4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (90)
  • oylar (14)
  • medya (4)

90. Kahvemsi bir nude ruj. Mac faux ile karşılatırdığımda sarı alt tonlu açık tenime velvet teddy’i daha çok yakıştırıyorum, ancak bazen dudağımdaki duruşu çok nötr geliyor, nc15 olduğum için sıcak alt tonlu nude rujları kendime daha çok yakıştırıyorum. Bu ruju da soğuk yada sıcak farketmez, toprak, kahverengi ve bronz göz makyajı yaptığım zamanlarda kullanıyorum.

14 nisan 15:38

89. Kullandığım ilk nude ruj. Tüm nude rujları denedim diyebilirim. En çok kendime yakıştırdığım nude ruj. Kesinlikle her insana da yakıştığını düşünüyorum. İndirimde buldukça stokluyorum. Keşke kalıcı olabilse daha güzel olurdu 😁

22 mart 09:21

88. Kendime nude ruj yakıştıramam ama tabi bir süslü olarak ağır makyajlarla kullanabileceğim bir ruja gerek duyduğumda almıştım. yine aynı markanın boldly bare kalemiyle birlikte uyguladığımda şeftalilik ağır basıyor ama ben ruju kat kat arttırarak sürmeyi sevdiğimden kalemi hafif tutup rujla kahverengiliği arttırarak kullanıyorum. Dudaklarımı resmen daha dolgun,pürüzsüz gösteriyor seyirlik oluyor. Tazelenebilir olması da benim için artı puan. Edit: kalem adı

21 mart 23:39 21 mart 23:44


87. Mac sevgililer günü kampanyasıyla edindim. Kinda sexy bende turuncu gibi durduğu için bir de velvet teddy denemek istedim. tam bir my lips but better ruju. Burnt spice renginin daha pembe alt tonlusu gibi. Ayrıca başka rujların üzerine sürünce de çok orijinal renkler çıkabiliyor. Kalıcılığı orta düzeyde, yapısı mükemmel. 

14 şubat 20:09

86. Golden rose crayon 18 numara ve Velvet Matte serisinden 31 numara bu rujun muadili 😎

30 ocak 23:34

85. bu rujun rengi degismis olabilir mi? en azindan renkli kapakli olan sanki daha pembemsi, kahveligi daha az. 

ben 3 sene once ilk velvet teddyi denedigimde beni olu gibi gosterdigini dusundugum icin arkadasima hediye etmistim. kahve ama soluk bir kahve durmustu olive alt tonlu tenimde. ama su an pembe kapakli olanini kullaniyorum ve pembeligi agir basan cok tatli bir kahve duruyor bende.

su anki haliyle cok joker ruj, her makyajimla uyum sagliyor.

30 ocak 00:50

84. bu ruju gelin makyajı yaptıracağım dönemde keşfetmiştim. bileğimde denediğimde ne kadar kahve-turuncu gibi dursa da dudaklarımda kahve alt tonlu tok bir pembe oluyor. hem de biraz büyük gösteriyor dudaklarımı. mac çalışanı bu rujla beraber whirl kalemi vermişti. kalemi çok kullanmıyorum ama rujdan 2 tane bitirdim, o kadar çok seviyorum. 3.yü de alacağım. 

29 ocak 11:40


83. sahip olduğum ilk mac rujum.

nice 'n' spicy dudak kalemiyle daha da harika durandır.

28 ocak 16:43

82. sanırım her ten renginde farklı durabilen ruj. buğday tenliyim ve benim günlük kullandığım favori rujum. ama bazen bana bile çok donuk geldiği oluyor o zamanlar da da azcık koyu tonlu bir ruj dokunduruyorum.

26 ocak 09:33

81. sanıldığı gibi öyle koyu kahve bir ruj kesinlikle değildir. aslında nude tonda değildir. ikisinin ortasında bir renk demek en doğrusu ayrıca mat kahve göz makyajı yaptğınızda çok güzel bir ikili olurlar. kalem olarak mac whirl ya da stripdown'ı seçebilirsiniz. stripdown ile harmanlarsanız rujunuzu daha koyu renk elde ederseniz. yalnız likit rujlar gibi bir matlığı yok. uzun süre dudakta kaldığında kuruma yaptığı tecrübeyle sabittir.

21 ocak 08:55