sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (143)
 • oylar (37)
 • medya (6)

143. Silverlite rengi bendeki klasik gümüş yansımaları olan, mat fondötenleri bile parlatabiliyor. Sim sim durmuyor sağlıklı gösteriyor hele yazın bronzlaşıp mac face&body le karıştırıyorum efsane duruyor.

11 ocak 16:06

142. En işlevsiz mac ürünü diyebilirim,sivilce sorunu yaratıyor ki ben normalde sivilce problemi yaşamam,gözenekleri tamamen tıkıyor,makyajın kalıcığını arttırmıyor,bu kadar parayı asla haketmiyor.Yağlı cildiniz varsa ürünü reyona bırakıp koşarak kaçın.

1 ocak 21:36

141. face and body üzerine, elmacık kemiklerine süngerle sürüldüğünde güzel bir sonuç veren ürün. fakat üzerine toz aydınlatıcı veya allık sürülecekse kurumasını beklemek iyi olur diye düşünüyorum.

1 ocak 17:25

140. Son derece karşı olduğum, benim için simli ve aşırı pahalı kozmetik bir nemlendirici olan, karma ciltli olduğum için de koşarak kaçtığım kremdi, yılbaşı gecesine kadar. Yanımda double wear vardı, çok kalıp gibi geldi gözüme. Sildim ve aydınlatıcı yaparım diye makyaj çantama attığım hem de bana hiç uymayacak tester pinklite rengiyle çok az karıştırarak tekrar uyguladım. O ne, dünyadaki en güzel karışım. İnce, kapatıcı ama kalıp gibi durmayan. Bu sabah dw ile benzer yapıda power fabricle denedim, yine mükemmel sonuç. Bu arada fondötenin kalıcılığını azaltmadı. Nemlendirici ile karıştırınca fondöten genelde dalgalanıp bir süre sonra yok olur bende. 

1 ocak 13:42 1 ocak 15:05

139. Fiyatlar uçmadan seyahat boyunu almıştım bu ürünün. Normalde baz benim olmazsa olmaz adımım değildir dolayısıyla ilk başta elim çok gitmiyordu. Ancak zamanla o inci ışıltısına o kadar alıştım ki. Fi durudaki gibi içten gelen bi ışıltı veriyor ten makyajına. Benim gibi bölgesel uygulanmış aydınlatıcıdan ziyade içten aydınlanan cilt seviyorsanız bayılırsınız.

Benim kullandığım renk klasik olan bu arada. 

Uygulamam ise çoğunlukla fondötenle ya da ten ürünüm neyse onla karıştırarak oluyor. Yüzüme doğrudan uyguladığımda etkisi sanki azalıyor gibi. Üstüne ürün sürünce ışıltı da kapanıyor bir arada uygulamak en iyisi. Ama tabii bu da ürünü bir miktar inceltiyor.

Bu ürünü peşpeşe çok kullanmamak gerek derler. Ona da katılıyorum. Nem de veren ve gözeneklere dolmaya müsait bir ürün. Ama cilde direkt uygulamak yerine ürünle karıştırmak sanki bu olumsuzluğu da azaltıyor gibi. 9.5/10 verdiğim muhteşem bir ürün. Tabii cildi yağlı olanlar alırken düşünsün hatta denesin derim. Ama benim kuru cildimle iyi anlaşıyor.

17 kasım 2018 18:04

138. Birkaç ay önce aldığım ışıltılı makyaj bazı, nemlendirici krem, highlighter. Bendeki strobe cream hydratant lumineux pembe rengi hem nemlendirici olarak fondötensiz, hem fondöten bazı olarak hem de fondöten üstüne hihglighter olarak kullandım. Highlighter olarak çok doğal bir ışıltı veriyor belli olmuyor fazla. Cilt yansıması gibi duruyor. Nemlendirici olarak güzel fakat sürekli kullanılamayacak kadar yağlı ve sivilce yapan bir krem. Haftada bir vitamin almak için kullanılabilir fakat bunun için pahalı bir ürün. Baz olarak ise makyajı inanılmaz dayanıksız hale getirdiğini söyleyebilirim. Üstüne pudra geçtiğiniz takdirde ise ışıltıyı kaybedersiniz. Bir iki saatlik glam makyajlar için kullanılabilecek mükemmel bir ürün ama günlük hayatta kullanışlı değil.

31 ekim 2018 19:35

137. mac onlinedan yaptığım alışverişte testeri gelmişti. Çok güzel aydınlatıyor yüzü ben sadece elmacık kemiklerime uyguluyorum özel günlerde

28 ekim 2018 11:51

136. cildime çok güzel aydınlık ve canlı görüntü veren ürün. Ama hergün kullanmak sivilce yapıyor, üzdü :(

27 ekim 2018 21:41

135. Bu ürünü çok merak ediyordum. Mac mağazasına gidip testerını denedim. Yüzüm temiz ve nemlendirilmişti. (Bioderma sebium hydra isimli nemlendirici ile.) yüzümün bir kısmına strobe cream uygulandı, diğer kısmına hiçbir şey. Arada fark oluşmadı. Nemlendiricimin verdiği canlılık ve içten gelen parlaklıktan öte bir durum olmadı strobe cream ile. Sanırım çok övülen ürünlerde beklentim yükseldiği için, aldığım sonuç beni çoğu zaman tatmin etmiyor, strobe cream için de aynı şey geçerli...

27 ekim 2018 20:08

134. Açıkçası ben bu ürünü kullanmaya başlamadan önce normal nemlendirici gibi bir şey zannediyordum. Bildiğimiz aydınlatıcı etkisini görünce çok şaşırdım.

Bu ürünü sevme sebebim hem makyaj bazı hem de aydınlatıcı olarak kullanılabilmesi. Yüzü yumuşatıyor, fondoteni daha güzel gösterirken çok güzel bir parlaklık da veriyor. Elmacık kemiklerinde çok doğal bir aydınlatıcı olarak duruyor. (Türkçe iptal)

Beklentim hiç yoktu açıkçası ama epey beğendim. Her gün kullanmadığım için sivilce yorumu yapamayacağım yalnız. Bir de çok kötü kokuyor ama önemli değil, içeriği önemli benim için.

27 ekim 2018 01:24