yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (108)
  • oylar (18)
  • medya (3)

  108. Hakkında çok şey yazılmış, yazılan tüm övgüleri de sonuna kadar hakeden bir ürün. Sürülmesi zor ve pigmentsiz farlar bile, göz kapağına Painterly'i sürünce güzel oturuyor. Renk canlanıyor, üzerine sürülen far dalgalanma yapmıyor ve farın dayanıklık süresi artıyor.

  14 kasım 19:51

  1

  107. kuzenimin kınası için mac'te makyaj yaptırmaya karar verdiğimde mua'nın göz kapaklarıma sürdüğü ilk şeydir. kremsi yapısı ve kapatıcılığı muazzam ama kına daha başlamadan farların göz kapağımda tek çizgi olmasını ben bu fara bağlıyorum. belki altına far bazı sürülse öyle olmazdı. yağlı göz kapaklılara önermiyorum.

  14 kasım 15:20

  4

  106. Far bazı olarak kullandığım ama asıl amacı krem far olan mac ürünü.

  Yıllardır aynı far bazını (gizlinot: Urban decay primer potion) kullanırken son dönemde maaş düşüşü + fiyatlar nedeniyle bitince yerine koyamamıştım. Arkadaşım kullanmadığı için bana verince far bazı olarak denemeye başladım. Açılalı yaklaşık 1 yıl olmuş, ben 2,5 aydır kullanıyorum. Göz kapağım düşük ve yağlı. Göz kapağı rengini güzel eşitliyor. Yağlandırmıyor, kurutmuyor. 4-5 saat yerinden oynamasa da 6-7 saatte birikme yapmaya başlıyor. Krem far olarak tercih edilebilir. Far bazı olarak eskisine dönmeyi düşünüyorum .

  25 eylül 14:22

  5

  105. MAC Paint Pot'lar far olarak üretilmiş ürünler olsa da, özellikle göz çevrenizin rengine göre soft ochre ve painterly far bazı olarak kullanılıyor. Ben yanılıp soft ochre aldıktan sonra painterlyi kullanmaya başladım. Göz kapağının rengini eşitlediği gibi, farın kalıcılığını arttırıyor. Ayrıca oldukça uzun süre kullanılacak bir ürün olduğunu düşünüyorum. Kullanırken ürünü ters çevirmek de ürünün yapısının bozulmaması ve kurumaması bakımından önemli. Bitse yine alırım desem de pek biteceğe benzemiyor.

  23 şubat 13:53

  5

  104. hala göz kapağımın yağlanmasını önleyen ve farımın sabitlenmesini sağlayan daha iyi bir ürün bulamadım. maybellineden tekli far muadil gösterilmişti ama bende göz kapağımda birikme ve çizgilenme yapmıştı. painterly daha pudralı, daha pembe-somon bitişli, tek hamlede bütük kızarıklık, morluk izlerini örtüyor, kaş kemiğimle gözüm arasındaki mesafe yüksek, bu bölge çok dikkat çekiyor bende. kaşımın altında hafif kılcallar belli oluyor, normal kapatıcı ile kapanmıyor ama painterly ile üstünden geçtiğimde hemen kapanıyor. daha iyisini bulursam uygun fiyatlı kullanmak istiyorum çünkü git gide pahalanan bir ürün ama macten en sevdiğim ürünlerden diyebilirim.

  4 aralık 2018 13:26 4 aralık 2018 21:58

  103. tüm göz kapakları için “baz” olarak pazarlanamayacak bir ürün. Çünkü yapısı yağlı. Dolayısıyla yağlı göz kapaklarınızda üstüne sürdüğünüz farın kalıcılığı mümkün olamayacaktır.

  Rengi pembe alt tonlu bir kemik rengi. Renk eşitsizliğini güzel örtüyor; pigmenti iyi.

  Yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum; yapısında bozulma, akma kokma yaşamadım.

  Tok bir kapatıcı fırçasıyla uygulamayı seviyorum.

  Maybelline color tattoolardan creme de nude’a ne renk ne de yapı olarak muadil. Sadece konsept olarak birbirlerine benziyorlar (kavanozda krem far konsepti)

  4 aralık 2018 08:36

  102. Göz kapağımın rengini eşitlemesi ve farımın rengini belli etmesi için kullandığım farımdı. İkisinde de başarılıydı benim için ama kalıcılık konusunda iyi değildi. Göz kapaklarım aşırı yağlı değil buna rağmen far katlanma bölgesinde toplandı. Bunu tek sürsem bile kısa zaman içinde katlanma bölgemde çizgi çizgi birikti. Ben yurt dışından almıştım, bir alakası var mı bilmiyorum ama 5 sene kurumadı ve atmasam daha da dayanırdı. Zaten son 2 senesinde doğru düzgün kullanmadım gözüme zarar verebilir diye ama hala şaşkınlık verici o kadar sene kurumaması. çok bereketli bir ürün, çok yoğun, neredeyse her gün kullandığım seneler oldu dibini bile göremedim.

  4 aralık 2018 00:16

  101. far olarak satılmasına rağmen, far bazı olarak mucizevi bir üründür. Gözünde kalem ve eyeliner kullanan ve gün içinde akmasından şikayet eden herkese şiddetle tavsiye ederim. Yalnız sürdükten sonra kalem sürmeden 2-3 dk beklemenizde fayda var. Daha iyi sonuç alırsınız.

  16 ekim 2018 15:26

  100. Rahat rahat 2 yıl kullandığım muhteşem baz. Kullandığım sırada bu kadar iyi olduğunun farkında değildim. Bitince, muadil ürünlerle anladım. Aldığım zaman 69 tlydi sanırım. İki yıl dolu dolu kullanıma uyguna geliyor. Benim için artı yönleri bu far bazını sürüp istediğim her rengi elde edebiliyor oluşum ve çizgi çizgi duran far görüntüsünü yaşatmamış olması. Ama her göz kapağında aynı etkiyi vermiyor. Annemde kullandığım zaman morumsu bir renk aldı. Şimdi fiyatından dolayı yaklaşamadığım ürünlerden. 

  17 eylül 2018 17:11

  99. Yağlı göz kapakları için şahane olan ürün. Bir date için far bazı olarak kullandım ve dumanlı göz makyajı yaptım. Karşı taraf çok güzelsin ama bir de makyajsız görmek lazım tabii demişti ajsoksşd o gece onda kalmıştım makyajımı silmeyi unutmuştum... Sabah uyandığımda göz makyajım bir milim bile oynamamıştı. Hatta çocuğa sordum nasıl makyajsız da aynı mı diye, EE MAKYAJIN GİTMEMİŞ Kİ demişti ajkdslldld

  10 eylül 2018 13:40