yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (21)
  • medya (3)
  5

  39. Piyasada bulunabilecek en iyi rimellerdendir. Mac markasinin diger maskaralari bir sekilde beklenti karsilayamadigi icin maalesef bu urunun de arada kaynadigini dusunuyorum. Performansi gercekten cok yuksek. 

  Kirpiklerim uzun ve kivriktir fakat son yillarda bir dokulme problemi yasiyorum. Eskisi kadar cok degil kirpiklerim. Kirpiklerimi inanilmaz kivirdi , uzatti ve hacimlendirdi. Waterproof olanini kullanmistim ve cok zor ciktigi icin hergun kirpiklerim dokuluyordu. Normal versiyonu daha iyi sonuc verdi benim icin. Cok basarili. 

  22 nisan 18:31

  5

  38. Bayıldığım bir rimel oldu, çok güzel uzatıp tek tek ayırdı ve yapıştırmadı hiç. Hafif bi hacim de verdi, (gizlinot: Ben tek kat uyguladığım halde günlük olarak yeterli bi hacim.)gün içinde dökülme yapmadı ve çıkarırken hiç zorlamadı, kirpiklerimi dökmedi.(gizlinot: Her maskara silişimde 2-3 kirpik görmek sinir bozucu olmaya başlamıştı artık) zaten bi maskaradan daha fazla bir şey beklemiyorum, fiyatı biraz yüksek tek eksisi o, (gizlinot: 189₺ imiş)benim geçen yaz aldığım bir setin içinde vardı, bi tık daha uyguna gelmişti.

  22 nisan 17:17 22 nisan 17:19

  5

  37. dümdüz, orta yoğunlukta olan kirpiklerimi kıvırıp, uzatıp, dolgunlaştıran maskaradır. merve özkaynak'ın mac işbirliği paketiyle tanışmıştım. o zamandan beri favori maskaram olur. gün içinde kıvırdığı kirpiklerim düşmeş ve gözaltıma siyah siyah dökülmez. bakışlarım seksileşir, güzelleşir. tekrar almam lazım.

  8 ocak 10:38


  36. en sevdiğiğm maskaralardan birisi. ben geçen sene waterproof olanını almıştım. yapısı başlangıçta biraz ıslak gibi geliyor ancak biraz sıyırdıktan sonra kirpiklerde duruşu müthiş. Hacim olarak muhteşem etki verdiğini düşünmesem de (çok az yapıştırıyor) uzatma olarak en iyisi diyebilirim. Bu sefer waterproof olmayanını almak istiyorum ama seyahat boyunu alacağım galiba. fırçası ve etkisi benefit theyre real'a benziyor bence

  10 haziran 2020 00:25

  5

  35. Ruj almak için mağazaya girip muanın gazıyla kahverengisini aldığım rimeldir (gizlinot: Muanın gazına gelip cinayet bile işleyebilecekler beni anlar...) kirpiklerim normal dolgunlukta, uzun ama düz ve uçları açık renkte olduğu için maskarasız asla makyaj yapamadığım tipteler. Dolayısıyla maskara benim içim oldukça önemli. Yıllar süresince birçok maskara denedim ama genelde bir maskarayı beğendiğimde başka heyecanlar aramadan senelerce aynısını satın alırım. Bu maskarayı da senelerdir sephora curl kullanırken maskaranın bitmesiyle satın almış bulundum.

  Gerçekten beğendim.mac'in maskaralarına karşı olan ön yargımı kırmış oldum(gizlinot: Neden böyle bir ön yargım vardı bilmiyorum) kıvırması başarılı,kirpikleri uzun ve kıvrık gösteriyor.ben tek kat kullanıyorum topaklanma yapmadı,bence doğal bir görünüm diyebilirim.

  Temizlemesi de kolay su bazlı makyaj temizleyicilerle sorunsuz çıkarıyorum.

  normalde benim bir tüp maskarayı bitirmem 3 ay kadar sürüyor. Karantina sebebiyle her gün kullanmadım dolayısıyla ne kadar sürede biter o konuda yorum yapamam.

  Bence tek eksisi fırçasının çok büyük olması,belki de ben curlden alıştığım içindir bilemiyorum ama bana hala çok büyük geliyor sürerken bulaştırıyorum her yere.

  9 haziran 2020 21:21

  5

  34. Iyice sıyırdıktan sonra kullanıldığında çok doğal uzun kirpiklere kavuşturan rimel. Kirpiklerim kısa değildir ancak bu rumeli sürdükten sonra çok daha uzadılar ve gerçekten doğal bir görüntü elde ettim. Düşünenlere öneririm. Hacim odaklı değil yalnız uzatmaya yönelik.

  6 haziran 2020 20:30

  33. Kahverengisinin seyahat boyunu aldım uygun fiyata. Normalinden çok daha uyguna geliyor eğer almayı düşünüyorsanız. Ben rimelde de doğal seven biriyim ve en sinir olduğum şey kirpiklerimin birbirine yapışması. Bunu sürerken tek kat sürüyorum ve rengi de kahverengi olduğundan fazlasıyla doğal duran bir hacim veriyor kirpiklere. Sürmeden önce kirpik kıvırıcı kullandığımdan kıvrıklığı da daha kalıcı oluyor. Kesinlikle öneriyorum ama doğal görüntü sevenler ikinci katı sürmesin.

  22 kasım 2019 15:14


  32. kirpiklerimle en iyi anlaşan rimeldir. siyahlığı, yoğunluğu ve kirpikleri yukarıda tutması şahane.

  13 ekim 2019 18:41

  5

  31. Seyahat boyunu yeni edinip bu sabah kullandım ve kirpikleri uzatma etkisi karşısında hala şoktayım. Hacim vermiyor ancak fırçasını döndürerek sürerseniz uzatma ve kıvırmada öyle başarılı ki, 24 yıllık kirpiklerimin aslında bu kadar uzun olduğunu yeni öğrendim. 

  Fırçası uzun olduğu için sürerken dikkatli olmak gerekli yalnızca, yoksa bulaşıp göz makyajınızı bozabilir. Onun dışında benim hep satın alacağım bir ürün oldu, 6-7 saat oldu süreli, herhangi bir akma dökülme de yapmadı 

  18 eylül 2019 13:50

  30. Doğal tek tek ayrılmış kirpikleri seviyorum benim için kıvırması uzatması mükemmel. Kendi kirpiklerim orta uzunlukta ve düz sayılır. Dolgunluk isteyenler pek tatmin olmaz yapısı ikinci katta yoğunluk alabilirler yapısı oldukça sıvı. Sıvı olmasından dolayı gözaltılarına biraz dökülüyor ama benim gözaltıma bulaşmayan bir rimelle karşılaşmadım hayatımda. Temizlemesi de aşırı kolay suyla bile çıkıyor tabi bu dezavantaj olabilir kalıcılık isteyenler için. Ben kirpiklerimi tahrip etmeden çıkarmak istediğim için memnunum. Tekrar alırdım ama artık cruelty free olmayan markalardan alışveriş yapmıyorum. Fırçasını kirpiklerimi taramak İçin kesinlikle kullanacağım. 

  11 eylül 2019 10:56