4.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (121)
  • oylar ()
  • medya (5)

121. Bu hayatta satın aldığım en faydalı mac ürünlerinden biri galiba. Face and body’nin daimi yol arkadaşı. Tek eksisi her gün kullanılmıyor oluşu benim için.

Cilde hafif ışıltı, sağlıklı bir dokunuş istiyorsanız bu ürün tam size göre.

Fiyat politikası kısmı da dişe dokunur olsa keşke.2 kez satın aldım. Birini yarıladım ve aldığım fiyatı 59 tl gibi bir şeydi. Sonra seyahat boylar ucuzladı 39 tl’den aldım. En son yine artmış ne yazık ki.

17 eylül 16:33

120. Sadece kaş kenarı - elmacık kemiği üst kısmında ve kaş altında çok hafif kullandığımdan sivilce yapmıyor ama özellikle karma ciltte kaş arası, burun üstü ve çene çok tehlikeli. doğallığını ve ıslak görünümünü sevdiğimden vazgeçemiyorum. 

14 eylül 11:30

119. karma cildime sivilce yaptı. oysa ki parlaklığı çok güzeldi. satıcı hergün kullanılmaması gerektiğini ,içinde c vitamini olduğunu söyledi ancak hergün kullanmamama rağmen çene bölgemde sivilce yaptı ki koca koca sivilceler bunlar.

13 eylül 16:45 15 eylül 11:53


118. golden rose aydınlatıcı bazı daha uygun fiyatlı daha bulunabilir olduğundan benim için strobe cream'e en iyi muadildir (gizlinot: note illuminating primer' da fena değil aynı etkiyi verir)

28 ağustos 14:16 28 ağustos 14:17

117. ne zaman kullansam ertesi gün bende sivilce yapmış üründür ki benim cildim öyle her şeye tepki vermez, klasik söz olan ''cildim çok hassas''lardan değilim yani.mac artistleri çok sık/her gün kullanmamak gerektiğini söylüyor lakin ben zaten ayda yılda bir kullansam da çıkıyordu, içi vitaminlerle doluymuş, kullanıp da sivilce çıkarmayanlar için güzel bir alternatif olabilir, ben hayatımdan çıkarınca hiç bir eksikliğini çekmedim.

27 ağustos 22:22

116. mac'in makyaj bazı ya da makyaj altı nemlendiricisi olarak kullanılabilecek hafif parıltılı ürünü.

gold, silver, pink, red lite olarak tonları bulunur. gold olanını kullanıyorum çok memnunum. kesinlikle herkesin çantasında olmalı.

evet seyahat boyu daha ucuz falan filan ama renk alternatifi yok. ayrıca yağlı cildim olmasına rağmen asla sivilce ve yağlandırma gibi bir sorun yaratmıyor. harika!

27 ağustos 22:10

115. benim gibi sivilcelenmeye müsait bir cildiniz varsa aman diyeyim süslüler! sonra mayın tarlasında bir adam sevmişim aşk sanıpta diye diye gezersiniz

20 ağustos 01:32


114. Hem fondötenize karıştırıp sürebileceğiniz (eğer benim gibi mat görünümden hoşlanmıyorsanız bu kullanımı daha çok seveceksiniz.) hem fondöten altına hem de tek başına cildinize kullanabileceğiniz ve cilt tonunuza göre renk alternatifleri olan sim içermeyen çok güzel aydınlık bir görünüm veren mac ürünü. Ben pinklite ve silverlite renklerini kullanıyorum. seride beyaz tenime ve nötr cilt alt tonuma en uygununun bunlar olduğunu düşünüyorum ve oldukça da memnunum. Benim gibi kuru ciltliler ve aydınlık görünümü sevenler severek kullanacaktır. Fakat bu ürünü bu kadar sevmeme rağmen aklım hala artık üretilmeyen l'oreal lumi magique base'da. Son kalan şişeyi sadece özel günlerde kullanıyorum.

ps. Evet onu strobe creamden daha çok seviyordum. Hep daha yüksek fiyatlıları sevecek değiliz ya..

10 ağustos 12:23

4

113. Ten rengime gideceğini düşündüğüm için peachlite’ı bugün alıp kullanmaya başladım. Öncesinde 2 şişe golden rose muadilini bitiren biri olarak karşılaştırmam gerekirse mac daha kalıcı(yine de saatlerce değil) renklerin özellikle yansımaları daha hoş görünüyor.Ben bu ürünü highlight olarak değil direk ışıltılı baz olarak veya fondotene karıştırarak kullanıyorum bu arada. Simsiz ışıl ışıl makyajı, cildi sizde seviyorsanız ve fiyatını uygun buluyorsanız almanızı tavsiye ederim aksi halde bence bütçeyi aman aman zorlayarak alınması şart bir ürün değil golden rose’dan da gayet memnundum ben zamların gidişatı da pek iyi görünmediği için golden rose ile devam etmem daha olası.

Bu arada 30 ml i onlineda 59tlye çıktı 17-18 tl zam gelmiş adamları resmen 50lik ile fiyat farkını diye diye biz uyandırıyoruz galiba

1 ağustos 23:49

4

112. Seyahat boyunu yaklaşık 4 ay önce falan aldım ve her gün fondöten altına baz olarak uyguluyorum. Kesinlikle çok canlı ve güzel duruyo makyajım onu sürünce. Her gün sürülmemesi gerektiği yazılmış ama ben her gün ısrarla sürdüm, ilk başlarda böyle hafif sivilce yapıyo gibi oldu ama 1 günde falan geçiyodu onlarda. Artık hiç bir şey yapmıyor çok şükür. Bittikçe alırım diye düşünüyorum çünkü fiyatı da bayağı iyi seyahat boy olanının. Tek eksisi kokusu, bayağı uyduruk kokuyo. 

18 temmuz 19:00