mac

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (887)
  • medya (47)

887. pudra allıklarından rahat on tane elimden geçmiştir. mat yapıda olan allıklardan blushbaby hariç hepsinde taşlaşma sorunu yaşadım. bazılarını kazıya kazıya kullanmak zorunda kaldım, her seferinde kağıt peçeteyle taşlaşmış kısmı temizlememe rağmen, fırçaya gelmeyecek kadar fersizleşmişti bazıları. üstelik ambalajlama o kadar zayıf ki, cam görünümlü kapaklar düşüyor, yeniden yapıştırmak zorunda kalıyorsunuz, o yapıştırıcı sünüyor, camı pis pis görünüyor. değmez.

dün 13:33

886. Jeremy Scott'la işbirliği yaptığı koleksiyonu yurtdışında satışa sunulmuş. Ambalaj tasarımları inanılmaz güzel, tam anlamıyla js'tan çıkacak şeyler, fakat ne yazık ki hiçbir açıdan işlevsel bulamadım. Renk seçimleri, ambalaj boyutu ve şekli, ruj yerine ruj paleti çıkarılması vs. Sırf çekmecemde dursun diye almam yani.

Jeremy Scott'ın kendisini de tasarımlarını da çok sevsem de (bkz: Moschino), kullanmayacağım için çok sevdiğim Patrick starrr'ın paletini 75 tl'ye düşmesine rağmen almamıştım. Urban decay x Basquiat koleksiyonunu ise limited edition olmasına rağmen polina chursanova gibi alakasız insanlara dahi gönderdikleri için es geçmiştim "o palete o parayı vereceğime gider Basquiat dövmesi yaptırırım" diye. Stradivarius x Keith haring ha keza.

Size fangirllüğümden istifade ettirmeyeceğim köpekler jshhshsh

Edit: (link: https://lh4.googleusercontent.com/proxy/YB01gOb4njxsgx5l7HPtwo8z0jCUjKXTQ4KAlVRN8jksHMbRAq-eJkjXb_RvtQXzZgp4V1dIQDrbJsMqSIAloJmYAJmdgtd13d4tVVvqMAcqWnHHjJnBJ-1yYLxccirFMu9AYSKkpKjjOOvqcO1-5Y_8S1VqmrTFiM2YFiegR7-kHs3cR6KBwdGeQSa-v8_L36dZC3f3=w480-h233-nc Ruj paleti)

(link: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSkSqu76z5c9kYs54Lc4RpW_Am1Nnl9WoKpXJ2pMjVjs5WzwsG6z-PdI6qqPg Far paleti)

(link: https://hypb.imgix.net/wp-content/blogs.dir/6/files/2018/01/jeremy-scott-mac-cosmetics-collaboration-5.jpg?q=75&w=1000&fit=max&auto=compress%2Cformat Yüz paleti )

18 şubat 13:24 18 şubat 13:38

885. an itibarıyla bildiriyorum kızlar patrickstarrr paleti istinyeparkta tükenmiş :(

16 şubat 11:45


884. İstinyepark mac te patrick star in 2 paletide vardı glam af paletini aldim. Calısan kendimize ayıramıyoruZ diye aglıyodu kdksksksm. pazartesiye kalmaz almak isteyen arkasınız varsa soyleyin dedi susluler.

15 şubat 17:43

883. patrickstarrr paletlerin fiyatı 75 tl süslüler.

ben paletlerin içindeki farlardan bazılarının refillinden bende olmasına rağmen her iki paleti de aldım. çünkü swiss chocolate, soft brown gibi farlar sık kullandıklarımdandı. ayrıca refill farların her birini 43 tl'ye aldığımı da hesaba katarsak bu 4lü paletler gerçekten çok uyguna geldi. bende amber lights yoktu mesela ve ayrıca da almazdım çok kullanmam diye. onun için bu far çok iyi oldu. yahut saddle ülkemizde olmayan bir fardı, bu palet sayesinde ona erişebildim. bunlar artı kısımlardı.

eleştireceğim kısma gelecek olursak, bir kere amber lights farı glam af palete, omigaud farı da goalgetter palete koymalıydılar bence. çünkü goalgetter paletteki farlara amber lights'tan öte omigaud gibi pembe alt tonlu bir far giderdi, diğer palete de tam tersi. onun için bu kombinasyonda biraz tam olmamış şeyler var.

diğer bir eleştiri kısmı, bu paletler ne yahu? oyuncak gibiler. sanki adi beyaz bir plastiği palete çevirip içine de mac farları serpiştirmiş gibiler. yani ambalajlama sıfır. mac'in kendi paletleri bu kadare kaliteli dururken gidip de koleksiyon için böyle beyaz&gümüş kombinasyonu olmamış. adi bir palet izlenimi veriyor.

tüm bunlarla birlikte 196 tl'ye gelecek bir paleti 75 tl'ye alabilmek bence çok iyi. e bu açıdan bakıldığında renk kombinasyonu da hiç fena değil. 

eğer mac'ten hiç paletiniz yoksa buna yönelebilirsiniz. hatta alım gücünüz varsa her ikisini de öneririm çünkü gerçekten çok uygun fiyatı. asla bu fiyata satmayacakları bir paleti sırf yanlış etiketlendirme ve müşteri ilişkileri yönetimi sebebiyle 75 tl'ye sunmaları tüketiciler için büyük avantaj. 

son olarak, almayı düşünenlerin acele etmesinde fayda var, zira bu paletler 3. gününe görmeden biter bence.

15 şubat 17:43

882. fiyatı olay olmuş mac in patrickstarrr far paletlerinin mağaza fiyatının da 75 tl olduğunu sözlükten öğrendim. (gizlinot: her zamanki gibi ) capacity mac i arayıp sordum her iki paletten de vardı. ben de almış bulunmaktayım. eğer almak isteyen varsa capacitye bakabilir.

15 şubat 16:30

881. Geçen gün verdiğim ruj siparişim geldi, mocha istemiştim, hediye olarak da versicolourlardan long live the nightı seçmiştim.  Hiç gloss bi ürünüm yoktu, iyi oldu. Neredeyse hiç renk vermiyor  ama ben mochanın üzerine sürdüm,  güzel oldu. Yazın mat ve kuru dudaklardan sıkıldığımda mat rujların üzerine sürerim diye düşünüyorum. 

ilgili medya:
1
15 şubat 16:26


880. kentparktan bildiriyorum. 11 civari gittim, kimsecikler yoktu ortada. iki palet de tukenmis diyorlar. gunahlari boynuna ya mua lar aldi ya da bizim kizlar hizli cikti lol

15 şubat 14:07

879. Patrick Star far paletleri bugün mağazalarda satışa çıkan marka. Mac cosmetics ,Akasya, istinye park, cevahir, capacity ve kentpark avm’lerde bulunabilir diye instagramda açıklama yapmış. Ben cevahir’den goalgetter paletini aldım. Stok bolca vardı.

15 şubat 13:14

878. Son iki alisverisimde nedense birkaç yıl önceki üretim ürünleri verdiklerini fark etmemle uzulmem bir oldu, hadi biri indirim zamanıydı diyelim ama diğeri değildi , sanki o eski özenli Mac yok gibi

14 şubat 23:29