yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (5)
  • medya (2)

  20. adeta dudaktan kalbe bir yol. efsunlu. kime göre neye göre nude veya bordo durmayı becerebiliyor kulağımda bir cevapsız çınlama. ismiyle müsemma asil bir ruj.

  15 nisan 13:40

  19. Parmakla pıt pıt yaparak gündüz,daha yoğun sürdüğümde gece rahatlıkla kullandığım joker rujum. Yapısı yumuşak ve sürümü kolay. Benim gibi mat rujlardan hoşlanmayan ve kırmızı tonlarında kullanması kolay bir ruj arayanlar mutlaka bakmalı.

  2 mart 09:44

  18. ilk ve tek mac rujum. kendisini ve rengini çok seviyorum. beyaz tenliler için ideal. dişleri kesinlikle sarı göstermiyor. bazı günler sürdüğümde bordo bazı günler daha açık kırmızı duruyor rengi. ama her kıyafetle her makyaja uyuyor kırmızı rujseverlerin makyaj koleksiyonunda kesinlikle olması gereken bir ruj.

  23 ekim 2018 23:29

  17. İlk mac rujum. Satin yapılı. Günlük kiremitlik içeren kırmızı. Kalıcı amma bi süre sonra çizgilere doluyor. Ben yine de bayılıyorum tavsiyemdir.

  3 nisan 2018 00:17

  16. En sevdiğim rujum. Sırf yapısı satin olduğu için çok duraksadım, mat olmazsa güzel olmaz diye düşündüm. Bir türlü de mağazaya gidip deneme fırsatı bulamadım. En son amaan en kötü transparan pudrayla matlaştırırım diye söyledim. Ama satin yapıda olması öyle büyük bir problem olmadı başta hafif bir parlaklığı oluyor ama sonra kendiliğinden kremalı mat bir hal alıyor. Kalıcılığı orta çok mükemmel değil zira silinince geride pembe bir zemin bırakıyor ki en sevmediğim şeydir. Tazelemesem bile ıslak mendille komple bir silme durumunda kalıyorum.

  Ne giysem bence bu ruj olur yaa niye olmasın diye bunu sürüyorum.

  Rengi kırmızı kahve Gül kurusu bu üç renkten ortaya karışık. Gerçekten öyle üçü sen var içinde Işık'tan ışığa değişiyor gün ışığında Gül kurusu dururken içeride kırmızımsı duruyor.

  Ben açık renk rujları pek kendime yakıştıramıyorum aslında en sevdiğim renkler kırmızılar ama onlar da günlük çok patlıyorlar bu tam kararında günlük kullanım için. Hem kırmızı hem ben buradayım diye bağırmıyor.

  Seviyorum seni retro.

  28 haziran 2017 19:25

  15. "iyi ki yakıştın bana güzellik" dediğim rujdur.

  nc15 ayarındaki tenimde günlük-iddiasız şirin bir kırmızımsı.

  bir de oldum olası mac'in mat yapısıyla barışamadım, yapısının satin olması da ayrı bir + benim için. kuru durmuyor, zaman geçtikçe dudağıma oturuyor, kalıcılaşıyor sanki.

  kısaca yapısı, rengi ve kalıcılığıyla en sevdiklerimdendir.

  3 mart 2017 00:41

  14. Kırmızı desen değil, kahverengi desen hiç değil, nude olması için koyu kaçan ve muadilini hala bulamadığım harika bir rujdur. Epey esmer ve sarı alt tonluyum, bende hafif kahvemsi bordoya yakın kiremit renginde duruyor. Nerdeyse her gün rimel ve ince eyelinerla beraber sürüyorum, rengi benimle özdeşleşti diyebilirim artık. İlginç bir şekilde gece makyajını da çok güzel kaldırıyor. Kısacası her duruma uygun muadili olmayan bir renk. Keşke olsa zira her 7-8 ayda bir bitiyor gidip yenisini alıyorum.

  Yapısı satin olarak geçiyor. Macin mat rujları kadar kurutmuyor zaten görüntüsü mata yakın, sürdükten sonra peçeteyle hafif üstüne bastırınca daha mat bi görünüm elde edilebilir. Bu ruju benim için vazgeçilmez yapan mat rujlar kadar dudağı kurutmaması ona rağmen mata yakın görünmesi ve kalıcı olması. (gizlinot: ay amma mat dedim gdhsgd )

  24 ekim 2016 17:08 24 ekim 2016 17:16

  13. En kısa zamanda gidip denemek istediğim ruj. Çok farklı bir renk bence. Azıcık araştırdım (gbkz: wet n wild spiked with rum ruj) buna dupe gösterilmiş, o ruja da ayrı bayılıyorum.

  24 eylül 2016 15:08

  12. Tam bu ayların ruju. Ben böyle kızılımsı kahve rujları en çok sonbahara yakıştırıyorum. Uygun fiyatlı alternatifi için (link: https://www.suslusozluk.net/b/wet-n-wild-mega-last-ruj-spiked-with-rum şuna ) bakmanızı öneririm.

  edit: yanlış link düzeltildi. Wnw mocha-licious mac verve için bir dupe. Mesaj atıp hatamı düzeltmemi rica etmek yerine girdiyi eksileyen yazar teşekkürlerimi ve sevgilerimi iletiyorum. Sayesinde yanlış link verdiğimi fark ettim.

  24 eylül 2016 14:36 24 eylül 2016 19:18

  11. benim en sevdiğim rujum galiba. oldukça orjinal bi rengi var aslında herkeste farklı duruyor gerçekten. bazılarında kahverengiye daha yakın dururken kiminde gül kurusu görünüyor. rengi bende ise net bir şekilde pembe kırmızı karışımı duruyor. yapısı satin olarak geçiyor ama mat serideki rujlarla hemen hemen aynı yapıda bence, oldukça da kalıcı.

  4 haziran 2016 13:51