girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (167)
  • medya (2)

167. ilk bir kaç kullanımımda olumsuz bir etkisiyle karşılaşmamama rağmen, geçen lekerimin üstüne lokal olarak uygulayayım dedim o sürdüğüm noktalar alev alev yandı kıpkırmızı oldu iki gün geçmedi resmen o yanma hissi ve kırmızılık. çok ilginç.

15 mart 22:54 16 mart 01:24

166. Yanık izi geçirmek için eczacı tavsiyesiyle almıştım. Sonra ne bulursa yüzüne sürmeyi seven ben ne yaptım? Evet, Bunu da yüzüme sürdüm. Yüzümde çok sivilce izi var ve bu tür merhemler benim için resmen bir umut kapısı. Bu krem sivilce izlerime gerçekten çok iyi geldi ve yuzumu de çok iyi nemlendirdi. Gece yatmadan önce sürülünce sabah çok güzel bir ciltle uyanıyorsunuz ve düzenli kullanımda etkisini çok çabuk gösteriyor. Ben bazen abartip sabahları da sürüyorum.

Bende tüylenme yapmadı ama tabi ki her cilt aynı değil.

Ama maalesef yanık izlerinde hiçbir etkisini görmedim zaten eski izlerdi. Yenilerde işe yarayabilir.

14 mart 17:04

165. yeni izlere iyi gelen, eskilere etkisini çok göremediğim krem. gece yatarken ince bi tabaka halinde sürüyorum, ağdanın bıraktığı ya da yanık gibi izlerimi 2 günde geçiriyor.

14 mart 15:43


164. Bir kaç sene evvel dövme yaptırdıktan sonra iyileşme sürecinde bana ve dövmeme yardımcı olan hücre yenileyici özelliği olan krem.

Uçuklarda bir işe yaramadığını ziyadesiyle üzülerek gözlemledim. 

Ve yumuşatmasını bekleyerek de dudaklarıma sürdüm ama bu işte de başarılı olamadı. 

13 mart 21:48

163. Yaraların hızlı kapanmasını sağlayan, sokak kedilerinin yaralarına fucidin ile karıştırarak sürdüğüm krem. Madem bu kadar çok kullananı varmış, bu kullanım metodu da aklınızda bulunsun.

ilgili medya:
1
13 mart 17:36

162. Sivilcelere iyi geliyor mudur bilmem ama benim taze sivilce lekelerimin hızlıca kaybolmasına yardımcı olmuş olan krem.

2 hafta falan önce dayanamayıp çenemdeki iki tane kistik sivilceyi sıkma gafletinde bulundum. Tahmin ettiğiniz üzere yara oldular ve 1 hafta geçmediler. En son kabuklanıp düşünce baktım ki koyu koyu iz kalmış. 1 hafta boyunca minik minik uyguladım bu kremi akşam yatmadan ve az önce baktım ki lekeler %80 oranında kaybolmuş. Hatta birinin yerinden de emin olamadım. Cildim lekeye meyilli değil muhtemelen sürmesem de geçecekti bu izler ancak 1-2 ay sürerdi diye düşünüyorum. Direkt sivilce üzerine hiç uygulamadım, sönmesinde yardımcı oluyor mu bilmiyorum ama leke ve izlerin hızlıca iyileşmesini sağlıyor bence :)

12 mart 22:27

161. konya’nın mevlana şekeri gibi kokan merhem. 

23 şubat 00:58


160. eskiden çok severek kullanırdım, tüylendirme dışında iyi geldiğini de gözlemlemiştim ama birkaç ay önce yanağımdaki sivilce izlerine sürdüğümde o bölgeyi kabarttı ve delice kaşıntı yaptı. aile hekimimiz bepanthol plus verdi, öyle geçti yanağım.

ardından uslanmayıp dudaklarıma sürdüm. dudaklarımı da şişirdi. bana alerji yaptığı kesin, maalesef artık kullanamıyorum. hassas ciltli süslülerimiz kullanırken dikkatli olsunlar. kardeşim kullanıyor, onda alerji yapmıyor ama siyah nokta yaptığını gözlemlemiş.

kokusunu çok seviyorum, arada açıp kokluyorum.

19 şubat 15:00

159. Sık kullanıldığında cildi tahriş edip kızartabiliyor. Misal, sivilce lekelerime iki gün üst üste sürmüştüm, bir kaç gün kızarık kalmıştı lekelerim mesela. Bu tecrübemden sonra haftada 1 kez gece yatmadan önce uyguluyorum; sonuç, daha aydınlık ve daha eşit bir cilt. 

19 şubat 15:00

158. Başucu kremim.Bitmek üzere olduğunda, bitmeden stokladıklarımdan.Ciltte muazzam bir iyileşme sağlıyor. Herhangi bir kesik yaranın üzerine, sivilce çıktıysa çok ince bir tabaka halinde (ki çok güzel sivilce kurutuyor), hafif kızarıklık olan bir bölge olduğunda uyguluyorum. Açık yara üzerine uygulanmaması şartıyla her türlü kullanılabilir bence.Kokusu ise çok hafif , hemen herkesin sevebileceği türden.

19 şubat 14:48