geliyor. Onu dağıtmak vesaire çok zor. Gün içinde de benim göz altıma hafif bir dökülme yapıyor. Gözleri iri olup, uzun kirpikleri olanlar için daha uygun bana kalırsa. Alerjik olmayan gözlerimde alerji yapmadi.

  6 mayıs 2019 01:13 6 mayıs 2019 01:13


  25. ben gayet memnun kaldım kirpiklerimi uzattı ve havaya kaldırdı. pütür pütür olmadı. tek tek ayıyor ama hacim vermedi sanki benim kirpiklerime. benimkiler zaten çok ve gür olduğu için tek tek ayırıp uzatması hoşuma gitti.

  27 nisan 2019 00:49

  5

  24. Kendisine aşık olduğum maskaram. Benim kirpiklerim yoğun ve tek tek ayırarak uzatıyor mükemmel bir görünüş sağlıyor.

  3 şubat 2019 21:17

  23. Kalıcılık anlamında mac’ in diğer maskaralarına göre daha iyi bulduğum maskara. Kirpikleri tek tek ayırmakta çok başarılı. Kirpikleri ağırlaştırmıyor, yokmuş gibi hissediyorum. Çıkarırken bir sorun yaşamıyorum, kolay temizleniyor. Fiyatlar bu kadar yükselmişken bir daha bu fiyata maskara alacağımı sanmıyorum ama düşünenlere önerebilirim.

  12 aralık 2018 01:40