0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Mac rujlar hakkında çok bir şey bilmezken ve henüz süslü müdavimi değilken miley cyrus hakkında çıkmış haberlere bakındığım bir gün görüp hayran kaldığım rujdur kendisi..

Bugün ruby woo ve chili'yi denemek için mağazaya girdiğimde eline çeşit çeşit ruj çiziktirmiş bir hanım "benim aradığım renk buymuş meğerse" diye dudağındaki rengi ve elindeki viva glam miley cyrus 2'yi gösterdi heyecanla.. "Aa çok güzelmiş, ben de deneyeyim" deyip testerı elimde tuttum.

Ruby woo evet çok güzel ama dudaklarımı dolgunlaştımadı ve ben böyle bir efekti olan rujları beğeniyorum genelde..

Chili ise bitmişti.. aklımda kaldı.. muhtemelen yine gideceğim onun için..

Sonra viva glam miley cyrus 2'yi denedim ve nasıl derler "beni çok açtı"..

Oradaki çalışan da onaylayınca ilk mac rujumu almış oldum. Bu arada cilt alt tonumun pembe olduğunu öğrendim.

Ardından dudağımda bu ruj varken erkek arkadaşımın yanına gittim o da beğendiğini söyledi..

Muhabbetin bomba tarafı şu: benim ruj muhabbetimi çok çekmiş bir insandır. O yüzden kullandığım rujların çoğunu bilir. O gün ilk buluştuğumuzda dudağımda nars dolce vita vardı. Ardından mac viva glam miley cyrus 2 ile yine karşısına çıktım. Mac sonrası sephora'ya gidip nars do me baby denedim.

Hasılı kelam bu üç rujun ardından eskileri de kastederek "düğünümüzde hangi ruju sürmemi istersin" diye sordum. Cevap olarak nars dolce vita gibi hafif bir renk demesini beklerken pat diye bu ruju söylemez mi.. çok ama çok şaşırdım. Şu an bildiğim tek gerçek rujun bana yakışmış olduğu.. ama düğünde sürülür mü emin değilim.. üzerine düşüneceğim bir süre.

not: olayda geçen turuncu renk bir rujdur. görsel yükleyeceğim.

24 eylül 2017 14:27 24 eylül 2017 14:32