3.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar ()
  • medya (1)

44. Oh lady rengine sahibim orijinal bir renk severek kullanıyorum. Ama ilk aldığımda “ben bunu neden aldım ki?” Diye soruyordum kendime daha önce hiç likit mat ruj kullanmadığım için sanırım alışmam zor oldu. Bir yerde parmakla dağıtılınca çok güzel olduğunu okudum o gün bu gündür aşk yaşıyorum. İki saatte bir tazelemek gerekiyor yoksa parça parça görünüyor. 

14 ağustos 16:28

43. Şuradaki (link: https://www.suslusozluk.com/mac-retro-matte-likit-ruj-lady-be-good?i=801751 Girdimde) sahip olduğum lady be good rengine dair görüşlerimi yazmıştım, dün yaklaşık 5 saat boyunca ruju kullanma şansım ve oldu ve sonuç tek kelime ile rezaletti.

Böyle rahatsız edici bir yapı daha olamazdı sanırım, renginin güzelliğinin yanında yapısının verdiği rahatsızlık sönük kalıyor, fiyat performans açısından sıfırın altinda bir değer verebilirim ancak, gene kullanır miyim tabii ki kullanırım o kadar para bayilmisim swh ama bir daha da asla almam.

Fiyatını haketmeyen ürünler listesinde.

Edit: verdiği hissi aciklamamisim susluler, böyle dudak kapalı durduğu zaman kenarları birbirine yapışır ve iç kisminda çizgi çizgi topaklanir ya öyle bir hal aldı, beş saat boyunca sadece su içtim sonrasında da tatlı yediğimde hafif silindi zaten, kalanını da ben pacatya dudagimdan attım, kötüydü ya.

9 haziran 14:21 9 haziran 14:51

42. Bu serinin Lady be Good 'unu kullanıyorum. Buğday tende harika duruyor. Ne zaman sürsem herkes "dudaklarına dolgu mu yaptırdın" diyor. Etkisinin bu kadar güzel olacağını düşünmemiştim . Evlendiğim gün düğün makyajımın baş tacı olacak bu gidişle. Sınırlı bir seri olup olmadığını bilmiyorum , bir an önce yedeklenmeli. 

7 haziran 10:40


41. mademoiselle diye bir rengi var ki düşman başına. Hayatımda yapısı ve sürümü bu kadar kötü olan başka bir ruj sürmedim sanırım. Renk zaten bana yakışmazdı tamam o konuda hemfikirim de, bari dudağıma sürebilseydim yahu! Dudağımda dalga dalga duruyor, bi yerini tamamlıyorum diğer yeri dalgalanıyor orayı sürüyorum yine bozuluyor. Almayın.

5 mayıs 00:39

40. geçen yaz bi teras konserine giderken bu rujun fashion legacy olan rengini sürmüştüm. arkadaşımda da the balm ın likit mat rujlarından vardı. (gizlinot: o seriden hiç almadığım için tam adını bilmiyorum.) konser çıkışı starbucks a uğrayıp birer içeçek aldık. (gizlinot: şekerli köpüklü içeceklerdi şimdi ne aldığımızı hatırlamıyorum.) konser boyunca sıkıntı çıkarmayan rujumdan o içecekten sonra eser kalmamıştı. sadece dudaklarımın en dış sınırlarında kalmıştı ürün. o kadar komik olmuştum ki. kalıcılığına güvenerek yanıma da almamıştım ruju. tam rezillikti. arkadaşımın ruju ise aynen duruyordu hiç bozulmamıştı.

30 nisan 08:19

39. lady be good rengini geçenlerde uğur kıral'ın ınstagramda birine yaptığı makyajda görüp aldığım ruj. renk tam yazlık tatlı bi şeftalili nude tonu. ama benim dudak yapımdan mı, yoksa nemlendirmeyi becerememden mi bilinmez aşırı kurutuyor. kalıcılığı da baya başarılı.

30 nisan 00:14

38. beni hayal kırıklığına uğratan ruj serisi. dudaklarımda pul pul oluyor, sürmeden önce maç prep prime lip ürününü kullanmama rağmen yaptığı kuruluk, pul pul görüntü ve kalıcı olmamasından dolayı hiç elim gitmiyor kendisine. 

10 nisan 22:57


37. Yemek yeme,su içme gibi eylemlerden sonra iç tarafı haliyle siliniyor ama onun dışında gayet kalıcı bir ruj.

4 nisan 09:56

36. Bende kirmizi olani var ve tam anlamiyla bayiliyorummmmm tam olarak kipkirmizi duran mat ama canli bi ruj surdugunuz anda direk tum dikkati dudaginiz ceker hale geliyor 😍 goz alici.. yapisi da kurutmadi benim dudagimi nemlendirip kullandigim icin ayrica yemek yedikten vs sonra tazeledigimde de hic kotu durmadi

26 mart 00:47

35. Mat rujlar yapıları gereği biraz kurutma yapıyor tamam da flormar likit mat ruj bile bu rujdan daha yumuşak bırakıyor dudağı. Kalıcılığına diyecek lafım yok ama peeling ve nemlendirmeye rağmen burus burus bırakıyor dudağı. Mutlaka ruj üzerinden nemlendiren ve mat yapıyı bozmayan bir urunle birlikte kullanilmali.

14 mart 19:55