sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (106)
 • oylar (10)
 • medya (4)
5

106. hala göz kapağımın yağlanmasını önleyen ve farımın sabitlenmesini sağlayan daha iyi bir ürün bulamadım. maybellineden tekli far muadil gösterilmişti ama bende göz kapağımda birikme ve çizgilenme yapmıştı. painterly daha pudralı, daha pembe-somon bitişli, tek hamlede bütük kızarıklık, morluk izlerini örtüyor, kaş kemiğimle gözüm arasındaki mesafe yüksek, bu bölge çok dikkat çekiyor bende. kaşımın altında hafif kılcallar belli oluyor, normal kapatıcı ile kapanmıyor ama painterly ile üstünden geçtiğimde hemen kapanıyor. daha iyisini bulursam uygun fiyatlı kullanmak istiyorum çünkü git gide pahalanan bir ürün ama macten en sevdiğim ürünlerden diyebilirim.

4 aralık 2018 13:26 4 aralık 2018 21:58

105. tüm göz kapakları için “baz” olarak pazarlanamayacak bir ürün. Çünkü yapısı yağlı. Dolayısıyla yağlı göz kapaklarınızda üstüne sürdüğünüz farın kalıcılığı mümkün olamayacaktır.

Rengi pembe alt tonlu bir kemik rengi. Renk eşitsizliğini güzel örtüyor; pigmenti iyi.

Yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum; yapısında bozulma, akma kokma yaşamadım.

Tok bir kapatıcı fırçasıyla uygulamayı seviyorum.

Maybelline color tattoolardan creme de nude’a ne renk ne de yapı olarak muadil. Sadece konsept olarak birbirlerine benziyorlar (kavanozda krem far konsepti)

4 aralık 2018 08:36

104. Göz kapağımın rengini eşitlemesi ve farımın rengini belli etmesi için kullandığım farımdı. İkisinde de başarılıydı benim için ama kalıcılık konusunda iyi değildi. Göz kapaklarım aşırı yağlı değil buna rağmen far katlanma bölgesinde toplandı. Bunu tek sürsem bile kısa zaman içinde katlanma bölgemde çizgi çizgi birikti. Ben yurt dışından almıştım, bir alakası var mı bilmiyorum ama 5 sene kurumadı ve atmasam daha da dayanırdı. Zaten son 2 senesinde doğru düzgün kullanmadım gözüme zarar verebilir diye ama hala şaşkınlık verici o kadar sene kurumaması. çok bereketli bir ürün, çok yoğun, neredeyse her gün kullandığım seneler oldu dibini bile göremedim.

4 aralık 2018 00:16

103. far olarak satılmasına rağmen, far bazı olarak mucizevi bir üründür. Gözünde kalem ve eyeliner kullanan ve gün içinde akmasından şikayet eden herkese şiddetle tavsiye ederim. Yalnız sürdükten sonra kalem sürmeden 2-3 dk beklemenizde fayda var. Daha iyi sonuç alırsınız.

16 ekim 2018 15:26

102. Rahat rahat 2 yıl kullandığım muhteşem baz. Kullandığım sırada bu kadar iyi olduğunun farkında değildim. Bitince, muadil ürünlerle anladım. Aldığım zaman 69 tlydi sanırım. İki yıl dolu dolu kullanıma uyguna geliyor. Benim için artı yönleri bu far bazını sürüp istediğim her rengi elde edebiliyor oluşum ve çizgi çizgi duran far görüntüsünü yaşatmamış olması. Ama her göz kapağında aynı etkiyi vermiyor. Annemde kullandığım zaman morumsu bir renk aldı. Şimdi fiyatından dolayı yaklaşamadığım ürünlerden. 

17 eylül 2018 17:11

101. Yağlı göz kapakları için şahane olan ürün. Bir date için far bazı olarak kullandım ve dumanlı göz makyajı yaptım. Karşı taraf çok güzelsin ama bir de makyajsız görmek lazım tabii demişti ajsoksşd o gece onda kalmıştım makyajımı silmeyi unutmuştum... Sabah uyandığımda göz makyajım bir milim bile oynamamıştı. Hatta çocuğa sordum nasıl makyajsız da aynı mı diye, EE MAKYAJIN GİTMEMİŞ Kİ demişti ajkdslldld

10 eylül 2018 13:40

100. uzuun yıllardır kullandığım far, sonunda dibini gördüm. Kurumaması için gerekli ne varsa yaptım ancak her paint pot'un başına gelen kuruma problemini ben de yaşadım. Inglotun duraline serumuyla sürekli canlandırıyorum ve kullanmaya devam ediyorum.(gizlinot: tavsiye ederim kesinlikle) Kalıcılığı harika, üzerine sürdüğüm farın rengini bozmadı bende (ama hafif hafif uyguluyorum farı). Beyaz tenliyim ama tam açıklayamasamda bu rengin tam uygun olduğunu düşünmüyorum, sanki vloggerların gazıyla almış gibiyim. (gizlinot: :DDD) Camel coat, Vintage selection ve Groundwork denemek istediklerim arasında süslücanlar.

10 eylül 2018 13:38

99. Göz kapağı rengini eşitlemede, ve farı sağlamlaştırmada çok başarılı

9 eylül 2018 23:01 14 eylül 2018 21:09

98. Biraz fazla abartıldığını düşündüğüm ürün.

Rengi çok güzel tenime uygun ama göz çevremi nemlendirsem de pütür pütür duruyor belki uygularken hata yapıyorum bilmiyorum ama ben sevemedim bu ürünü.

Renk eşitsizliği için alıyorsanız almayın kapatıcınız o işi görür.

9 eylül 2018 20:15

97. En çok kahverengi tonlarında farlarla yakıştırıyorum. Çok güzel bir renk geçişi sağlıyor. 

18 ağustos 2018 16:26