0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (0)
  • medya (1)

7. makyaj uygulaması yaptırdığımda ürün alımı yaparken "cildim çok kuru almışken nemlendirici alayım" dedim. bu ürünü verdiler. yorumları okuyunca alakasız olduğunu gördüm. halbuki kötü bir etkisi de yok ama nemlendirmedi de şu an boşa giden parama acıyorum. üzdü.

16 mayıs 12:18

6. Herhalde bir tek ben memnun kaldım bu üründen.

Özellikle bu ürün için gitmedim ama mağaza danışmanı önerince denedim, elimdeki etkisi beni şaşırttı. son %20 indirimden seyahat boyunu alarak çıktım mağazadan, şu an 1 haftadan fazladır kullanıyorum ve memnunum. cildim karma, t bölgem müdahale etmezsem elbette ki parlıyor. bu ürünü farklı şekillerde deniyorum; nemlendirici - oil control lotion - baz - fondöten - pudra. bu sıralamayla gün içinde pudra tazelemeden akşamı çıkardım. asla parlama olmadı. başka bir gün sıralamadan baz ve pudrayı çıkardım ve o zaman da ilk etkiden çok farklı bir şey olmadı. belki sadece benim farkedebileceğim kadar bir değişiklik oldu diyebilirim. pudrayı sadece 1 kez t bölgemde tazeledim ona da ihtiyaç yoktu aslında.

ek olarak hiçbir iritasyon olmadı cildimde, ki buluttan nem kapmaya aşırı meyilli bir cildim var.

yeniden alırım diyebileceğim nadir ürünlerden oldu. lazımmış dedim, çocuk iyi ki önerdi dedim.

29 aralık 2016 02:11

5. elimde 30 ml küçük boyu var, yarısına kadar kullanıp sonra bir köşede unutmuşum. (gbkz: chanel le blanc de chanel) bazım bitince bunu bitireyim dedim. ne kadar severek kullandığımı unutmuşum. öncelikle cildimin yağlı olduğunu ve gün sonunda t bölgemin oldukça yağlandığını belirteyim. bu yağ kontrol losyonu diye isimlendirilmiş ürünün yağ kontrolüne iyi ya da kötü bir etkisi olmadı bende. sadece o yağlanıyor dediğim t bölgesinin kusma yapmasını ve topaklanmasını engelledi. yani gün sonunda tazelemezsem makyajımı hala parlayan bir t bölgem var ama dokusu güzel duruyor. bunun dışında cilde sürdükten sonra hafif yapışkan bir his bıraksa da sonrasında ciltle bütünleşip cilde yumuşacık bir doku veriyor. mesela son bir-iki aydır (gbkz: lush renkli nemlendirici)m cildimde çok ağır, yapışkan bir his bırakıyordu. sıcaklardan olduğunu düşünüyorum. mac'in bu losyonunun/bazının üstüne uyguladığımda o beni boğan yapışkan his yok oldu.

yani bence cildiniz yağlıysa ve yağlanmayı kontrol altına alıp parlamayı engellemeyi hedefliyorsanız bu ürün bu işe yaramıyor. cildime güzel bir zemin hazırlasın, gün sonunda makyajım bozulmaya başladığında topak topak durmasın, parçalanmasın diyorsanız öneririm.

24 temmuz 2016 06:47 24 temmuz 2016 07:28


4. bu ürün bir baz asla değil. sadece karma ve yağlı ciltliler için üretilmiş su bazlı bir nemlendirici. o yüzden bu üründen bir baz görevi beklemeyin. sadece basit bir nemlendirici, daha fazlası değil. eğer yağlı cildinize makyaj öncesi su bazlı bir nemlendirici arıyorsanız ve markasının mac olmasını istiyorsanız bu ürün gayet işinizi görür. ancak ürünün vaadleri beklenti/sonuç kısmında problem yaratıyor. yağlamayı asla kontrol etme gibi bir özelliği yok. keşke böyle abartı açıklamalar yerine direkt basit bir su bazlı nemlendirici olduğu mac markasının sitesinde belirtilse, bu sayede hayal kırıklığı yaşatmamış olur.

21 kasım 2015 23:41 ed.24 kasım 2015 13:55

3. yaz aylarında yağlanma işini iyice abartan cildimi belki bi nebze olsun dizginleyebilirim umuduyla aldığım ürün.

hiçbir işe ya-ra-mı-yor. kesinlikle gereksiz bir ürün,paranıza yazık etmeyin süslüler.

27 ekim 2015 22:08

2. mac'ten bi ruj alışverişimde cildimin çok yağlı olduğunu söylediğimde mua bana bu ürünün testerını vermeyi teklif etti ve çok memnun kalacağımı söyledi.

açıkçası kullandığım ilk gün pek umudum yoktu çünkü yağlanmayı tamamen önleyen hiçbir ürünle karşılasmadım şimdiye kadar.

yalnız bu ürünü çok beğendim. sabah 6.30'da makyajımı yapıyorum ve öğlen bir gibi bile t bölgem yağlanmamış oluyor. bu süre benim için oldukça tatmin edici.

kesinlikle tam boyunu alacağım.

27 ekim 2015 21:48

1. Kuru cildimde yag kontrolu saglamak yerine yaglandiran urun ;))) acikcasi begenmedigim birnurun oldu. Yapisi bende emilmedi yaglanma kontrolu saglamadi. (link: http://www.tavsiyesever.com/2015/01/mac-oil-control-lotion.html buradan bakabilirsiniz)

1 ekim 2015 00:49 2 ekim 2015 00:56