0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar ()
  • medya (3)

18. ilk sürüşte tek tek ayıran ikinci katta hacim veren şahane maskara.bazen acelem olduğunda fırçasının büyüklüğünden mütevellit gözüme battı.tek olumsuz yanı bu.bitmesine yakın yapışan kirpiklerimi ayırmak için kullanıyorum.dolarla beraber mac uçtu gitti.ben de modacruz,gardrops gibi sitelerden kullanılmamış ve daha uygun fiyata alıyorum.

2 eylül 13:18 2 eylül 13:18

17. çok özenerek, isteyerek aldığım ancak bende ikinci sürüşümde müthiş bir alerjiye sebebiyet vermiş iki gözümü de şişirmiş maskara.

başka süslülerde de böyle bir durum yaşadı mı merak etmekteyim açıkçası.

31 ağustos 15:07

16. 3-4 sene önce 80 lirayken şimdi 105 lira olmuş vaaay be. İlk aldığımda beğenmemiştim ama şuan seviyorum çok güzel tek tek ayırıyor ve hacim veriyor ama aşırı derecede bi uzatma olmadı bende badgal daha iyi uzatma hacimlendirme ve görüntü açısından ama çok ıslak ve yapıştırıyor yapısı mı böyle yoksa daha kıvama mı gelmedi bilmiyorum ama  badgal biraz kuruyana kadar bir süre mac i kullanacağım gibi duruyor.

28 ağustos 16:55


15. yakın zamanda sample'ını denediğim maskara. çok ümitliydim gerçekten çünkü br kere kıl fırçaları çok seviyorum ve görüntüsüne baktığımda kirpikleri tek tek ayıracak diye düşünmüştüm. ama çok hayal kırıklığına uğradım. kesinlikle ayırmıyor bi kere kirpikleri. dolgunluk hiç yok. uzunluk da meh. e o yok bu yok ne var diyesi geliyor insanın. paranıza değmez kesinlikle. zaten maskara konusunda genel itibarıyla drugstore taraftarıyım. kirpiklerinizle anlaşacak doğru maskarayı bulursanız pahalı maskaralara ihtiyaç duymazsınız bence.

19 ağustos 16:59

14. tek kat sürüldüğünde daha günlük ve feminen bir hava verirken 2. kattan itibaren takma kirpik etkisi yaratıyor benim seyrek kirpiklerim için bile. diğer rimellerin bir kaç kat sürmeyle verdiği siyahlığı tek seferde veriyor. yalnız makyajın uzun süre yüzümde durduğu zamanlarda hafif bir dökülme olduğunu farkettim. fırça yapısı her yere bulaştıran cinsten değil fakat yapısı çok ıslak olduğu için dikkatli sürmek gerekiyor. ben waterproof olanını kullanmadığım halde çift fazlı makyaj temizleyicisi ile gözlerimi silmeden yüzümü bioderma sebium foaming gel ile yıkadığımda kesinlikle tamamen çıkmıyor.

20 haziran 12:23

13. Bir ben mi beğenmedim. Tek kat sürdüğünüz zaman tek tek ayırıp uzatıyor. Ama ikinci katta yapıştırıyor ve topaklanma oluyor. Kesinlikle kolayca temizlenmiyor. En sevmediğim kısmı gözümün içine topaklanan kısımların düşmesi.

4 haziran 11:45

12. mac'ten aldığım ilk ürün olur kendisi. ben performansını başta beğenmiştim ama çok hızlı bitti gibi hissettim.

Fırçanın uç kısımlarında olan kısa kıllar ulaşılamayan ve kısa kıllar için oldukça kullanışlı. gözlerime yakın olan kirpiklerim o kısım ile yapabiliyorum. uzatıp hacim veriyor ancak kıvırmıyor. (gizlinot: yani bende. )

19 şubat 23:10 20 şubat 19:20


11. Denildiği gibi tek tek ayıran, doğru sürümle hacimlendiren ve oldukça uzatıp belirginleştiren mac'in en popüler maskaralarından biri. Kendime bitince tekrar alma fırsatı vermeden yedekledim. Evet güzel bir maskara ama bence biraz zor temizleniyor. Üstelik ben yeni ürünleri denemeyi seven biriyim. Daha iyisini bulur muyum bilmiyorum ama çoğu maskara bana buna yakın sonuç verdiği için bitince tekrar alacağımı sanmıyorum.

29 haziran 2017 18:23 29 haziran 2017 18:26

10. yıllardır kullandığım maskara. ve inanılmaz artan fiyatına rağmen de değiştirmeyi düşünmediğimdir kendisi. yaklaşık 4-5 yıllık deneyimime dayanarak diyorum ki bu son çıkan ve fazla şişen maybelline push up angel filan hikayedir efendim. mac in verdiği hacmi ve rengi hiçbir ürün vermedi şu ana dek. resmen takma kirpik efekti yaratıyor bende. şöyle söyleyeyim gözünüze hiçbir şey sürmeyin fardır kalemdir sadece bu maskarayı uygulayın yine mükemmel gözlere sahip olacaksınız. Ha doğru uygulama tekniği önemli tabii çünkü kirpikleri yapıştırıp topaklanma yapma riskiniz var bu maskarada :/

16 mart 2017 14:58

9. kirpikleri tek tek ayırıyo, uzatıyo, hacim veriyo üstüne kaç maskara denedim hiçbiri bu maskara kadar iyi değil en kısa zamanda tekrar alıcam

15 mart 2017 22:43