4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (95)
  • oylar (16)
  • medya (4)

95. bugun sahip oldugum ruj.whirl dudak kalemiyle birlikte aldim ve ikisini birlikte uygulayinca beyaz tenimde daha guzel durdugunu dusunuyorum.

29 haziran 22:29

94. tam dudak rengimde hafif pembelik barındıran nude ruj. koyu göz makyajlarında hep kullandığım ruj olur kendisi.

16 mayıs 15:58

93. rengine bu kadar muadil varken almayı gereksiz bulduğum ruj. nude ruj furyası yeni yeni çıktığında severek kullanıyordum ama rengi şu an kolayca bulunabilir, öyle aman aman bir dokusu olduğunu da düşünmüyorum.

17 nisan 20:24


4

92. Kahvemsi bir nude ruj. Mac faux ile karşılatırdığımda sarı alt tonlu açık tenime velvet teddy’i daha çok yakıştırıyorum, ancak bazen dudağımdaki duruşu çok nötr geliyor, nc15 olduğum için sıcak alt tonlu nude rujları kendime daha çok yakıştırıyorum. Bu ruju da soğuk yada sıcak farketmez, toprak, kahverengi ve bronz göz makyajı yaptığım zamanlarda kullanıyorum.

14 nisan 15:38

91. Kylie Jenner'ın meşhur ettiği ruj diye görünce almak istedim. çünkü kendi rujlarının fiyatının maşallahı var, alabilecek param olsa da alamam gelmiyor zaten, en azından 51 lira verebilirim diye düşündüm.  her sürdüğümde 'bu dudağındaki ruj ne?' diye soru aldığım, sevgilimin bile 'rujun çok güzelmiş' dediği tek rujum. kendisine yapısına rengine bayılıyorum, tek bitirebileceğim ruj kendisi. pembe alt tonlu doğal bir kahve, hem sade hem yoğun makyajlı gözlerle kullanabileceğim, bronz makyajla da soğuk tonlu makyajla da mükemmel duran bir ruj. her makyajla çok güzel duran bir rengi nasıl tutturmuşlar acaba diye merak etmiyor değilim.

7 nisan 15:32 10 nisan 11:36

3

90. Girdileri okudukça dünyada bir tek bana yakışmadığına ikna olduğum ruj. İnternetten deli gibi araştırıp, herkese yakışan kusursuz bir renk olduğuna inanarak online’dan aldım. Kötü durmuyor ama iyi de durmuyor. Ten rengim oldukça açık ama bir porselen beyazı değil de buğdaydan bir ton açık ve sarı alt tonlu. Dudaklarım ise kıpkırmızı değil ama pigmentli sayılır. Velvet teddy bende soğuk bir kahverengi olarak görünüyor. Zaten mat oluşunu da sevmiyorum, gayet kuru. Yine de arada bir kullandığım oluyor, ama yüzümün geri kalanının full makyajlı olması kaydıyla. Buna oranla Twig bende hafif mürdüm duruyor, hem yapısı daha güzel hem de daha çok yakışıyor. Fakat ikisinin de bende duruşunun “my lips but better”la alakası yok.

24 mart 22:24

89. Kullandığım ilk nude ruj. Tüm nude rujları denedim diyebilirim. En çok kendime yakıştırdığım nude ruj. Kesinlikle her insana da yakıştığını düşünüyorum. İndirimde buldukça stokluyorum. Keşke kalıcı olabilse daha güzel olurdu 😁

22 mart 09:21


88. Kendime nude ruj yakıştıramam ama tabi bir süslü olarak ağır makyajlarla kullanabileceğim bir ruja gerek duyduğumda almıştım. yine aynı markanın boldly bare kalemiyle birlikte uyguladığımda şeftalilik ağır basıyor ama ben ruju kat kat arttırarak sürmeyi sevdiğimden kalemi hafif tutup rujla kahverengiliği arttırarak kullanıyorum. Dudaklarımı resmen daha dolgun,pürüzsüz gösteriyor seyirlik oluyor. Tazelenebilir olması da benim için artı puan. Edit: kalem adı

21 mart 23:39 21 mart 23:44

87. Mac sevgililer günü kampanyasıyla edindim. Kinda sexy bende turuncu gibi durduğu için bir de velvet teddy denemek istedim. tam bir my lips but better ruju. Burnt spice renginin daha pembe alt tonlusu gibi. Ayrıca başka rujların üzerine sürünce de çok orijinal renkler çıkabiliyor. Kalıcılığı orta düzeyde, yapısı mükemmel. 

14 şubat 20:09

86. Golden rose crayon 18 numara ve Velvet Matte serisinden 31 numara bu rujun muadili 😎

30 ocak 23:34