mac

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (908)
  • medya (50)

908. trendyol'da 39 tl'ye mini boy ruj satmaları bir zamanlar tam boy rujlarının 42 lira olduğunu hatırlattı :(

eğer trendyol'dan alırsanız teslim aldığınızda checkcosmetic.net üzerinden tarihlerini kontrol etmenizi öneririm. stok dışı ürünlerini satıyorlarsa, eski tarihli olduğu için elden çıkarma amaçlı böyle bir uygulamaya gitmiş olabilirler.

14 mayıs 18:45

907. trendyola bugün itibariyle girmiş firma. trendyola özel olarak mini rujları var. 40 tl'ye. whirl'ü kaptım hemen ben. umarım yakışır. diğer ürünlerinde herhangi bir indirim yoktu.

14 mayıs 17:04

906. Mac trendyol'a girmiş şu an için herhangi bir indirim göremedim ben. Ama iyi olmuş trendyol'a girmesi belki ilerleyen zamanlarda indirimle daha karlı olabilir.

14 mayıs 11:07


905. Trendyolla işbirliği dedikleri de kendi sitelerinde stok dışı olan yeni mini rujlarını önce trendyoldan satışa çıkarmakmış. Tabi ki başka ürünleri de var, gördüğüm kadarıyla fiyatlar aynı. Bır de 'muhteşem' haberleri var 100 tl üzerine kargo bedava(!) Bu da fos yani.

14 mayıs 10:47

904. İnstagram sayfalarından trendyol ile işbirliği yaptıklarını duyurmuş olan marka. Geçici değil daimi olacak ve yarın açıklanacakmış. Sanırım Trendyol adına görece daha uygun fiyatlı bir koleksiyon çıkartacaklar.

13 mayıs 23:57

903. Mini boy rujları çok iyi olmuş. Bulabilirsem russian red ve diva almak istiyorum. Kırmızı ve bordoyu sık kullanmıyorum ama kullanmışken kaliteli olsun istiyorum, diğer tam boylarını almaya cesaret edemiyordum bitmeden bozulur diye ama bu mini boylar çok iyi geldi.

5 mayıs 20:44

902. kullandığım fondötenleri kullanmadan önce koklamak gibi bir huy edinmeme neden olmuş marka kendisi. eskiden fondöten olarak genelde mac kullanırdım ve memnundum da gerçekten kapatıcılıklarından. bir gün kullanım öncesi koklamak gibi bir hata yaptım ve o koku öyle kimyasal geldi ki, ertesi gün gidip deneme aşamasında kokusuna da bakarak başka marka fondöten aldım. trajik bir hikaye ama durum bu. hala mac'in başka ürünlerini kullanırım ancak mac deyince aklıma direkt kimyasal kokulu fondötenler geliyor. 

4 mayıs 23:19


901. Bu yeni mini rujları iyi oldu bence gerçekten. Ben renkli kozmetikte çeşit severim ama gramaj olarak bakıldığında hangi birini bitirebileceksin ki. Bana kalsa her ürünün böyle minisini isterim. Tam boylarina göre de fiyat olarak daha avantajlı sanırım umarım daha da zam yapmazlar.

4 mayıs 00:18

900. İyice abartıya kaçan bi marka olma yolunda ilerleyen, eli kıt gönlü kıt olan geçmişin orta halli sevilen ama şimdilerde bizlere birazcık yalakalık yapması gereken çılgın mac. Yap artık şu yalakalıklarınıda eski gönül bağımızı kuralım bebeğim hadi be.

3 mayıs 20:59

899. 200 tl ve uzeri alisverislerde ucretsiz kargo "firsati" !

200 tl ne sevgili mac. Senin bir fondotenin en fazla 175 tl. Ha illa yanina birsey daha alicaz kargo parasi odemek istemiyorsak oyle mi?

100 liraya bi concealer aliyosam kargo parasi da odemek istemem kimse kusura bakmasin.

Bi marka bu kadar sogutabilir kendinden ya.

3 mayıs 20:34