sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (183)
 • oylar (25)
 • medya (1)

183. ben bu ürünü mac te gelin makyajı yaptırdıktan sonra o telaşla deneyemeden ama orada bana makyaj yapmış olan ve cilt tonumu bilen mua'ya güvenerek aldım ama bana o kadar koyu bir rengini vermiş ki tupturuncu duruyor. Mac face and body'de N1 kullanan biri olan bana hangi akla hizmet NC25 rengini verdiğini hala anlayamıyorum ve kendisine sevgilerimi (!) yolluyorum.

ısrarla sürmeye çabalasam da malesef olmuyor, üzerine başka bir ürün sürmedikçe bunun rengi tutmuyor. e üzerine başka bir şey sürünce de sürdüğüm şey prolongwear olmuyor.

amaaa kendisinin yapısı muhteşem. öyle muhteşem ki bu ürünü başkasına verip kendime açık tonundan almayı düşünüyorum. çizgilere dolmuyor, kuru kuru pul pul durmuyor, bir o yana bir bu yana gitmiyor bayılıyorum sözlük.

24 nisan 10:21 24 nisan 10:22

182. Mac’in gözaltlarını mermer gibi kapatan, kalın yapılı, pudralı ve de uzun süreli kullanımda kuruluk problemine yol açabilecek kapatıcısı. Ben günlük makyajımda daha ince yapılı ürünleri tercih etsem de özel günlerde bu kapatıcı favorim. Her kapatıcı gibi çizgilere doluyor ve pudrayla sabitlendiği takdirde daha kötü bir görünüme yol açıyor. O yüzden önerim pudra kullanılmamasından yana. 

26 şubat 23:17

181. Çizgilere doluyor. Yapısı kuru.

17 şubat 01:57

180. Çizgilere dolma konusunda nirvana 

16 şubat 16:39

179. En az on farklı markanın kapatıcısını denedikten sonra, yaklaşık 1 yıldır kullandığım kapatıcım. Çok çok iyi, kırışıklara nispeten az dolması, pudra ile sabitlemesem bile kalıcılığının olması. İçeriği değişmediği sürece alacağım. 

23 ocak 11:17

178. Mac'ten ilk ürünüm oldu ama beni baya üzdü. Aslında kapatıcı çok güzel kapatıcılığı tam istediğim gibi yüksek ve kalıcılık açısından da iyi.Benim sorunum rengiyle alakalı.Kendimi anlatacak olursam çok aşırı beyaz olmasam da beyaz tenliyim ama göz çevrem çok mor.Oradaki çalışan bana NW20 rengini önerdi denetmeden almam için çabalıyor dedim ki arkadaşım kullanıyor ama renk koyu olmuş göz çevresi turuncu duruyor öyle olmasın diye özellikle makyajsız geldim denemek istiyorum. Sonra bana bir uygulama yaptı ama bir pompanın 10'da biri kadar bir şey uyguladı ben az uyguladım ondan kapatmadı siz daha çok sürerseniz kapatıcılığı artacaktır dedi ve az uygulamadan ötürü bende rengin uyup uymadığını anlayamadım.Her türlü denedim ama yok gözlük gibi turunculaşıyor.Bir miktar beyazlık verdiği için essence transparan pudrayı uygulayayım belki biraz turunculuğunu kırar dedim ama zaten kurutan bir kapatıcı göz altlarım çöle döndü ve rengi de hala turuncu kaldı.Artık sadece bol vaktim varsa üzerine daha açık bir kapatıcı uygulayarak kullanabiliyorum.Sizler renk seçiminde dikkatli olun kızlar.

8 ocak 14:35

177. yaklaşık bir senedir kullanıyorum arkadaşım hediye etmişti. bir kapatıcı bu kadar mı muhteşem olur. bir sürü marka/çeşit denedim hiçbiri bunun verdiği etkiyi vermedi.o kadar doğal ve çarpıcı bir görüntü sağlıyor ki resmen olduğumdan genç görünüyorum :)

26 kasım 2018 23:35

176. Şu ana kadar kullandığım en başarılı kapatıcı. Benim sevdiğim tarz da değil, ben daha doğal ve fresh görünüm seviyorum kapatıcı da dahil olmak üzere ancak bu pro long wear'ın çok başarılı bir kapatıcı olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Sivilce izleri, aşırı mor göz altları, cilt kusurları, profesyonel makyaj.. Hepsinde cok rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek kat sürdüğünüzde nispeten daha hafif bir görünüm oluyorum, ikinci katta ise artık tam kapatıcılık vermeye başlıyor. Gerçekten morun 50 tonunu yaşarken göz altlarım bu kapatıcı imdadıma yetişti. Düğün gibi daha özel günlerde ise makyajı güzel tamamlıyor. Günlük ise sadece eğer gözüme aşırı batan bir cilt kusuru oluyor ise kullanıyorum. Şişesini sevmiyorum çünkü fuzuli ürün vermeye yatkın, çok bereketli aldığınız zaman uzun sure kullanırsınız, fiyat performans açısından ise inanılmaz başarılı bir ürün.

8 kasım 2018 16:33

175. Surdukten sonra hemen dagitmak gerekiyor zira cabuk kuruyor. Benim gozaltlarimdaki cizgilere cok doluyor kiris kiris gozukuyor ama kapaticiligi tabiki cok iyi.

17 ekim 2018 22:34

174. Beyaz tene sahibim. Göz altarım cildime göre koyu olduğu için kapatıcısı yapamıyorum. Birçok markayı denedim ama mac pro longwear N15 numaralı concealer gerçekten harika hiçbir concealer ile kıyaslanamaz bende. Çizgilere dolma yapmıyor kalıcılığı ve kapatıcılığı süper.Şans eseri makyaj yaptırırken uygulatmıştım iyiki denemişim vazgeçilmez concealer.!!

17 ekim 2018 19:07