0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. Süslülerin nude allık dedikleri kategoriye girebilir kanımca. Rengi tam bir petibör bisküvi rengi. Benim gibi beyaz tenliler hafif yanaklara renk vermek için ya da yüzü ısıtmak için kullanabilirler. Mac'in sheertone yapıdaki allıklarındandır. Pinkish nude joker bir allık.

14 ocak 2016 22:03

2. Ben de bu allığı nude allık kategorisinde değerlendiriyorum. Günlük olarak çok rahat kullanılır. Alırken mac'teki mua bu allığı kontür için de kullandıklarını söylemişti ama ben kontür yapmıyorum (yapamıyorum) o nedenle performansından emin değilim. Sheertone olmasına rağmen fazla kaçırılırsa açık tenlilerde kirli bir görünüm oluşturabiliyor. Dikkatli kullanmalı bence. Kesinlikle joker bir allık, ne süreceğime karar veremediğim günlerde renk vermesi için hafifçe bundan dokunduruyorum yanaklarıma. Bir de ben bu allığı bazen göz kapağıma ten rengi far sürüp crease bölgesine renk vermesi için de kullanıyorum.

2 şubat 2016 18:57 ed.3 şubat 2016 10:39

3. nc 15-20 arasındakilerin rahatlıkla hem kontur hem allık olarak korkmadan kullanabileceği yoğunluğu arttırabilinen  şeftali (çok hafif pembede var) tonlu allık bir diğer tanım olarakta mac melba allığı çok seven ama çok hafif uygulamak zorunda kalan bünyelerin melba allığı .

21 aralık 2017 19:58