mac

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (909)
  • medya (50)

909. son günlerde neden ısrarla studio fix ürünlerinin reklamını yaptığını anlamdığım marka. Duyguya reklam yaptırmış, başka vloggerlarda da gördüm. her yerde studio fix reklamı.

15 mart 08:48

908. Yıllardır var olan Studio Fix fluid adlı fondötenin neden bu kadar reklamını yaptıklarını anlayamadım. :d

11 mart 18:03

907. şu sıralar instagramda sürekli studio fix fluid fondöteninin reklamı yapılıyor makyaj artistleri tarafından, evet kötü bir fondöten değil ama bence “wow, şahane” de değil.Artık eskisi kadar satmıyor mu nedir, birşeyin abartı bir reklamı dönünce işkillenmemek elde değil.

6 mart 21:17


906. Mağazalarına girerken sebepsizce kasıldığım kozmetik zinciri. Normalde kozmetik mağazalarına girip ürünleri incelemeyi, mıncıklamayı çok severim. Ama maç mağazalarında nedense kendimi yanlış bir şey yapıyor, sanki çalışanların kendi kişisel dolaplarını filan karıştırıyormuşum gibi hissediyorum. Bu yüzden de artık internet ve sözlükten almayı düşündüğüm ürünün yorumlarını iyice okuyup kararımı kesinleştirdikten sonra gidiyorum. Uzun zamandır bu şekilde sorun yaşamamıştım. Fakat ankara kentpark mağazalarında -ki pek şikayet duymadığım mağazalarındandır- likit rujarından bir tanesini sordum, bana likit rujların bulunduğu kısmı eliyle işaret edip yüzüme bile bakmayan bir mua ile karşılaştım. Ki orada bulunan renkleri inceleyip bulamadığım için sormuştum aslında. Anlamıyorum artık, öylesine gidip incelesek suç, bir ürüne kafamızda karar verip almaya gitsek suç. Maç çalışanlarının yüzünü güldürmenin yolunu bulan var mıdır ki?

5 mart 22:43

905. personel seçimleri yüzünden buyaka hariç diğer mağazalarından alışveriş yapmayı tercih etmediğim bir markadır. hatta bu fikrimi iyice sabitlememe sebep olmuş anımı da kısaca anlatmak isterim; bir kaç ay önce kaş farı ya da kaşa uygulayabileceğim renkte bir far alabilmek için akasya mac e girdim "bizde kaş farı yok" yanıtını aldım üstüne bekliyorum ki alternatif sunacak herhalde diye ama "yok malesef" diye yineledi. ben de üstelemedim çıktım. ama buyakadakiler çok tatlış mesela inşallah o ekibi dağıtmazlar.

5 mart 17:41

904. emaar mağazasına uğradım hafta sonu. sanıyorum o mağazaya özellikle itici çalışanlar seçip koymuşlar. bir kaç tanesi özellikle hayatından bıkmış gibiydi. haydi onları es geçtim, alacağımı aldım çıktım. dışarıya kurdukları ayrı bir standda deneme boy studio fix fondöten veriliyordu. daha evvelden de kulladığım bir ürün olduğu için, almak istediğim numarayı söyledim. "yook yookkk o size kattiyen uymaz ben bunu vereyim size." diyerek başka bir numarasını itelemeye çalıştı. hanfendi burası zaten karanlık, tam olarak görmeden etmeden nasıl bu kadar eminsiniz diye sorduğumda cevabı daha da hoştu: "sizin istediğiniz numara elimde kalmadı, o yüzden bunu vereyim dedim bende." allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın diye iç geçirerek hadi ver dedim. deneme boy dedikleri olayın boş bir kabın içine yarım fıss fondöten sıkmak olduğunu da o an öğrenmiş oldum.

gözünü toprak doyursun mac.

5 mart 17:21

903. İnternet sitesinden vaat edilen ürünü göndermeyip, kullanım tarihi geçmiş başka bir ürün gönderen firmadır.

3 tester kampanyasından yararlanmak için sitesine bakarken go sees make up adlı setini gördüm. görselde far benzeri bir ürün var, bu tarz birşeye ihtiyacım olduğundan ve set içinde ne var diye bakarken içindekiler kısmında, setin içinde haute & naughty mascara original size, prep + prime lash original size, softsparkle eye pencil, nightsky promo size, pro eye makeup remover promo size olduğunun belirtildiğini gördüm. maskara ihtiyacım olduğundan bunu aldım, far gibi olan şeyi de rengi belirtmek amacıyla koydular herhalde diye düşündüm, satış sözleşmesinde de bu seti aldığım açıkça görünüyor. ama mac bana sadece görselde yer alan ürünü göndermiş, tek ürün varsa bu nasıl set adı altında satılıyor anlamadım, neyse tek ürün geldi herhalde ben yanlış anladım dedim. zaten ihtiyacım vardı, bunlarla uğraşmak istemedim. ama ürünün paketi gözüme eski göründü, ben de koduyla üretim tarihini sorguladım. ürün 5 yıl önce üretilmiş. hem aldığımı göndermiyorsun hem de kullanma tarihi geçmiş ürün gönderiyorsun, mail attım, saçma sapan cevap veriyorlar, bende yasal hakkımı kullanacağım dedim, size döneceğiz dedi üç gün oldu, tık yok. yani sen koskoca mac'sin, kullanma tarihi geçmiş ürünü nasıl yolluyorsun, onu geçtim ürünün içeriğini günlerce düzeltmediler, şikayet var'a falan yazınca anca düzeltmişler ama ekran görüntülerini de almıştım. Buradan yığınla ürün aldım, ama kullandığım şeylerin alternatifini bulup bundan sonra almayacağım, tutumları çok çirkin. böyle firmalara para falan kazandırmak istemiyorum.

5 mart 16:37


902. Deneme boy fondoten verme zahmetini gosterip bir de bunu yere goge aslinda yapilmamasi gereken bir seymis de kendileri “hadi bu da bizim size kiyagimiz olsun” diyip yapmis bunu da buyuk bir lutufmus gibi duyuran marka. Herkese mesajlar her gun mailler. Anladik deneme boy fondoten veriyorsun tesekkurler normalde isteyip alamadigimiz zamanlari dusundukce sevincten agliyoruz maccim.

4 mart 01:23 4 mart 01:25

901. Mart ayı boyunca mac studio fix fondöteni deneme boy alabiliyorsunuz süslüler haber vereyim dedim

3 mart 20:55

900. mac emaar avm'de l2 katinda acildi! ustelik acilisa ozel 2-3-4 mart tarihlerinde tum urunlerde %20 indirim ve ucretsiz deneme boy fondotenin seni bekliyor diye mesaj geldi kızlar :)

2 mart 01:04