mac

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (974)
  • medya (59)

974. her şeyi geçtim refil ürünlerinin magnetik yapısının başka paletlere yapışmıyor olması yok mu?

sırf bu yüzden elimden çıkaracağım, çünkü kullanmıyorum. uzun süre elimde tuttum kullanmadan, sırf yapısının diğer markalara göre özel bir şey olmadığını hatırlatsın diye. diğer markalarının ürünleriyle aynı ambalaja girmeye reddediyorsan benim için yoksun mac.

coexist protestosu yapmalık firma. mug, nyx, inglot, colourpop beraber mutlu mutlu yaşayabiliyorlar mac. niye sen böylesin?

kafamdaki yeni palet renk kombinasyonuna uyan mac farım var ama yapışmaması sinirimi bozuyor. kendimi dupe rengini inglot'tan almayı düşünürken buldum. keşke hiç almasaydım. arada sırada keyifle yeni paletler yaratamayacaksam refilin özgürlüğü nerede kaldı?

7 ekim 04:36 7 ekim 04:42

973. temmuzda 83 tlye aldığım aldığım ruj bu ay 95 tl olmuştur... evet... dağılabiliriz...

26 eylül 05:21

972. 217 nolu firca gercek killardan yapilirken 217s sentetik killardan yapiliyor deniyor. Hatta 217 uretimini durdurmuslar malum. Fakat tr sitesinde suan 217 urunu satista goruluyor fakat aciklamalar kisminda “sentetik” yazmakta. Yeni uretim firca setlerinde Bu kafa karisikligini acilen cozmesi gereken firmadir.

15 eylül 13:47 16 eylül 00:26


971. Farları -ve pek çok ürünü- ‘bence’ overrated olan markadır. Buna da pek çok markanın farlarını denedikten sonra karar verdim. Gerek yumuşaklık, gerek karıştırma ve dağıtma, gerek pigmentasyonu olsun gayet vasat far yapıları var. Drugstoredan mid-ende seyrederken akla gelen ilk durak (artık mid-end de kalmadı ya, eskilerin mid-endi, şimdinin high kere high-endi) olduğu için çok popüler ama öyle süper ötesi bir marka olduğunu düşünmüyorum. Makyajın her adımından bir ürünü var elimde ve biterse tek alacağım ürünü studio fix pudrasıdır. Allıkları da bana göre vasat, fondotenleri de, rujları da aman aman mucizevi ürünler değil. Hepsinin de muadilini bulmak mümkün. O yüzden zamlar için can sıkmaya değmez, inglota bakılabilir, wnw’nin yeni far paletleri gerçekten mac’ten daha iyi bence, dupe yorumları okunabilir. Sanki insanlar kendilerini her şartta alır sanıyorlar, ardına bakmadan zama abanıyorlar, kur farkından istifade etmeye çalışıyorlar ama orantısız bir iş yapıyorlar. Almayıp tepki vermek gerek bence. Satışları düşse de kendilerine gelseler. Karaborsacı gibi fırsatçılık yapan tüm markaları çok itici buluyorum. Elbette belli miktarlarda zam olacak, kaçış yok malesef ama bu kadar da değil yani. 

15 eylül 04:45

970. Face and body ' nin 229 lira olması çok üzdü gerçekten. 2017 haziranda 112 liraya almıştım. Yazık tek kelimeyle. Ama moralimi hemen toparladım yves rocher pure light çok benzeri ve 71 lira. Artık muadillere yöneleceğiz.

14 eylül 22:17

969. bir süredir bir refil far kesiyordum ki zam geldi.

ben bu markaya uğursuz geliyorum. gerçekten ne zaman bir şey alacak olsam ertesi gün zam geliyor. mac çok sevdiğim bir marka değil ama dupe peşinde koşmayayım demiştim. şimdi karışık hisler içerisindeyim.

amerika'da 6 dolara far satan marka. mug refil farlar 6 dolar, inglot farlar ise 7 dolar. abh 8 olmalı diye hatırlıyorum.

marka çeşitliliğinin olmadı bölgelerde(avrupa da dahil olmak üzere) uyanıklık yapan marka ayrıca. dolar kuru 10 lira mı mac?

inglot'tan şaşmayacaksın gerçekten türkiye'de. dupe bakayım artık.

14 eylül 20:53 14 eylül 20:57

968. face and body 229 lira. tam tamına 229 lira... sudan ucuz (!). gözlerimi yaşartıyorsun mac.

yeni zamlarla bir face and body almaktansa gram altın alalım, geleceğe yatırım yapalım :d

14 eylül 20:51


967. Az önce online sitesinde mükemmel bir indirim gördüm, bu tür indirimlere çok alışacağız gibi görünüyor.

ilgili medya:
1
14 eylül 12:46

966. dün zamdan habersiz(gizlinot: narsın zamını farkedince maci de kontrol etmek istedim aslında) refill farlarının fiyatlarının değişmediğini farkedince uninterupted ve antiqued alayım diye niyetlendim ama 8 lira kargo parası canımı sıktı kapadım sayfayı. akşam zam haberini veren girdiyi görünce alsam mı diye tekrar ziyaret ettim sepetimi ama bu sefer de uninterupted stok dışı olmuş. anlaşıldı illa nasiplenecez zamdan derken bugün refillerin 65 tl olduğunu üzülerek gördüm. 6 dolarlık farı 45 tlden 65e arttırmak da ne bileyim biraz ayıp sanki.

14 eylül 11:18 15 eylül 05:02

965. Yılbaşı indiriminde face and body almayı düşünüyordum. Fiyatlar uçmuş desem az kalır.

14 eylül 10:33