5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (2)

5.  kesinlikle dudağı kurutmuyor kremsi bi yapısı var . dudağı çok canlı ve sağlıklı gösteriyor dudak rengine cok yakın bir renk.Gelin makyajlarında da çok sık kullanılıyor bir de nars dolce vitayla baya benziyolar bence

20 ekim 00:29 20 ekim 21:26

4.  kesinlikle dudağı kurutmuyor kremsi bi yapısı var . dudağı çok canlı ve sağlıklı gösteriyor dudak rengine cok yakın bir renk.Gelin makyaklarında da çok kullanılıyor 

19 ekim 21:15 19 ekim 23:31

3. Üçüncü Liptensity rujum. Bu seriyi çok seviyorum. Muadili kolay bulunabilecek bir renk değil bence, içinde pembelik barındıran ve bu yüzden yüzü sağlıklı gösteren bir tarçın rengi olarak tanımlayabilrim. Ayrıca yapısı yumuşacık.

24 mart 22:29


2. Liptensity serisi zaten bence çok güzel. Klasik rujları o kadar kalıcı değilken bu seri hem nemli hem orta kapatıcılıkta. Orta dediğim de peçeteyle silmezsem uzun saatler kalıyor. Bu rengi de beyaz tenliler için boyar gibi sürmelik değil de dokundurup elle dağıtınca tam sür çık doğal görün ruju bence. Çok seviyorum.

14 şubat 23:22

1. Mac markasinin liptensity serisinden kiremit alt tonlu gul kurusu renkli bir ruj. Yapisi nemli, dudagi kurutmuyor, kaliciligi siradan bir ruj kaliciliginda. Duygu ozaslan’in fi makyaji videosunda soyledigine gore dizide de kullanilan rujlardan biriymis. Swatchini gorsellere yukledim. Ukte sahibi yazar: vanilladreams. 

26 kasım 2017 15:34