4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (245)
  • oylar (39)
  • medya (22)

245. Zaten her gün kullanılacak bir renk değil diye düşünerek mini boyunu aldığım ruj. Trendyol’dan almıştım. Gelince bir hevesle süreyim derken - fırt diye sürmek gerçekten imkansızmış- kırılıverdi. Bu gelişme üzerine gözüm karardığı, başım döndüğü için aynada nasıl göründüğüme dikkat edemedim. Diyeceğim o ki: minisini alanlar sürerken dikkatli olsunlar.

1 saat önce

5

244. Çok güzel bir tonu olan özellikle beyaz tenlilere çok yakışacağını düşündüğüm ayrıca anne kurabiyesi gibi çok tatlı kokan ve sürümü evet inanılmaz zor fakat kesinlikle buna ve fiyatına değdiğini düşündüğüm benim hem özel günlerde hem de günlük hayatta rahatlıkla kullandığım Mac'in meşhur ruju. Kesinlikle her makyaj koleksiyonunda bulunmalı. En net en seksi ruj gerçekten.

10 ağustos 12:11 10 ağustos 12:29

243. Maybelline’in Daring Ruby’si dupe olarak geçer. 

10 ağustos 11:15


242. Dudakları nemlendirdikten sonra sürüldüğünde çok güzel duruyor. Dudak kalemi ile desteklenirse rengini daha iyi veren ruj. Biraz tuzlu bir ruj ama olsun. Değer.

10 ağustos 10:20

241. muhteşem bir ruj. günlük hayatımda kullanmadığım sadece konser, doğum günleri veya gece çıkmalarında kullandığım rujdur kendisi. o yüzden hep özeldir. lakin hayvan testi yapan markaları hayatımda yavaş yavaş çıkardığım için muadilini aradığım ruj.

10 ağustos 10:18

240. kırmızı bordo rujlara bayılırım ve mac ruby woo da mükemmel bir ruj sürdüğünüzde sürekli dudaklarınıza bakıyorsunuz özellikle akşam yemeklerinde gece dışarı çıkacaksam siyah elbiseli ya da dar skinny incecik askılı bluz deri ceketli topuklu botlu kombinlerimin vazgeçilmez rujudur

10 ağustos 09:39

239. Sadece bu kadar kötü bir formülasyonu senelerdir değiştirmeyen mace soruyorum: Neden?

9 ağustos 23:26


238. ilk mac rujumdur. almadan önce çok araştırıp en farklı ve bulunması zor bi ton olduğundan ve denediğimde o anki ışıklarla güzel durduğunu sandığımdan almıştım. Ancak esmer tenli biri olarak bana hiç yakışmıyor ve bu duruma çok üzülüyorum :(

9 ağustos 12:20

237. Tatile gitmeden bir kırmızı ruj alayım dedim Ya bunu Ya da russian Red alacaktım. Macte gidip denedim russian redde karar kıldım ama sonrasında biraz uzuldum neden ruby woo almadım diye. Ruby woonun surumu cok zor gelmişti, tebeşir gibinin anlamı ne bu ruju sürdüğümde anladım.amma ve lakin rengi cok güzel, kabul. belki sürümü bu kadar zor olmasaydı ruby woo yu alabilirdim.

 Belki sonradan bunu da alabilirim. 

9 ağustos 11:20

236. En sevdiğim kırmızı ruj. Muhtesem hissediyorum sürdüğüm zaman ben altına ya lip balm sürüyorum yada baska bir kırmızı bir ruj sürüp peçete ile fazlasını alıp tekrar bi kat ruby woo geçiyorum çok güzel oluyor. Kırmızı denildiğinde başka bir ruj gelmiyor aklıma açıkçası.

8 ağustos 17:52