4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (1)
  • medya (3)

21. Kirpiklerim uzun fakat sarı oldukları için görünmüyorlar hangi maskarayı kullandıysam kirpiklerimi yapıştırdı topaklandı ya da ben beceremedim. in extreme dimension lash ise tek tek ayırdı ve zaten uzun olan kirpiklerimi daha da uzattı diyebilirim siyahlığı çok iyi 2 kat sürdüğümde insanlar takma kirpikle mi geziyorsun diyor öncesinde kirpik kıvırıcı kullanmak da faydalı bence. çok fazla makyaj yapmadığım için 5 aydır benimle ve kuruma vs olmadı

30 ekim 16:50

20. Bu rimelin sample'ini kullanıyorum, ve fircalarla ilgili ilginç bir şey dikkatimi çekti.

Sample tüpte çok az ürün var, yani fircaya çok az ürün geliyor. Fircaya az ürün geldiği için de kirpikleri asla yapıştırmıyor, doğal bir uzunluk ve hacim veriyor.

Sonra bir deneme yapmak istedim bu konuda

ve kirpiklerimi yapıştıran essence i love extreme rimelimin fırçasını, ağzı daha dar olan Maybelline push up angel maskaranin içine soktum ve çıkardım, fircaya gerçekten de normalden az ürün geldi.

Sonuç; tahmin ettiğim gibi mac rimelin yaptığı gibi kirpiklerimi birbirine hiç ama hiç yapıştırmadan ideal uzunluk ve hacmi verdi. Artık rimel kutularimi birbirleriyle bu şekilde dönüşümlü kullanacağım. Rimelin performansının verilen parayla ne kadar alakasız olduğunu anladım.

Muhtemelen bu rimelin tam boyu da kirpikleri birbirine yapistiriyordur fircaya çok ürün gelmesinden dolayı. Hatta ben Maybelline lash da fircaya çok ürün gelmesinden dolayı o fırçasının hiç de verimini vermediğini düşünüyorum. örnekler arttırılabilir... Tüm rimeller için geçerli olabilir de bu yazdıklarım:)

30 ekim 02:49

19. mac'den alışverişimde hediye olarak verilen, asla da para verip almayı düşünmediğim maskara.

Ürünü açtım fırçası da kendisi de sert ve kuru görümlü, öyle ki ilk başta boş ürün gönderdiklerini sandım. fırçayı kirpiklerime uyguladığımda ise tam bir hayal kırıklığı hiç hacim vermedi. Kirpiklerimi üçerli dörderli bir araya topladı sadece. Hemen kuruyup sertleştiği için de tarama şansım olmadı. makyajım normal de tek pamukla siliniyorsa, en az 3 pamuk gerekiyor bunu çıkarmak için. Ayrıca kendi gönderdikleri makyaj temizleme yağı da çıkarmıyor bu maskarayı ki en ilginci bu bence.

12 ekim 08:56


18. ilk sürüşte tek tek ayıran ikinci katta hacim veren şahane maskara.bazen acelem olduğunda fırçasının büyüklüğünden mütevellit gözüme battı.tek olumsuz yanı bu.bitmesine yakın yapışan kirpiklerimi ayırmak için kullanıyorum.dolarla beraber mac uçtu gitti.ben de modacruz,gardrops gibi sitelerden kullanılmamış ve daha uygun fiyata alıyorum.

2 eylül 13:18 2 eylül 13:18

17. çok özenerek, isteyerek aldığım ancak bende ikinci sürüşümde müthiş bir alerjiye sebebiyet vermiş iki gözümü de şişirmiş maskara.

başka süslülerde de böyle bir durum yaşadı mı merak etmekteyim açıkçası.

31 ağustos 15:07

16. 3-4 sene önce 80 lirayken şimdi 105 lira olmuş vaaay be. İlk aldığımda beğenmemiştim ama şuan seviyorum çok güzel tek tek ayırıyor ve hacim veriyor ama aşırı derecede bi uzatma olmadı bende badgal daha iyi uzatma hacimlendirme ve görüntü açısından ama çok ıslak ve yapıştırıyor yapısı mı böyle yoksa daha kıvama mı gelmedi bilmiyorum ama  badgal biraz kuruyana kadar bir süre mac i kullanacağım gibi duruyor.

28 ağustos 16:55

15. yakın zamanda sample'ını denediğim maskara. çok ümitliydim gerçekten çünkü br kere kıl fırçaları çok seviyorum ve görüntüsüne baktığımda kirpikleri tek tek ayıracak diye düşünmüştüm. ama çok hayal kırıklığına uğradım. kesinlikle ayırmıyor bi kere kirpikleri. dolgunluk hiç yok. uzunluk da meh. e o yok bu yok ne var diyesi geliyor insanın. paranıza değmez kesinlikle. zaten maskara konusunda genel itibarıyla drugstore taraftarıyım. kirpiklerinizle anlaşacak doğru maskarayı bulursanız pahalı maskaralara ihtiyaç duymazsınız bence.

19 ağustos 16:59


4

14. tek kat sürüldüğünde daha günlük ve feminen bir hava verirken 2. kattan itibaren takma kirpik etkisi yaratıyor benim seyrek kirpiklerim için bile. diğer rimellerin bir kaç kat sürmeyle verdiği siyahlığı tek seferde veriyor. yalnız makyajın uzun süre yüzümde durduğu zamanlarda hafif bir dökülme olduğunu farkettim. fırça yapısı her yere bulaştıran cinsten değil fakat yapısı çok ıslak olduğu için dikkatli sürmek gerekiyor. ben waterproof olanını kullanmadığım halde çift fazlı makyaj temizleyicisi ile gözlerimi silmeden yüzümü bioderma sebium foaming gel ile yıkadığımda kesinlikle tamamen çıkmıyor.

20 haziran 12:23

13. Bir ben mi beğenmedim. Tek kat sürdüğünüz zaman tek tek ayırıp uzatıyor. Ama ikinci katta yapıştırıyor ve topaklanma oluyor. Kesinlikle kolayca temizlenmiyor. En sevmediğim kısmı gözümün içine topaklanan kısımların düşmesi.

4 haziran 11:45

12. mac'ten aldığım ilk ürün olur kendisi. ben performansını başta beğenmiştim ama çok hızlı bitti gibi hissettim.

Fırçanın uç kısımlarında olan kısa kıllar ulaşılamayan ve kısa kıllar için oldukça kullanışlı. gözlerime yakın olan kirpiklerim o kısım ile yapabiliyorum. uzatıp hacim veriyor ancak kıvırmıyor. (gizlinot: yani bende. )

19 şubat 23:10 20 şubat 19:20