4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (127)
  • oylar (16)
  • medya (3)
5

127. Öncesinde iyi bir nemlendirme ile harikalar yaratan bir fondöten. Aşırı yağlanan T bölgemi kontrol altına alması ve istediğimde çok doğal cilt görüntüsü elde edebildiğim için favorim.

12 temmuz 15:40

126. Bu ürüne muadil olarak (kapatıcılık ve yapı anlamında) loreal infallible fondoteni gösterebilirim. Bu fondoteni çok beğendiyseniz ama pahalı geldiyse, infallible beklentilerinizi karşılayabilir.

Mac çizgilere dolmuyor yüzde yokmuş gibi duruyor çok ince uygulamada bile ihtiyacınızı karşılayabiliyor, çok daha fresh ve aydınlık duruyor, çok daha kalıcı ve ele falan da bulaşmıyor. İnfallible biraz daha çizgilere dolan ve yüzünüze dokunduğunuzda ele bulaşan, kalıcılığı daha az bir ürün.

30 haziran 00:38

4

125. Bi ara bu fondötende indirim vardı. Alışverişim sırasında tester istemiştim. 3-4 kullanımlık vermişlerdi. Bugün kullanayım dedim. Bende yağlanma kurutma yapmadı. Öncesinde cildimi iyi temizleyip nemlendirmemden kaynaklı da olabilir. Rengi güzel uyuyor ama fakat ne yazık ki bende mac fondötene özel bi sivilce çıkarma stilim var. Ne zaman sürsem yanaklarımda kulaklarıma doğru çılgınca sivilce doluyor. Bile bile sürdüm çünkü kaşındım.

19 haziran 22:59


124. nw20 numarasına sahip olduğum fondöten. karma ve sivilcelenmeye meyilli bir cildim var. bu fondöten yüzümde herhangi bir sivilcelenmeye yol açmadı. ilk sürüldüğünde gayet mat bir görüntüsü var ama sürdükten birkaç saat sonra burnumda yağlanmalar başlıyor tabii. sürdükten yaklaşık yarım saat sonra falan cildime oturdu. açıkçası kalıcılığı çok çok iyi değil ama benim işimi görüyor. yanaklarımdaki kırmızılıkları güzel kapatıyor. yanında verilen pompa pek sağlam değil. ben kapağını açıp kullanıyorum artık. yaz aylarında kullanmak için biraz ağır olabilir ama kış için ideal bir ürün. kokusu da cidden çok kötü pastırmaya benzeten bile oldu. neyse zengin gösterir pastırma kokusu. (gizlinot: swh)

15 haziran 16:46 15 haziran 16:49

123. ilk zamanlarda hergün kullandığım yağlıya dönük cildi olanda kusma yapan harika bir kapatıcılığı olmayan sivilceye neden olan ağır kimyasal kokan parasını haketmeyen fondüt

12 haziran 14:54

122. şayet çok yoğun şekilde sürmezsem, yüzümde iyi duran fakat yine de mimik çizgilerimi belli eden fondöten idi kendisi. kapatacılığı hakikaten çok başarılı. renk konusunda bir sıkıntı yaşamadım. kontür, aydınlatıcı yahut allık da kullanmadan, direkt sürüp çıktığım tek üründü.

günün ilerleyen saatlerinde, t bölgemde nemlendiriceye bağlı olarak parlamalar oluyordu. bunu da elbette peçete ile alıyordum ki cildim kuru/hassas normalde. sonrasında bunu da bırakıp, studio fix pudraya terfi ettim.

9 haziran 18:12

121. 1 haftadır kullandığım fondöten. Yapısı, kalıcılığı gerçekten güzel. Fakat o koku nedir arkadaş? Eşime koklattım ‘’ahır gibi kokuyor bu ya.’’  dedi. İyi yanı kokusu uçup gidiyor belli bir süreden sonra.

9 haziran 10:37


5

120. Sonunda kendi rengime uygun bi fondoteni bulmanın mutluluğu içerisindeyim. Ben sarı alt tonlu açık bir tene sahibim. Görevli ile boynumda deneğimiz fondotenler arasında bana en uygun rengin nc10 olduğuna karar kıldık. Kolay sabitlenen, gün içinde telefondur kıyafettir hiç birine bulaşmayan, bence günlük kullanıma uygun, hem hafif hem kapatıcı etkisi yüksek,  aynı zamanda güneş koruyucu etkisiyle gönlümü fethetmiş mac fondoteni. Eğer koku probleminiz varsa, evet ilk yüze sürüldüğünde kokuyu alıyorsunuz ama bir süre sonra uçup gidiyor. 140tlye (ilk defa alıyorsanız pompasıyla birlikte 160tlye tekabül ediyor) aldığım yeni gözdem.

Edit

Yaklaşık iki aydır kullanıyorum hâlâ duruşunu ve yapısını çol seviyorum ama bende efsane sivilcelenme yaptı, hayatımda çıkaramadığım sivilceyi çılarttı ve çıkan sivilcelerimi yine en güzel o kapatıyor💆🏻‍♀️ Korkunç bir döngünün içerisindeyim

9 haziran 10:25 18 temmuz 10:40

119. benim için tam bir özel gün fondöteni. fondöteni sürdükten sonra kesinlikle en ufak bir bozulma-yerinden oynama yaşamıyorum, fotoğraflarda da çok güzel duruyor. fakat gecen hafta farkettim ki bu fondöten kesinlikle ciltte bir süre sonra turunculaşmaya başlıyor.

benim rengim nw 13 . ilk sürdüğümde cildimle bütünleşse de zamanla koyulaşmaya başladığını farkettim acı bir şekilde. bir sonraki satın alışımda kesinlikle nw10 alacağım.

5 haziran 08:58 5 haziran 09:00

118. ilk ve son deneyişim mezuniyet için macin makyaj servisindeki randevumdaydı. zaten fondöten kullanmıyorum özel günler hariç fakat bu fondöten sağolsun bütün gece yüzüm fanustaymış hissi yarattı ve eve geldiğim gibi yüzümden çıkarmam bir oldu. cildine çok ürün kullanmayanlar için ağır dokulu bir fondöten diyebiliriz.

4 haziran 17:26