4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (105)
  • oylar (9)
  • medya (3)

105. far olarak satılmasına rağmen, far bazı olarak mucizevi bir üründür. Gözünde kalem ve eyeliner kullanan ve gün içinde akmasından şikayet eden herkese şiddetle tavsiye ederim. Yalnız sürdükten sonra kalem sürmeden 2-3 dk beklemenizde fayda var. Daha iyi sonuç alırsınız.

16 ekim 15:26

104. Rahat rahat 2 yıl kullandığım muhteşem baz. Kullandığım sırada bu kadar iyi olduğunun farkında değildim. Bitince, muadil ürünlerle anladım. Aldığım zaman 69 tlydi sanırım. İki yıl dolu dolu kullanıma uyguna geliyor. Benim için artı yönleri bu far bazını sürüp istediğim her rengi elde edebiliyor oluşum ve çizgi çizgi duran far görüntüsünü yaşatmamış olması. Ama her göz kapağında aynı etkiyi vermiyor. Annemde kullandığım zaman morumsu bir renk aldı. Şimdi fiyatından dolayı yaklaşamadığım ürünlerden. 

17 eylül 17:11

103. Yağlı göz kapakları için şahane olan ürün. Bir date için far bazı olarak kullandım ve dumanlı göz makyajı yaptım. Karşı taraf çok güzelsin ama bir de makyajsız görmek lazım tabii demişti ajsoksşd o gece onda kalmıştım makyajımı silmeyi unutmuştum... Sabah uyandığımda göz makyajım bir milim bile oynamamıştı. Hatta çocuğa sordum nasıl makyajsız da aynı mı diye, EE MAKYAJIN GİTMEMİŞ Kİ demişti ajkdslldld

10 eylül 13:40


102. uzuun yıllardır kullandığım far, sonunda dibini gördüm. Kurumaması için gerekli ne varsa yaptım ancak her paint pot'un başına gelen kuruma problemini ben de yaşadım. Inglotun duraline serumuyla sürekli canlandırıyorum ve kullanmaya devam ediyorum.(gizlinot: tavsiye ederim kesinlikle) Kalıcılığı harika, üzerine sürdüğüm farın rengini bozmadı bende (ama hafif hafif uyguluyorum farı). Beyaz tenliyim ama tam açıklayamasamda bu rengin tam uygun olduğunu düşünmüyorum, sanki vloggerların gazıyla almış gibiyim. (gizlinot: :DDD) Camel coat, Vintage selection ve Groundwork denemek istediklerim arasında süslücanlar.

10 eylül 13:38

101. Göz kapağı rengini eşitlemede, ve farı sağlamlaştırmada çok başarılı

9 eylül 23:01 14 eylül 21:09

100. Biraz fazla abartıldığını düşündüğüm ürün.

Rengi çok güzel tenime uygun ama göz çevremi nemlendirsem de pütür pütür duruyor belki uygularken hata yapıyorum bilmiyorum ama ben sevemedim bu ürünü.

Renk eşitsizliği için alıyorsanız almayın kapatıcınız o işi görür.

9 eylül 20:15

99. En çok kahverengi tonlarında farlarla yakıştırıyorum. Çok güzel bir renk geçişi sağlıyor. 

18 ağustos 16:26


98. krem fardan öte çok iyi bir ten rengi far bazıdır. makyajdan önce bunu sürdüğümde yıkamasam 3 gün götürür beni. belki 5. baş aşağı saklandığında kuruma nerdeyse hiç olmuyor. kenarlardan açılma yapmasına çare bulamadım ama.

31 temmuz 17:16

97. ben de layin luv rengi var, 6 ay sonra kurudu malesef ve azaldıkça parçalanmaya başladı,kremsi yapısı iyice kalınlaştı..

24 temmuz 12:47

96. yıllardır kullanıyorum çok seviyorum. göz kapaklarım yağlı ve çok damarlı bi görünüme sahip dolayısıyla tek başına sürdüğümde bile çok güzel damar görüntüsünü kapatıyor far bazı olarak kullanacaksam da farın çok daha uzun süre gözümde kalmasını sağlıyor adeta far buna yapışıyor diyebilirim. ama çok bereketli bir ürün olduğu için kesinlikle bitmiyor ve en nihayetinde kuruyor :( en güzel uygulama şekli ise bana göre az miktarda ve parmaklarla uygulamak

24 temmuz 12:18