yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (184)
  • oylar (31)
  • medya (1)

  184. Kendimi bildim bileli gözaltlarımın koyuluğundan muzdarip olduğumdan birçok ürün kullandım bu da onlardan birisiydi fakat çok memnun kalmadım 2 defa aldım çünkü  ilk verdikleri mağazada iyi görünüyordu fakat eve geldiğimde çok açık olduğunu fark ettim ve anneme verdim sonuncusu biraz daha ten rengime yakındı fakat çok turuncu kalıyordu tenime ve bir süre sonra daha da koyulaşıyordu gözaltımda, kurutuyordu ve tabii ki çizgilerime doluyordu kısacası ben bir türlü anlaşamadım bu ürünle 

  8 eylül 03:15

  5

  183. Kopkoyu göz altlarına sahip biri olarak bayılarak kullandığım kapatıcım. Göz altlarımla başım belada olduğu için piyasadaki çoğu kapatıcıyı denedim, daha iyisini aramaya her zaman devam edicem. Ama şuan elimdeki en iyisi bu diyebilirim. Bir diğeri Kryloan. Ama o günlük kullanmaya aşırı fazla geliyor, kremsi ve çok yoğun yapıda...

  Tek sıkıntım nc20 rengi tenime uygun değil, nw20 almalıydım sanırım. 

  Kapatıcıya gelirsek en büyük artısı gün boyu kalıcı olması( adının hakkını veriyor) ve çok çok iyi kamuflaj etmesi. Yapısı sıvı olduğu için önyargılı yaklaşmıştım ve önyargım kırıldı, çoğu krem yapılı kapatıcıya taş çıkartıyor. 

  Eksi olarak görülürse göz altını çok kurutuyor mutlaka çok iyi nemlendirip uygulamak gerek, aksi halde pul ve pütür görünüme yol açabilir. .

  12 ağustos 19:13

  1

  182. Aşırı derecede oksitlenen bir ürün. Ve kupkuru. Almak isteyenlere tavsiyem kendi renginizden bir ton açık alın. 

  11 ağustos 00:35

  2

  181. sevgilimle sabahlara dek seks yaptığımızda, ya da yakın arkadaşlarımla dur durak bilmeden alkol aldığımızda kullandığım kurtarıcı ürün. uzun ve şehvetli gecelerin ardından yaşadığım utanmaz yorgunluğun göz altımdaki itici yansımalarını çatır çutur ortadan kaldıran, azıcık kuruttuğunu gözlemlesem de yoğun kapatıcılığından dolayı her zaman makyaj çantamda bulundurduğum can dostum. fiyatında sürekli oynamalar oluyor, gerçekten sinirleniyorum artık. mac resmen sevgilinizle sabahlara dek sevişmeyin, arkadaşlarınızla şişenin dibini görmeyin diyor bize. üff!..

  10 ağustos 18:03

  1

  180. bak başlığı görünce bile sinirlendim. uyarmama rağmen mua bana yanlış tonunu vermiş. berbat görünüyordu gözaltlarım berbat. kapatmadı. hadi onu geçtim de gözaltlarını da çöle çeviriyor kupkuru, kırış kırış oluyorsunuz. kuru bir cildim de yok. ne kadar nemlendirirseniz nemlendirin asla çizgi çizgi olmasını engelleyemezsiniz. bu concealer'a o kadar parayı verdiğiniz yetmiyormuş gibi bir de yanında altına uygulayacağınız bir o kadar pahalı göz kremini de almak zorundasınız yoksa çizgi oluşurmuş. ben beğenmedim. ne diyorduk (gizlinot: god save estee lauder)

  9 ağustos 16:21

  179. Macin hangi kapatıcıyı kullanırsam kullanayım eninde sonunda geri döndüğüm iki gözümün çiçeği kapatıcısı. Göz çevrem çok da nemli değil ancak asla çok fazla bir kuruluk yaşamıyorum. Makeup revolutionın conceal and define kapatıcısı çok daha kuru bence. 

  Ambalajı pompalı ancak alıştığınızda yarım basıp çok daha rahat kullanabiliyorsunuz. Renk skalası alıştığımız mac skalasından farklı değil online alışveriş yapacaklara ışık olabilir bu açıdan. Çok uzun süre dayanıyor ve böylece parasının hakkını veriyor. Çok seviyorum çok.

  8 ağustos 21:48

  178. ben bu ürünü mac te gelin makyajı yaptırdıktan sonra o telaşla deneyemeden ama orada bana makyaj yapmış olan ve cilt tonumu bilen mua'ya güvenerek aldım ama bana o kadar koyu bir rengini vermiş ki tupturuncu duruyor. Mac face and body'de N1 kullanan biri olan bana hangi akla hizmet NC25 rengini verdiğini hala anlayamıyorum ve kendisine sevgilerimi (!) yolluyorum.

  ısrarla sürmeye çabalasam da malesef olmuyor, üzerine başka bir ürün sürmedikçe bunun rengi tutmuyor. e üzerine başka bir şey sürünce de sürdüğüm şey prolongwear olmuyor.

  amaaa kendisinin yapısı muhteşem. öyle muhteşem ki bu ürünü başkasına verip kendime açık tonundan almayı düşünüyorum. çizgilere dolmuyor, kuru kuru pul pul durmuyor, bir o yana bir bu yana gitmiyor bayılıyorum sözlük.

  24 nisan 10:21 24 nisan 10:22

  177. Çizgilere doluyor. Yapısı kuru.

  17 şubat 01:57

  176. Çizgilere dolma konusunda nirvana 

  16 şubat 16:39

  175. En az on farklı markanın kapatıcısını denedikten sonra, yaklaşık 1 yıldır kullandığım kapatıcım. Çok çok iyi, kırışıklara nispeten az dolması, pudra ile sabitlemesem bile kalıcılığının olması. İçeriği değişmediği sürece alacağım. 

  23 ocak 11:17