4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (115)
  • oylar (23)
  • medya (4)

115. sarı alt tonlu çok açık olmayan beyaz tenli biri olarak asla barışamadığım ruj.Bana göre nude ruj çok ruj gibi durmayan, dudak dokusuyla birleşebilen natürel tonlu rujdur. Ancak trendyol macten mini boyunu sipariş edip edindiğimde bana gelen ne şeftali ne pembe,dudakta gerçekten ''boya'' gibi duran yapay bir renk.Asla anlayamıyorum bu kadar beğenilmesinin sebebini..

19 ağustos 22:24 20 ağustos 23:05

114. Neden herkes bu kadar cok seviyor diyordum ki bir kere surunce anladım sebebini. Hayatimin rujudur kendisi, muadili olarak gosterilen tipatip benzeyen rujlar ölü dudagi gibi gosteriyor. O yuzden esi benzeri olmayan rujdur. Alın, aldırın

18 ağustos 01:03

113. bir hevesle aldığım fakat memnun kalmadığım ruj.rengi, yapısı her şeyi elimde swatchladığımda çok güzel fakat bu ruj benim dudağımda renk vermiyor.oldukça soğuk, lilaya dönük bir dudak rengim var ve alt dudağıma velvet teddy sürüp üst dudağıma hiçbir şey sürmesem aradaki farkı anlayamazsınız bile.sadece rujun verdiği o yapı belli oluyor o kadar.elime sürdüğümde şeftalilik, kahvelik barındıran o güzel pembe tonun dudağıma sürdüğümde verdiği etki my lips but better bile değil sadece my lips.genel olarak sadece kırmızılık barındıran, canlı pembe tonlarını, hatta sadece hot tahiti yi kullanıyorum ruj olarak, velvet teddy i de bu zinciri kırmak için çeşitliliğim olsun diye almıştım ama hiç anlaşamadım, dün itibariyle kardeşime verdim.bir kez daha anladım ki benim sadık yarım hot tahitidir.olmadık, olamadık velvet teddy, oysa seninle ne güzel smokey makyajları tamamlayacaktık.

10 ağustos 05:34


112. Günün her saati soluk sarı olan ölü yüzümde bir canlılık belirtisi kattığı için bakkala giderken bile sürdüğüm, harika ötesi rujum. Denemek için mini boyunu almıştım ama çok çabuk bitecek bu gidişle ve orijinal boyuna da geçeceğim. Sadece rengi değil dokusu da çok güzel ve yumuşak. Ama bende bile her seferinde farklı duruyor, bence kendinizde denemeden almayın o yüzden.

7 ağustos 02:20

111. bu ruju mac mağazasında denemiştim ben,bayağı da güzel olmuştu.eh zaten mac'in yapısına diyecek sözüm yok bu konuda kendini kanıtlamış mağaza.ama ben bunu almayıp whirlü seçmiştim.sonrada dupeu olduğunu öğrenince wnw bare it all aldım.gerçekten çok benziyor.indirimli fiyatı da nerdeyse 10da biri olunca hem cf bir marka olmasından hem de renginin çok benzemesinden dolayı bare it all'a şans verin derim süslüler.

7 ağustos 00:12

110. günlük olarak kullandığım, sırt çantamın ön gözünde akbilden sonra gelen ikinci ihtiyaç. Tonu tenden tene farklılık gösterebiliyor. Yani birinin elinde veya dudağında görüp hemen almayın. Ama gayet doğal duruyor. Dokusunu da beğendim, çok sık yenileme ihtiyacı duymuyorsunuz.

6 ağustos 17:50

109. Mac’in hiç şüphesiz en güzel rujlarından. Soar yada Half Red dudak kalemiyle de nefis oluyor

6 ağustos 13:47


108. 100 lira olana kadar alacağım ruj. Çok benzersiz bir ruj degil, fakat aynı duruşu ve aynı dokuyu başka bir markada bulamadım. Önerileriniz varsa çok memnun olurum. Her zaman çantamda çok seviyorum <3

6 ağustos 12:31

107. çok seviyorum bu ruju. pembe-kahve duruyor bende. gerçekten aldığıma pişman olmadığım dibini sıyırdığım, 200 tlde olsa alacağım bir ruj. dudakları çok kurutmuyor, tazelenebiliyor, doğal duruyor, her makyajıma uyum sağlıyor. severek kullanıyorum.

6 ağustos 12:25

4

106. En sevdiğim günlük nude rujum. Bende tamamen kahve-pembe duruyor. Koyu göz makyajı ile de seviyorum sadece maskara ile de. Kuzenimin gelin makyajında da gözleri koyu smokey eye yapılmış dudaklarında bu ruj kullanılmıştı ve makyajı çok güzel olmuştu.

Sürümü bence çok zor değil, ayna olmadan bile tazeleyebiliyorum. Hafif çizgilere doluyor. Biterse tekrar alacağım tek nude ruj bence. Bir rujum olacaksa o da budur.

29 temmuz 18:51