5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (88)
  • oylar (3)
  • medya (3)

88. ilk aldığımda çok beğenmemiş ve neden bu kadar çok sevildiğini anlayamamıştım. Meğer çok fazla uyguluyormuşum, artık çok çok ince bir tabaka uyguluyorum, böylece üzerine uygulanan farları daha iyi tutuyor. 

24 şubat 21:49

87. göz kapakları yağlı kişiler de pekala kullanabilir bu ürünü. ürün henüz çok yeniyken, yapısı fazla kremsi olduğundan tutunamıyor yağlı göz kapağında, aylar içinde kendine geliyor, kurudukça iyi bir göz bazına dönüşüyor. o yüzden ilk aldığınızda ağzı açık bir 15 dakika bekletmeyi deneyebilirsiniz.

24 şubat 20:17

86. Alalı belki 1-1.5 sene oluyor ama daha anca yarılayabildim. Her makyajımda kullanıyorum oysaki. Bereketli bir ürün. Göz kapağımda rengi eşitlemesi güzel ve sürümü gayet kolay. Tek eksisi göz kapağımın katlanma yerine doluyor olması. 

16 şubat 00:18


85. 2 kutu bitirdim.Makyaj bazı gibi kullanıyorum.Ama bitmeyip kuruyor genelde bir süre sonra.

9 şubat 22:08

84. Yıllardır far bazı olarak kullandığım ve çok memnun olduğum ürün. Bitmesine yakın hemen yedeklerim, o derece. 

9 şubat 14:27

83. Göz kapağı rengini eşitleyen ve damarlı görünümü yok eden far bazı olarak kullanılan far. Benim bu farla ilgili tek sıkıntım ürünü parmağımla almaya çalışırken tırnaklarımı kirletmesi, fırçayla uyguladığımda istediğim sonucu vermiyor. Ben bu ürünü ayrıca bazen kapatıcı olarak da kullanıyorum, ten rengim ile neredeyse aynı ve lekeleri çok güzel kapatıyor benefit erase paste gibi.

8 şubat 12:46

82. Benim de far bazı olarak kullandığım ürün. Rengi bende pembe alttonlu duruyor. Sürdükten sonra zamk gibi sabitleniyor ve üstüne sürülecek fara çok net bir zemin hazırlıyor bence. Bir yılda dibini gördüm ikinci yılını çıkarmaz benimki. Bence fiyatı yüksek ama performansı da gayet güzel. Bitince yine alırım uzun lafın kısası. 

8 aralık 2017 22:41


81. 3 yıl önce aldığım ve makyaj yapıyorsam mutlaka kullandığım benim için baz rengimdir. Görsellere ekledim ne halde olduğunu. Bu yüzden geçen mac indiriminden sofr ochre rengini aldım bu sefer. 3 yıl aynı ton sıktı elbette. Hafif bir morumsu bejlik var kesinlikle. Ama ben çok seviyorum o tonu. İlk sürdüğümde çok güzel eşitlemişti tenimle. Ama şimdi soft ochre’ı deneyincw bu daha nötr olması gereken renk olduğuna karar verdim. Ben de çizgilenme vs olmuyor. 

Ps.: 3 yıl önce aldığımda indirimsiz 69 tl gibi bir fiyatı vardı. Black friday indirimde 72 liraya geldi sanırım. 3 yıl için 3 tl zamlanmış gibi oldu. Not bad. 

8 aralık 2017 11:21 8 aralık 2017 16:45

80. Resmen mor bu ya. Aşk nefret ilişkisi yaşıyorum. Olurda birdaha alırsam soft ocre alırım. Ve evet asla bitmiyor fiyatı pahalı ama alıp 2-3 yıl kullanırsınız ne kadar 12 ay ömrü var yazsa dahi bitmiyor. Geçen gün swiss c. Farla mac in bütün göz kapağıma geçtim üstüne de siyahla smokeyledim. Baz olarak bunu sürmüştüm ve gören herkes mor farın ne dedi. Ve fotolarda sıcak kahve gibi durmadı resmen mor smokey durdu göz farım. Bi daha bunu sürmeden yapıcam o makyajı bakalım gerçekten onun etkisi miydi? 

8 aralık 2017 01:31

79. bu ürünün gramaj olarak yarısını yarı fiyattan piyasaya sürmeliler bence. arkasında kapağı açıldıktan itibaren 1 yılda bitmesi gerektiği yazıyor ama asla 1yılda bitmiyor. zaten o süreyi geçince iyice kuruyor. hem fiyat olarak da daha ulaşılabilir olur.

yetkililer sesimizi duysun böylesi çok daha mantıklı bence !!

edit: hem daha çok satar.

21 kasım 2017 21:19 25 şubat 18:07