sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (3)
  • medya (16)
  3

  27. Ben Sultry Move rengini kullanıyorum. İş yerinde çekmecemde duruyor. 15 dakikada bir yeniliyorum zira pek kalıcı değil. Bu rengi mükemmel ve allık olarak da kullanabiliyorsunuz tek artısı bu. Yoksa gerçekten pek kalıcı değil.

  27 haziran 14:38

  26. ben burning love ve devoted to chili renklerini aldım. açıkçası ince yapılı olan parmakla kolayca dağıtılıp doğal ve canlı bir görünüm verebilecek bir ruj aradığım için almıştım. gerçekten de bu isteklerimi karşılıyor ama fazla kolay dağılıyor ve sürdüğüm yerde bulamıyorum. burda hiç kalıcı değil yorumlarını okurken bu kadar hayal etmemiştim zira sürdükten beş dakika sonra ortası tamamen çıktı. almanızı önermem ama elinizde zaten varsa kalıcı olması için yağlı olmayan bir dudak nemlendiricisini (gizlinot: bepantholün dudak nemlendiricisi ideal) hafifçe dudağınıza sürüp üstüne ruju geçerseniz ruj tutuncak bir zemin buluyor kendine ve kalıcılığı gözle görülür biçimde artıyor.

  bu arada tadı gerçekten şekerleme gibi ve kalıcılığı zaten bu kadar azken dudağı sürekli yalamak buna pek fayda sağlamaz gibi. kokusunu da fazla kimyasal buldum klasik mac ruj kokusu asla değil. 

  26 haziran 22:50

  25. Sultry move rengi aşırı güzel gerçekten efsane bir mlbb ruju. Zaten bende hiçbir ruj kalmadığından sorun etmem genelde ama bu seride bariz bi kalıcılık sorunu var ne yazıkki. 

  23 haziran 19:17

  24. Devoted to chili muhteşem ve bence benzersiz bir renk, rujların yapıları da çok güzel ancak kalıcılık 99 liralık bir ruja göre yerlerde. Yemek yemesem dahi uçup gidiyor ne anladım ben o işten. Bitene kadar  kullanacağım ancak bittikten sonra kesinlikle almam. Normal seriden chili alınıp üzerinden peçete ile geçildiğinde al sana bu seri. 

  22 haziran 21:57 22 haziran 22:58

  23. my tweedy rengi mükemmel turuncu-şeftali olan ama formülasyon olarak zayıf olan ruj serisi. 

  renk gerçekten efsane bir renk, kolay bulamadığım için dayanamadım aldım. ancak bu formülasyon nedir.. sürdükten 2-3 saat sonra nemli kalsa da içten içten dudakları kurutuyor. tüm çizgilere doluyor. dudağı 10 kat daha yaşlı gösteriyor. dudak içindeki o çirkin beyaz çizgiyi oluşturuyor. bu rengi keşke satin ya da mat seride çıkarsalarmış. bence mac'in başarısız formülasyonlarından birisi. ne akla hizmetse devoted to chili rengini de almışım o zaman, onun formülasyonu bu renge göre bir nebze daha iyi. 

  11 haziran 09:11

  22. devoted to chili rengine renk üzerinden 10/10, yapı üzerinden 6/10 verdiğim ruj serisi. 

  Günlük makyajımda kullanmak için çok ağır olmayan fakat kendini de belli eden bir ruj ararken buldum kendilerini. Rengin uygun fiyatlı muadilini bulabilmiş değilim, benzer çok fazla ürün olmasına rağmen devoted to chili hep farklı geliyor. 

  Yapısı ise aslında çok güzel olabilecekken talihsizliğe yakalanmış gibi. Matlığına bayılıyorum, hatta bu matlığı yakalamak için ruby woo'da olduğu gibi ruju kırmaktan korkmamak da çok hoşuma gitti. Fakat dudakları felaket kurutuyor ve kuru dudakta renk yama yama durduğu için ankara kışında ruju gün içinde asla tazeleyemedim.

  Kalıcılığından birçok süslü yakınmış, onlara katılarak geçeceğim. Yine mac'in satin serisinden bazı rujlarım var ki bardakta daha az iz bırakıyor. Ama kötünün iyisi olarak söyleyebilirim ki bir şey yiyip içmediğiniz taktirde renk ortadan değil bütün halinde çıkıyor, böylece ortada çok fazla boşluk oluşturmuyor. 

  Son olarak, mac'te ilk defa rastladığım şekerli bir tadı var, böyle ürünlerden rahatsız olanları üzebilir. 

  27 mayıs 03:07

  21. mandarin o rengine sahibim, ilk çıktığı zamanlarda almıştım; yapısı bu kadar korkunç başka bir rujum olmadı ya. retro matte serisi bile dudaklarımı bu kadar yormuyor zira onu en azından bol nemlendiren lipbalm üzerine falan sürebiliyoruz. bunu lip balm üzerine sürünce mümkünatı yok opaklık elde edilmiyor. büyük hayal kırıklığısın powder kiss!

  7 mayıs 17:22

  20. bende "style shocked" rengi var. çok güzel bir turuncu/kırmızı. yapısı yumuşak,mac rujlarının o genel katırkutur hissiyatı yok. çok kalıcı diyemem ama tazelemesi kolay,sürümü kolay çünkü.kahverengi rimel,hafif allık ile taze bir görüntü sağlıyor bende.

  7 mayıs 12:23

  19. makyaj çantamdaki tüm günlük rujları evde bıraktıran seri oldu benim için. dudaklarınızda varlığını hissettirmeyen, hafif, sürümü kolay, kadifemsi bir mat seri. a little tamed rengini aldım. benim gibi koyu renk dudaklara sahipseniz bu ton cebinizde taşıyacağınız bir lip stick adeta. ben sürdükten sonra parmak ucumla dağıtarak hafiften dudak çizgimin dışına taşırıyorum bu özensiz duruş daha çok hoşuma gidiyor. daha nude bir tercih için aklımda sweet, no sugar, mull it over ve sultry move var.

  edit: bu sabah mağaza mağaza mull it over'ı aradığımı bilen arkadaşım tatlı bir sürprizle bu rengi hediye etti. bej, şeftali doğal harika bir renk, çok sevdim.

  7 mayıs 11:40 9 mayıs 10:33

  18. bir ay önce devoted to chili rengini edindiğim mac’in nemlendiren mat ruj serisi. sürümü çok çok kolay, dudakta akıp gidiyor resmen asla mat ruj sürüyormuş gibi bir hissiyat yok. ben tam rengini dudağımda görebilmek için 2 veya 3 kez üstünden geçiyorum. kalıcılığı çok düşük bir şeyler yiyip içtiğimde hemen gidiyor. gün içinde tazelemeniz gerekir. dudaklarını kurutan, o mat ruj hissiyatını sevmeyenler ama rujunun mat görünmesini isteyenler için uygun bir seri. bu rengini tekrar alacağımı düşünmüyorum ama velvet teddy kıvamında bir renk deneyeceğim bu seriden.

  2 mayıs 20:30