yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • oylar (22)
  • medya (15)
  5

  43. devoted to chili rengini bu seri ilk çıktığında almıştım, neredeyse her gün kullanarak bitirdim. sürümü çok basit, kalıcılığı yüksek değil ancak bir şeyler yenip içilmedikçe dağılmıyor. renk ise muhteşem, bu zamana kadarki en sevdiğim ve günlük kullanım için bana en çok yakışan ruj oldu diyebilirim. henüz bitmeye yaklaşmadan ikincisini almıştım, normalde ürün yedekleme alışkanlığım yoktur. mac'in günlük kullanıma en uygun serisi olduğunu düşünüyorum.

  6 mayıs 21:43

  5

  42. vodafone indirimiyle devoted to chili rengine sahip oldum. kişinin beklentisine ve kriterlerine göre değiştiği için birçok kişinin aksine benim her yönüyle beğendiğim bir ruj oldu.

  öncelikle renk çok çok güzel. özellikle buğday tenlilere çok yakışacağını düşünüyorum. benim için tam bir yaz ruju kendisi.

  duruşu, yapısı mükemmel.. hem mat olsun hem kurutmasın ruju işte tam olarak bu. dudağı oldukça pürüzsüzleştiriyor. dudak balmını sürer sürmez değil de, biraz bekledikten sonra ruju uygularsanız renk vermesinde bir problem yaşamazsınız.

  rujda kalıcılık aramıyorum. aşırı kalıcılık arayanları da anlamıyorum. elimizdeki bir rujun her gün kullanımla bitmesi aylar alıyor zaten. makyajı her gün zevk alarak yapan çoğu kadın için ruju tazelemenin bir külfet olmayacağı görüşündeyim. tüm gün dudakta kalan likit mat rujların da çoğu dudakta çok kötü göründüğünü düşünüyorum. sonuçta gün içerisinde illa ki yiyoruz içiyoruz ve o likit ruj dudakta eciş bücüş bir şey oluyor ve o zaman tazelenmesi çok daha zor oluyor. neyse efendim benim için asıl önemli olan bu rujun çok kolay bir şekilde tazelenebiliyor oluşu. çünkü silindi mi komple siliniyor ve sabah daha yeni ruj sürüyormuş gibi kolayca tazeleyebiliyorsunuz. ayrıca 15dk içerisinde de silinmiyor canım. bir şey yemez içmezsem birkaç saat içinde hafif hafif siliniyor sadece.

  kısacası benim çok beğendiğim bir seri oldu. mağazalarda bulamadığım sultry move rengini de en yakın zamanda edinmeyi düşünüyorum.

  27 şubat 15:15 1 mart 23:13

  4

  41. Vodafone indirimiyle mull it over rengini aldım, kalıcılığı evet efsane değil o konuda herkes hemfikir fakat elimde narsın kalem rujlarından dolce vita var (rengi bir tık benziyor dolce vita daha pembemsi bu daha şeftali tonu hatta bence yapısı da benziyor) ikisinin de kalıcılığı aynı bende fiyatlarını düşününce bunu almak daha mantıklı gramaj olarak da, hele ki benim gibi pembe tonlu rujları sevmiyorsanız. Allık olarak da ben rengi çok sevdim. Ayrıca bu rujun tam sevgiliyle buluşma makyajında kullanılacak ruj olduğunu düşünüyorum. 

  25 şubat 10:33


  40. my tweedy rengini herrr gün kullanıyorum. Her zaman çantamda taşıdığım ve gözüm kapalı kullandığım bir ruj oldu kendisi. Dudaklarınız aşırı kuru değilse nemlendiriciliği yeterince iyi, ruj mat olmasına rağmen asla pullanmıyor. Ayrıca doğal bitişli ve etkileyici renklere sahip.

  24 aralık 2019 16:30

  4

  39. Devoted to chili rengine sahip olduğum mac ruj serisi. Yapısı tam anlamıyla kadife. Hatta ambalajı da kadifemsi gibi. Dudağı kurutmuyor kesinlikle, yağ gibi kayıyor dudakta bu özelliğine bayılıyorum. Hata kabul ediyor temizlemesi kolay ve yayıldıkça yayılmıyor. Çok bahsedilmiş girdilerde ki kalıcı değil evet. Dudak yeme, dudağımla oynama gibi huylarım yok. Bir şey yiyip içmediysem kalıcılık haliyle iyi oluyor uçup gitmiyor (gizlinot: Swh) . Yeme içme durumlarında gerçekten yok oluyor, tazeleme istiyor sürekli. Elimde yeterince ruj olduğu icin daha fazla bakmadım diğer renklerine. Yapısını beğendiğim için sonradan tekrar bakabileceğim bir seri oldu benim için.

  13 aralık 2019 01:55

  5

  38. Kesinlikle bu seri ile aşk yaşıyorum. Dudakları kurutmaması özellikle hoşuma gitti. Ben mull it over , devoted to chili renklerine sahibim. Her ikisi çok farklı renkler. Beni fetheden şey kadife gibi yokmuş hissi vermesi. Dudaklarda satin etkisi vermesi, ve ruj sürmemiş gibi hafif hissediyor olmam. Koleksiyona bir şans vermenizi öneriyorum süslüler.

  6 kasım 2019 14:57

  4

  37. Devoted to chili ve saulty movela yapilan kombinasyonuna düşüp bakmaya gittiğim ve parlak olmayan nemlendirici sürmüş gibi duran aşırı doğal görüntüsüyle kalbimi fetheden ruj oldu. Önce saulty move daha sonra devoted to chili, impulsive ve little tamede sahip olup kenfime dur dedim. Kalici bulunmayıp pigmentli olmaması eleştirilmis ama bence bu kadar az pigmentli bir ruja gore gayet kalici ve doğallığı avantaj.

  ilgili medya:
  1
  6 kasım 2019 11:10


  36. Sekerli kokusuna, dokusuna, rengine aşık oldugum mat rujdur. mull it over rengine sahibim, bende seftali pembe tonlarinda bir durusu var. dudaklari kurutmadigi iddia ediliyor ancak likit mat rujlar bile dudagimi kurutmazken bu ruj kurutuyor. ancak durusu kesinlikle puruzsuz, dudaklari kurumus gibi gostermiyor. Urunun benim icin eksileri ise kaliciliginin cok az olmasi ve urunun cok cabuk bitmesi oldu. Alirken bu ozelliklerini goz onunde bulundurun derim.

  26 ekim 2019 22:43

  3

  35. mull it over rengine sahibim. Renk ve rujun yapısı çok güzel ama sürdükten 20 dakika sonra kayboluyor. bir elimde ruj, bir elimde ayna gün boyunca tazeleyemem. daha kalıcı olsaydı bittikçe alırdım. Ama bu haliyle bir daha yanına bile yaklaşmam.

  3 ekim 2019 23:02

  2

  34. Renklerinin güzelliğine kanıp denemeden 4 tane aldığım sonrasında verdiğim paraya üzüldüğüm seri.Kullanımı rahat, yapısı ve renkleri çok güzel ama kalıcılığı çok kötü.Paranıza yazık.

  26 eylül 2019 11:45