4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (217)
  • oylar (27)
  • medya (21)

217. rengine ne kadar bayılıyorsam yapısını da o kadar sevmiyorum. sürümü çok zor ve benim dudağımda topaklanıyor sanki:(

3 temmuz 16:53

5

216. Aşık olduğum ruj. Sahip olduğu iddialı ton ve aşırı mat yapısı sebebiyle uzak mesafe ilişkisi yaşıyoruz.(gizlinot: :/)

29 haziran 01:37 30 haziran 06:32

215. Efsaanee güzel bir renk. Kırmızı ruj bağımlısı olan benim favori rujumdur. Ruby Woo almadan önce pek çok alternatifine baktım ama yok, benim dudaklarımda bu etkiyi veren başka bir kırmızı yok. Oldukça canlı ve iddialı bu yüzden ya özel günlerde yada kendimi o gün şımartmak istersem kullanıyorum. Normal günler için rengi biraz ağır. Sürümü zor ve iyi nemlendirilmiş bir dudak istiyor. Yoksa kuru dudaklarda pekte güzel durduğu söylenemez. Bu yüzden bu ruju sürmeden önce bir hazırlık aşaması gerek. Yine de bittikçe alacağım en büyük aşkım.

11 haziran 07:51


214. gerçekten nasıl bir reklam çalışması yapılmışsa (kırmızı ruj denilince akla ilk ruby woo gelmesi) ben de zamanında koşarak almıştım. sadece sürerken kokusunu çok seviyorum ama sürümü bu kadar zor olan başka bir ruj daha görmedim. bunu alana kadar golden rose'un matte lipstick 23 numarasını alırsanız paranız da cebinizde kalmış olur.

3 haziran 18:14

213. göz makyajı yapmaya üşendiğim gece davetlerinin kurtarıcısı. mavi alt tonlu olmasıyla hem dişlerimi daha beyaz gösteriyor hem de dudak kalemiyle birlikte kullanıldığında gece boyu kalıcılık sağlıyor. tek kötü yanı sürümünün zor olması, ben sürmeden önce dudak nemlendiricisi sürerek kullanıyorum.

16 mayıs 15:55

212. yapısı biraz bile daha yumuşak olsaydı keşke.ah

kim akıl etmiş böyle tebeşir gibi yapmayı acaba??!!

8 mayıs 13:52 8 mayıs 14:59

211. Marlyn Monroe kırmızısı diyerek efsaneleşmiş ürün.Her saç veya ten tipine uyumlu kalabilecek kadar sihirli. Ancak sürmesi gerçekten zor nemlendirmek gerekebilir, ben kullanmakta çokk zorlandım.Yine de kozmetik dünyamızın kült ürünü olmayı başardı.

7 mayıs 16:51


210. Sen ne güzel kırmızısın öyle.

Drugstoreda bana yakışan kırmızı ruj bulamamıştım. bir tek pastel likit 09la biraz anlaşmıştım o da pembelik içeriyordu. Sarı alt tonlu cilde pembelik içeren kırmızılar hiç yakışmıyor bence. Neyse efendim bu rujun methini çok duydum, denemek istedim. Bana kırmızı yakışıyormuş meğer. Ruj mavi alt tonlu olmasına rağmen sapsarı cildime o kadar yakıştı ki uzun bir vaktimi ayna karşısında geçirdim. Kendimi bayadır bu kadar çekici bulmamıştım.(gizlinot: Swh) sürümü zor fakat wet n wildın lanet yapıdaki rujlarını sürebilen insan bunu hayli hayli sürer. Dudak kalemiyle kullanılırsa daha iyi olur fakat şart değil. tam rengini vermesi için birkaç kat sürmek gerekiyor, çabuk bitmesinden korkuyorum bu yüzden. Övgüleri ve parasını hakediyor, denemeye değer kesinlikle.

7 mayıs 16:32

5

209. ÇOk sık sürmesem de iyi ki almışım dediğim ruj. Hani olur ya, bazen bir ürüne sahip olmak bile iyi hissettirir, öyle bir ruj. Tabi yeter ki olsun, kenarda dursa da olur demiyorum. Fakat bu ruju tek başına da süremiyorum genelde, biraz patlak duruyor. Onun için altına başka rujlarla rengini kırıyorum. Mesela şu an altına gosh 03 antique sürdüm, çok tatlı oldu. Bazen pembe nude, bazen kahve nude tonlarda rujlarla karıştırıyorum, hepsinde de çok güzel renkler çıkıyor ortaya. Hem daha çok kullanma imkanı da oluyor böyle. Bence bu karışıma müsaitliği de rujun güzelliğinden. 

26 nisan 21:56

208. dişi beyaz gösteren harika renkli tebeşir.

26 nisan 19:18