4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (1)
  • medya (2)

2. Son yıllarda elime geçen en pigmentli ruj neredeyse. C211 rengini aldım, bana göre serinin en güzel ve doğal rengi. Pembemsi my lips but better havası veren bir renk. Anlamadığım şekilde benim yüzümde daha morumsu durdu ama yine olsa yine aynı rengi seçerim acayip bakımlı gösteren bir renk. Rengi görsellere ekliyorum, ne eksik ne fazla aynı böyle duruyor dudakta da.

Ruj çok kremsi, adını hak ediyor, inanılmaz nem veriyor dudağa. Kalıcılığını da çok sevdim, en azından 4-5 saat gitti, bu 4-5 saatte yağlı olmayan atıştırmalıklar yedim ve sıcak içecekler içtim. Parasını hak eden, kullanışlı, ve günlük kullanmayı seveceğiniz uygun bir rengini alırsanız kolaylıkla bitirebileceğiniz bir ruj.

ilgili medya:
1
21 ağustos 03:41 21 ağustos 03:52

1. dokusuna tav olup aldım, çok yoğun pigmentli, yoğun nemlendiricili, buna rağmen fazla sağa sola dağılıp kendini kaybetmeyen nefis bir seri. benim ilk make up forever rujum oldu sanırım, c405 stage red rengini aldım, sıcak ve çok klasik bir kırmızı tonu. o kadar yoğun ki tek katta bile eşit kapatıcılık sağlıyor, gün içinde uzun süreli kullanmak için çok ideal. epey kremsi olduğu için altına kalemle sağlam bir çerçeve yapmakta yarar var. satin bitişli, o yüzden mat nude'lardan bıkanlar daha nemli bir bitiş için bu serideki nude renklere bi bakabilir. bir de üzerinden hafif bir transparan pudra geçince renkler bi tık koyulaşıp tamamen matlaşıyor, mua demo olarak hafifçe (gbkz: make up for ever HD microfinish pudra) ile üzerinden geçti, gerçekten rengi hem daha soğuk hem daha koyu oldu. bir taşla iki kuş vurmak için ideal.

5 kasım 2016 01:00 8 kasım 2016 20:24