mac velvet teddy ruj

4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (81)
  • oylar (8)
  • medya (4)

81. dudağımda pespembe duran, rengini hiç sevmediğim ve bitsin diye sürdüğüm ruj.

12 ocak 19:11

80. Bugün boldly bare ile birlikte satılan lip duos paketinden çıkan canım rujum. Ne zamandır istek listemdeydi, gerçekten tam bir my lips but better. İkisine birlikte 89 tl ödedim.

12 ocak 00:15

5

79. yorumları okudukça ne kadar da abartılıyor diyordum. taa ki şöyle güzel ölü durmayan tatlı bir nude ruj almak üzere mac'e gidene kadar.

standta duran rujlar arasında en hoşuma giden nude bu olmuştu, ne olduğunu bilmeden denemek istedim. temizlenmesinin ardından sürdüğümde (yumuşacık sürümü, güzel kokusu ve durdukça kurutmadan matlaşmasını bir kenara bırakırsak) çok doğal, ölü durmayan, aslında şeftali gibi duran ama kimi ışıkta da pembelik barındıran bir renk ile karşılaştım. durdukça oturdukça daha güzel durmaya başlamıştı. sonra kenarları düzeltmek üzere sevgili mua elinde bir kalemle yanaştı, o da boldly bare idi. onunla düzelttikten sonra daha hoş, daha şeftali daha tenimle bütünleşmiş bir renk çıktı ortaya. ve daha önemlisi dudaklarım daha dolgun ama doğal bir hal almıştı. kalem kullanmayı sevmeyen ben yaa alsam mı oldum resmen. bendeki bu gevşemeyi fark eden mua lip duolarda bu birleşimin olduğunu söyleyince dedim tamam alıyorum.

aldığım günden beri ister ten rengimde ister daha bronz bir makyaj yapayım, günün ilk yarısı için nereye gidersem gideyim bu ikiliyle açılış yapıyorum.

ve burada kendimce çıkardığım ders ise "süslü arkidişlerim bir rengi bu kadar seviyor ve öneriyorsa varmış bir sebebi, önyargılı olma ve git dene."

31 aralık 2017 17:08

78. an itibariyle tatlı bir insan olan (yazar: makeupmakeup ) ile yaptığımız takas sayesinde dudağımdaki rujtur.

ofis ışığında baktığımda ölü dudak gibiydi emin olamadım. gün ışığında baktığımda ise sonuç mü kem melll ! aradaki farka inanamadım resmen.

bu arada açık buğday tenliyim.

7 mart 2017 15:59


77. Tek mac rujum. Bir rujum olsun herşey ile kullanırım gündüz ve geceye uyarlansın diyorsanız velvet teddy tam bir kaçış yolu. Kindy sexy ile karşılaştırmaları yapılıyor ama bence velvet açık ara önde. Dudaklarınızın alt çıplak rengi kanlı canlı ise böyle pembe kırmızı ise velvet daha da güzel bir renk oluyor. Makyaj yaparken dudakları önce nemlendireceksiniz mat bir ürün kullanmanızı tavsiye ederim ama. Gerçi yapış yapış ıslak balmları mat rujların altına kimse sürmüyordur herhalde. Bittikçe aldığım bir ürün velhasıl kelam. Bir de captive var bende. Ne akılla almışsam.

4 mart 2017 23:14

76. arkadaşımın doğum günü hediyesiydi. beyaz tenliyim ve ciddi anlamda arasam bu kadar cuk oturacak renk bulamazdım heralde işte öyle bir nude oldu bana :D canlı gösteriyor rengi yapısı güzel dudaklarımı kurutmadı

4 mart 2017 21:51

75. Loreal color riche 640 erotique ile Gosh velvet touch 011 Matt nougat rengini beraber uyguladigimda bende tam olarak dupe duran rujdur. Ellerinde bulunanların denemesini tavsiye ederim.

4 ocak 2017 11:16

74. almaya hep niyetlendiğim ama kendime yakışmayacağını düşündüğüm mac in popüler rujlarından biri.denemeden almamakta fayda var sanırım zira kinda sexy bende hayal kırıklığına yol açmıştı.

31 aralık 2016 14:15

73. Mac'te denediğimde bende nude değil de kahve durmuştu, hiç yakıştıramamıştım ama çevremde bu ruju kullananlarda da hafif pembelik içeren çok hoş bir nude duruyor, bayılıyorum. Elimdeki rujları bitirince tekrar denemeyi düşünüyorum (gizlinot: aslında 3 rujum var ama bozulmalarını istemediğim için onları bayağı bir azaltıp öyle buna bakmak istiyorum)

30 aralık 2016 19:53

72. soğuk alt tonlu beyaz tenli bende çok albenisiz duran ruj. 6 aydır değil istek listesinde olmak bir arzu nesnesiydi benim için. nihayet bitirme projem başarıyla sonlanmışken ve indirim de varken bakayım dedim. e bu bildiğin benim dudak rengimle aynı durdu, my lips but better olmadı yani. görünüşüme hiçbir katkı sağlamadığı için almadım. tam bir hayal kırıklığı.

30 aralık 2016 13:13