4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (251)
  • oylar ()
  • medya (20)

251. güzel bir matlığa sahip,çok kalıcı ruj. oldukça ikonik ve bence bu ünvanı hak ediyor. tek sorunu bir şey yiyip içtiğinizde ortasından azar azar çıkmaya başlıyor ancak diğer rujlara göre dediğim gibi çok kalıcı. kırmızı rujları sürekli tazelemek gerekiyor zaten.

14 eylül 19:57

250. Çok seviyorum ben bu ruju, pek çok süslünün de dediği gibi dudak kalemi ile birlikte kullanıldığında daha fazla hakkını veriyor. Ben mac harmony allık ile beraber kullanıyorum ve her sürdüğümde “hele hele” diye keyifleniyorum ^_^

10 eylül 20:28

249. Maskara sür hafif allık ve bu ruj efsane güzel duruyor kalıcılığı baya iyi bi ürün.

Yalnız belirtmeyelim ki aşırı zor sürüyor altına yumuşatmak ve kolay sürülmesi için balm tercih edilebilir.

9 eylül 01:48 12 eylül 01:23


248. mac’in redd ve trust in red dudak kalemleriyle sürülmesi beni aşırı özgüvenli, mutlu, kadınsı hissettirdiği; iltifatlara doyduğum bir gün geçirten ruj. olay rujdan ziyade dudak kalemlerinde süslüler.

ayrıca bende hiç sürerken kırılma, dudak aralarında boşluklar bırakma, silinme, dudakta kuruma sorunları yaşatmamıştır.

17 ağustos 00:01

247. Zaten her gün kullanılacak bir renk değil diye düşünerek mini boyunu aldığım ruj. Trendyol’dan almıştım. Gelince bir hevesle süreyim derken - fırt diye sürmek gerçekten imkansızmış- kırılıverdi. Bu gelişme üzerine gözüm karardığı, başım döndüğü için aynada nasıl göründüğüme dikkat edemedim. Diyeceğim o ki: minisini alanlar sürerken dikkatli olsunlar.

16 ağustos 18:40

5

246. En sevdiğim mat maç rujum. Özellikle özel günlerde tercih ediyorum hemen bitmesin diye 😍sanırım maç ın en efsanevi ruju bu bittikçe alınır her ne kadar fiyatı bir miktar yüksek olsa da 😅 şu an 83 lira 

10 ağustos 23:15

245. en sevdiğim, en özel rujum.

sevgilimle ilişkimiz başlayalı henüz 3-4 ay olmuştu. ben o zaman lise sondaydım, sınava hazırlanıyordum. okuldan sonra dersaneye gider, dersanem yoksa onunla buluşurdum. tabi yoğun tempo yüzünden makyaj yapamıyordum, yapasım da gelmiyordu. 

gratis’e girdik bir gün öylesine. rujlara bakıyorduk. aslında sana kırmızı ruj çok yakışır dedi. okulda mı süreceğim dedim geçiştirdim. hiç günlük olarak kırmızı ruj sürmemiştim, kırmızı rujum bile yoktu. 

bir gün yine okuldan çıkmıştım, bir saatliğine falan okula yakın bir parkta buluştuk. sana sürprizim var dedi, çantasından bir mac poşeti çıkardı. baktım ruby woo almış bana, ilk kırmızı rujum hatta ilk mac rujumdu. 

sonra demesin mi “maç’tan aldım beğendin mi?” (hala aramızda mac mağazasına girerken maç deyip güleriz.)

şaşkınlığım geçtikten sonra kızdım, gratisten alsaydın pahalıdır bu dedim. ikimiz de öğrenciydik ve o uzun zamandır aramasına rağmen iş bulamıyordu, maddi olarak ikimiz de zor durumdaydık. olsun dedi, en güzelini almak istedim sana. hem istiklalde bildiği tek kozmetik mağazası da mac’miş zaten. (gizlinot: yerim)içeri girip mua’ya fotoğrafımı göstermiş, kadın da bu yakışır demiş, direk almış gelmiş. şapşik.

ruby woo bana günlük kırmızı ruj kullanmayı alıştıran ruj oldu böylece. her kırmızı ruj sürdüğümde de sevgilim bu benim aldığım mı diye heyecanlanıp sorar. ben de en çok ruby woo sürdüğümde mutlu olurum.

10 ağustos 23:04


5

244. Çok güzel bir tonu olan özellikle beyaz tenlilere çok yakışacağını düşündüğüm ayrıca anne kurabiyesi gibi çok tatlı kokan ve sürümü evet inanılmaz zor fakat kesinlikle buna ve fiyatına değdiğini düşündüğüm benim hem özel günlerde hem de günlük hayatta rahatlıkla kullandığım Mac'in meşhur ruju. Kesinlikle her makyaj koleksiyonunda bulunmalı. En net en seksi ruj gerçekten.

10 ağustos 12:11 10 ağustos 12:29

243. Maybelline’in Daring Ruby’si dupe olarak geçer. 

10 ağustos 11:15

242. muhteşem bir ruj. günlük hayatımda kullanmadığım sadece konser, doğum günleri veya gece çıkmalarında kullandığım rujdur kendisi. o yüzden hep özeldir. lakin hayvan testi yapan markaları hayatımda yavaş yavaş çıkardığım için muadilini aradığım ruj.

10 ağustos 10:18