3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • oylar (7)
  • medya (1)

40. Şuradaki (link: https://www.suslusozluk.com/mac-retro-matte-likit-ruj-lady-be-good?i=801751 Girdimde) sahip olduğum lady be good rengine dair görüşlerimi yazmıştım, dün yaklaşık 5 saat boyunca ruju kullanma şansım ve oldu ve sonuç tek kelime ile rezaletti.

Böyle rahatsız edici bir yapı daha olamazdı sanırım, renginin güzelliğinin yanında yapısının verdiği rahatsızlık sönük kalıyor, fiyat performans açısından sıfırın altinda bir değer verebilirim ancak, gene kullanır miyim tabii ki kullanırım o kadar para bayilmisim swh ama bir daha da asla almam.

Fiyatını haketmeyen ürünler listesinde.

Edit: verdiği hissi aciklamamisim susluler, böyle dudak kapalı durduğu zaman kenarları birbirine yapışır ve iç kisminda çizgi çizgi topaklanir ya öyle bir hal aldı, beş saat boyunca sadece su içtim sonrasında da tatlı yediğimde hafif silindi zaten, kalanını da ben pacatya dudagimdan attım, kötüydü ya.

9 haziran 14:21 9 haziran 14:51

39. mademoiselle diye bir rengi var ki düşman başına. Hayatımda yapısı ve sürümü bu kadar kötü olan başka bir ruj sürmedim sanırım. Renk zaten bana yakışmazdı tamam o konuda hemfikirim de, bari dudağıma sürebilseydim yahu! Dudağımda dalga dalga duruyor, bi yerini tamamlıyorum diğer yeri dalgalanıyor orayı sürüyorum yine bozuluyor. Almayın.

5 mayıs 00:39

38. geçen yaz bi teras konserine giderken bu rujun fashion legacy olan rengini sürmüştüm. arkadaşımda da the balm ın likit mat rujlarından vardı. (gizlinot: o seriden hiç almadığım için tam adını bilmiyorum.) konser çıkışı starbucks a uğrayıp birer içeçek aldık. (gizlinot: şekerli köpüklü içeceklerdi şimdi ne aldığımızı hatırlamıyorum.) konser boyunca sıkıntı çıkarmayan rujumdan o içecekten sonra eser kalmamıştı. sadece dudaklarımın en dış sınırlarında kalmıştı ürün. o kadar komik olmuştum ki. kalıcılığına güvenerek yanıma da almamıştım ruju. tam rezillikti. arkadaşımın ruju ise aynen duruyordu hiç bozulmamıştı.

30 nisan 08:19


37. lady be good rengini geçenlerde uğur kıral'ın ınstagramda birine yaptığı makyajda görüp aldığım ruj. renk tam yazlık tatlı bi şeftalili nude tonu. ama benim dudak yapımdan mı, yoksa nemlendirmeyi becerememden mi bilinmez aşırı kurutuyor. kalıcılığı da baya başarılı.

30 nisan 00:14

36. beni hayal kırıklığına uğratan ruj serisi. dudaklarımda pul pul oluyor, sürmeden önce maç prep prime lip ürününü kullanmama rağmen yaptığı kuruluk, pul pul görüntü ve kalıcı olmamasından dolayı hiç elim gitmiyor kendisine. 

10 nisan 22:57

35. Yemek yeme,su içme gibi eylemlerden sonra iç tarafı haliyle siliniyor ama onun dışında gayet kalıcı bir ruj.

4 nisan 09:56

34. Mat rujlar yapıları gereği biraz kurutma yapıyor tamam da flormar likit mat ruj bile bu rujdan daha yumuşak bırakıyor dudağı. Kalıcılığına diyecek lafım yok ama peeling ve nemlendirmeye rağmen burus burus bırakıyor dudağı. Mutlaka ruj üzerinden nemlendiren ve mat yapıyı bozmayan bir urunle birlikte kullanilmali.

14 mart 19:55


33. Şoklardayım süslüler denemek için süreyim dedim dudaklarımdan pul pul döküldü hiç kalıcı değil anlamadım yani bende mi problem var rujda mı?

14 mart 02:51

32. Abartılmış bir seridir. Mua'lerin kullandığı gibi 10 damla yağ ile anca kullanılabiliyor. Bir kampanya zamanı heveslenip denedim, dudaklarımı kaskatı ve kupkuru yaptı. Pastel'in, flormarın likit mat rujları çok daha güzel

13 mart 08:05

3

31. f/p olarak zayıf buluyorum. güzel bir renk skalası var, evet. ama bu kadar para verdiğim (piyasada uygun fiyatlı bir sürü likit ruj var) bir üründen daha farklı bir performans beklerim açıkçası. kozmetik sektörünün bu kadar coştuğu bu son yıllarda mac'in o eski havasının kalmadığını düşünmeye başladım.

12 mart 11:57