sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (48)
 • oylar (8)
 • medya (1)

48. Piyasada bin kat daha iyi likit mat ruj var bence hem de yarısının yarısı fiyatına. Dudağımı bu kadar kurutan bi mat ruj daha görmedim ne yazık ki hiç beğenmedim

23 kasım 18:44

47. Elimde oh lady rengi var. Sürümü çok rahat, ben bu rujun fırçasını çok seviyorum. Bende koyu mor duruyor. en çok beyaz gömlekle kullanmayı sevdim. Lakin kalıcılık olarak sevmedim. Tamam biraz föndü yiyip bir de üstüne kahve içmiş olabilirim ama yine de o fiyata ve likit mat ruj olmasına bağlı olarak insan biraz kalıcılık bekliyor. İçlerden çok kötü bir şekilde parça parça soyuluyor kenarlarda kalıyor, yani bir iz bırakmıyor dudak ortasında direkt kendi dudak renginizin üzerinde ruj parçacıkları kalıyor. En azından bende öyle oldu. Aklımda topped with brandy adlı mükemmel rengini almak vardı ama vazgeçtim. Belki şu indirim döneminde almak isteyenler vardır diye düşündüm. Her şeyi güzel, kalıcılığı kötü bir ürün benim için.

23 kasım 00:35

46. Bence likit mat rujların şahı. Dudağımdayken rahat rahat yiyip içtiğim tek dudak ürünü. İnanılmaz kalıcı sadece içlerinden gidiyor biraz onu da tazelemesi çok kolay zaten ama eğer koyu bir rengini sürdüyseniz mutlaka tazelemeniz lazım zira dış tarafları çıkmadığından Seren Serengil gibi dolaşma tehlikesi var.

Bir de renk skalasını genişletmeleri lazım, çok renk var gibi görünüyor ama aslında yok...

21 ekim 02:11


45. Oh lady rengine sahibim orijinal bir renk severek kullanıyorum. Ama ilk aldığımda “ben bunu neden aldım ki?” Diye soruyordum kendime daha önce hiç likit mat ruj kullanmadığım için sanırım alışmam zor oldu. Bir yerde parmakla dağıtılınca çok güzel olduğunu okudum o gün bu gündür aşk yaşıyorum. İki saatte bir tazelemek gerekiyor yoksa parça parça görünüyor. 

14 ağustos 16:28

44. Şuradaki (link: https://www.suslusozluk.com/mac-retro-matte-likit-ruj-lady-be-good?i=801751 Girdimde) sahip olduğum lady be good rengine dair görüşlerimi yazmıştım, dün yaklaşık 5 saat boyunca ruju kullanma şansım ve oldu ve sonuç tek kelime ile rezaletti.

Böyle rahatsız edici bir yapı daha olamazdı sanırım, renginin güzelliğinin yanında yapısının verdiği rahatsızlık sönük kalıyor, fiyat performans açısından sıfırın altinda bir değer verebilirim ancak, gene kullanır miyim tabii ki kullanırım o kadar para bayilmisim swh ama bir daha da asla almam.

Fiyatını haketmeyen ürünler listesinde.

Edit: verdiği hissi aciklamamisim susluler, böyle dudak kapalı durduğu zaman kenarları birbirine yapışır ve iç kisminda çizgi çizgi topaklanir ya öyle bir hal aldı, beş saat boyunca sadece su içtim sonrasında da tatlı yediğimde hafif silindi zaten, kalanını da ben pacatya dudagimdan attım, kötüydü ya.

9 haziran 14:21 9 haziran 14:51

43. Bu serinin Lady be Good 'unu kullanıyorum. Buğday tende harika duruyor. Ne zaman sürsem herkes "dudaklarına dolgu mu yaptırdın" diyor. Etkisinin bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim . Evlendiğim gün düğün makyajımın baş tacı olacak bu gidişle. Sınırlı bir seri olup olmadığını bilmiyorum , bir an önce yedeklenmeli. 

7 haziran 10:40

5

42. Ben de back in vogue rengi bulunan seri. Aradığımdan daha az pembesi ama 4 aydır severek kullandığım bir ruj. Sürülmesi kolay, kalıcılığı çok yağlı yemedikçe uzun, iyi nemlendirilmiş dudaklarda pul pul dökülme yapmayan benim sür çık rujum diyebilirim.

27 mayıs 02:47


41. mademoiselle diye bir rengi var ki düşman başına. Hayatımda yapısı ve sürümü bu kadar kötü olan başka bir ruj sürmedim sanırım. Renk zaten bana yakışmazdı tamam o konuda hemfikirim de, bari dudağıma sürebilseydim yahu! Dudağımda dalga dalga duruyor, bi yerini tamamlıyorum diğer yeri dalgalanıyor orayı sürüyorum yine bozuluyor. Almayın.

5 mayıs 00:39

40. geçen yaz bi teras konserine giderken bu rujun fashion legacy olan rengini sürmüştüm. arkadaşımda da the balm ın likit mat rujlarından vardı. (gizlinot: o seriden hiç almadığım için tam adını bilmiyorum.) konser çıkışı starbucks a uğrayıp birer içeçek aldık. (gizlinot: şekerli köpüklü içeceklerdi şimdi ne aldığımızı hatırlamıyorum.) konser boyunca sıkıntı çıkarmayan rujumdan o içecekten sonra eser kalmamıştı. sadece dudaklarımın en dış sınırlarında kalmıştı ürün. o kadar komik olmuştum ki. kalıcılığına güvenerek yanıma da almamıştım ruju. tam rezillikti. arkadaşımın ruju ise aynen duruyordu hiç bozulmamıştı.

30 nisan 08:19

39. lady be good rengini geçenlerde uğur kıral'ın ınstagramda birine yaptığı makyajda görüp aldığım ruj. renk tam yazlık tatlı bi şeftalili nude tonu. ama benim dudak yapımdan mı, yoksa nemlendirmeyi becerememden mi bilinmez aşırı kurutuyor. kalıcılığı da baya başarılı.

30 nisan 00:14