4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (88)
  • oylar (5)
  • medya (3)

88. Göz kapaklarındaki renk eşitsizliğine birebir ürün. Bir sürüyorsun morluklar çizgiler damarlar yok oluyor ama göz kapağım yağlı olduğu için altına ayri bir far bazı sürüyorum zira bu ürün o kadar göz makyajını kalici tutmuyor. Illa alincak bi ürün degil muadilleri elbetteki vardır su an fiyatlari el yakıyor zaten macin.

2 nisan 01:40

87. kalıcılığı çok iyi ayrıca gerçekten far bazı olarak da kullanılabilir bir ürün.

25 şubat 14:34

86. ilk aldığımda çok beğenmemiş ve neden bu kadar çok sevildiğini anlayamamıştım. Meğer çok fazla uyguluyormuşum, artık çok çok ince bir tabaka uyguluyorum, böylece üzerine uygulanan farları daha iyi tutuyor. 

24 şubat 21:49


85. göz kapakları yağlı kişiler de pekala kullanabilir bu ürünü. ürün henüz çok yeniyken, yapısı fazla kremsi olduğundan tutunamıyor yağlı göz kapağında, aylar içinde kendine geliyor, kurudukça iyi bir göz bazına dönüşüyor. o yüzden ilk aldığınızda ağzı açık bir 15 dakika bekletmeyi deneyebilirsiniz.

24 şubat 20:17

84. Alalı belki 1-1.5 sene oluyor ama daha anca yarılayabildim. Her makyajımda kullanıyorum oysaki. Bereketli bir ürün. Göz kapağımda rengi eşitlemesi güzel ve sürümü gayet kolay. Tek eksisi göz kapağımın katlanma yerine doluyor olması. 

16 şubat 00:18

83. 2 kutu bitirdim.Makyaj bazı gibi kullanıyorum.Ama bitmeyip kuruyor genelde bir süre sonra.

9 şubat 22:08

82. Yıllardır far bazı olarak kullandığım ve çok memnun olduğum ürün. Bitmesine yakın hemen yedeklerim, o derece. 

9 şubat 14:27


81. Göz kapağı rengini eşitleyen ve damarlı görünümü yok eden far bazı olarak kullanılan far. Benim bu farla ilgili tek sıkıntım ürünü parmağımla almaya çalışırken tırnaklarımı kirletmesi, fırçayla uyguladığımda istediğim sonucu vermiyor. Ben bu ürünü ayrıca bazen kapatıcı olarak da kullanıyorum, ten rengim ile neredeyse aynı ve lekeleri çok güzel kapatıyor benefit erase paste gibi.

8 şubat 12:46

80. Benim de far bazı olarak kullandığım ürün. Rengi bende pembe alttonlu duruyor. Sürdükten sonra zamk gibi sabitleniyor ve üstüne sürülecek fara çok net bir zemin hazırlıyor bence. Bir yılda dibini gördüm ikinci yılını çıkarmaz benimki. Bence fiyatı yüksek ama performansı da gayet güzel. Bitince yine alırım uzun lafın kısası. 

8 aralık 2017 22:41

79. 3 yıl önce aldığım ve makyaj yapıyorsam mutlaka kullandığım benim için baz rengimdir. Görsellere ekledim ne halde olduğunu. Bu yüzden geçen mac indiriminden sofr ochre rengini aldım bu sefer. 3 yıl aynı ton sıktı elbette. Hafif bir morumsu bejlik var kesinlikle. Ama ben çok seviyorum o tonu. İlk sürdüğümde çok güzel eşitlemişti tenimle. Ama şimdi soft ochre’ı deneyincw bu daha nötr olması gereken renk olduğuna karar verdim. Ben de çizgilenme vs olmuyor. 

Ps.: 3 yıl önce aldığımda indirimsiz 69 tl gibi bir fiyatı vardı. Black friday indirimde 72 liraya geldi sanırım. 3 yıl için 3 tl zamlanmış gibi oldu. Not bad. 

8 aralık 2017 11:21 8 aralık 2017 16:45