4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (75)
  • oylar ()
  • medya (1)

75. 3 sene önce nw20 verildi ancak garip şekilde pespembe duruyordu.Yeni rengimi Nw15 tahmin ediyorum ama emin değilim. Renk skalası biraz değişik bence. Yapısı, dokusu ve uygulama kolaylığı açısından pratik bir ürün. Ancak fazla kaçtığında cakey görüntü oluşabiliyor.

16 ekim 17:25

74. 2-3 sene önce işinde aşırı uzman(!) bir mac çalışanı sayesinde nw13 cildime c3 rengini 90 liraya almıştım. mağaza ışıklarından mıdır nedir gözüme olur gibi gelmişti, tabi ilk kullanımda sonuç hüsraaaan oldu. paranın hakkını versin diye sarılık olmuş gibi görünmeyi göze alarak bir süre kullandım ama sonunda pes ettim.

şimdi mac'in internet sitesine her girdiğimde alsam mı almasam mı ikilemi yaşıyorum ama malesef 179 lirayı görünce elimdeki telefonu yavaşça masanın üzerine bırakıp sakinleşmeye çalışıyorum. 2 senede döviz gibi bir şey oldu resmen.

16 ekim 17:10

73. uzun zamandır merak ettiğim ama bir türlü alamadığım ürün güncel fiyatı 179tl dir. (gizlinot: oha)

benim için gizemini korumaya devam edecek.

25 eylül 17:00


72. fondöten üstüne kullanmak için bence fazla kalın ama tek başına sadece kızarıklık ve gözeneklerin görüntüsünü düzeltmesi açısından başarılı bir pudra.

yalnız eğer cildiniz sivilceye, kapalı komedona yatkınsa başka ürünlere bakmanızı tavsiye ederim. uzun süredir köşede duruyordu kullanayım dedim hazır yaz aylarındayken 1 hafta sonunda 4 5 tane beyaz nokta çıktı yanağımda bu arkadaşın sorumlusu olduğu. aklınızda bulunsun

25 eylül 16:35 7 ekim 19:13

71. Yanimdan asla ayirmadigim pudra. Yillardir kullaniyorum ve cok memnunum. Hem kapaticiligi hem de sabitlemesi oldukca basarili. Yuzume bb krem, fondoten tarzi seyler kullanmiyorum. Sadece sivilce izlerimi kapatiyorum ve sonrasinda butun yuzume pofidik bir fircamla bu pudrayi uyguluyorum. 

8 eylül 14:37

5

70. Hem sabitleme(gizlinot: pudra) hem de kapatma(gizlinot: fondöten) olarak hemcinsleri arasında en etkili olan ten ürünü. Fırça veya sünger yardımıyla uygulanabiliyor. Almadan önce ten rengiyle uyuşması oldukça önemli olacaktır. Kalıcılığı 3-4 saat arasında derecelendirilebilir. Kullanmadan önce kesinlikle baz ya da nemlendirici kullanılmalı. Ne kadar ciltte katmanlaştırılırsa cildi o denli flulaştıracak fakat aynı zamanda kalınlaştırıp cakey görüntüsü verecektir. Bu yüzden dozunda kullanmak önemli.

20 ağustos 21:33

69. Bitirdikçe aldığım bir pudra. Ben genelde tek başına kullanıyorum. Real techniques buffing brush la güzel sonuç veriyor. Kalıcılığı bence aman aman değil. Altına nemlendirici şart bence çoğu pudra gibi cakey durabiliyor. Bitirdikçe alıyorum dedim ama alternatifi bulunamaz bir ürün değil bence. Almak isteyen süslüler varsa normal mac renklerinden bir ton koyu almalırını öneririm en azından beyaz tenlilere.

14 ağustos 09:20


68. Şu ana kadar hiç pudra kullanmamış biri olarak, güvendiğim mac muasına danıştım ve yazın sadece bunu kullanarak çok rahat edersiniz demesine istinaden aldım. Ve sağolsun doğru tonu vermiş. Nemlendiricinin üstüne sadece bunu sür çık çok memnun kaldım-aynı zamanda farı çok kaçırdıysam yoğunluğu azaltmak için kullanıyorum burda da sevdim ancak fondoten üstünde pek sevmedim. Diğer pudralar bu konuda nasıldır bilemem ama bana kat kat bir görüntü oluşmuş gibi geldi belki de ben doğru kullanamadım. Başka zaman yine Mac'e gidip kontür ürünü almak istediğimi söylediğimde bana en doğal görüntüyü bu pudranın tenime uygun koyulukta olanıyla sağlayacağımı söyledi ve ben koyu tonda olanını da aldım. İyi ki de almışım diyorum, çamur çamur durmayan güzel kontür yapma şansı sundu bana. Kontür için ürün almak isteyen süslülere de tavsiye ederim, en azından mağazada kendilerine uygulattırıp bir değerlendirebilirler.

20 haziran 21:17

67. Problemsiz ciltler için günlük olarak kullanışlı bir ürün. Önce kapatıcı ile sivilce lekelerimi kapatıyorum ve üstüne bunu uyguluyorum. Bunu sürdükten sonra bazen kadife gibi hissediyorum cildimi tabii güzelce nemlendirdiğimde. Göz altlarıma kapatıcının üstüne geçince kurutmuyor. Içindeki süngeri bir kez denedim fakat kullanışlı değil.

12 haziran 02:11

66. Memnuniyetle 3-4 yıldır kullanıyorum. Cildim yağlı ancak bazı pudralar toz top oluyordu suratımda. Bu ürünle hiç öyle bir problem yaşamadım. 

3 nisan 22:48