0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. (gbkz: make up for ever ) 'ın aynı zamanda kirpikleri besleyip güçlendiren maskara bazı. (gizlinot: inanmadık ) yoğun kirpikler seviyorum. bunu da sırf clinique maskara bazından 20 lira daha ucuz diye denemek istedim ama hiç sevmedim. kirpiklere belli belirsiz bir katkısı oluyor. daha önce clinique kullanmış biri olarak bunu almamanızı tavsiye ediyorum.

25 ekim 2015 23:14

2. bu bazı ilk defa bugün kullandığımda sevdim ve o yüzden de 6 aydan fazla benimle beraber olmasına rağmen yorum için bu anı bekledim. bir kere yoğun hacim ve uzunluk bekleyenler yanılır, ben ilk seferinde denediğimde makyajtrendi'nin bana bozuk açılmış bir ürün gönderdiğini düşünmüştüm, öyle içinde fiberler çılgın atıyor sanıyordum ve ilk kullanış tabii ki ; hayal kırıklığı . benim dolu dolu kullandığım rimel bazları 1-loreal'in çift uçluları vardı zamanın behrinde ondaki baz ve harikalar yaratırdı (sanırım o çift uçlu rimeller geri dönmüş ama eski performansı gibi mi bilemiyorum)

2- flormar lash primer (en çok beğendiğim en bi sevdiğim 1ini bitirdim 2.sine geçtim ) 4- missha mascara fixer&primer (fiyatını ederine göre fazla buluyorum) 3- essence lash primer (sevemedim bir türlü olmuyor) iş bu markalar olunca, çok para verdiğim bir şeyden de maksimum performans bekliyorum mufe'ninkinde hayal ettiğimi bulamadım ilk başlarda; ama bugün belki aylardır bakım yaptığım kirpiklerin gürleşmesinden sebep uygulayınca bir güzel geldi, çok doğal bir dolgunluk verdi, kirpikleri ağılaştırmadı ve çok kolay temizlendi buna rağmen gün içinde maskaram akma bulaşma yapmadı.

belki de ben anormal bir hacim beklediğim için baştan günahını aldım bilmiyorum.

11 aralık 2015 01:31

3. Tanım: kirpiklere hacim verdiğini iddia eden baz.

Ben çok hacim beklediğim için sanırım biraz hayal kırıklığına uğradım. Gerçi ben lancome hyponese dramada da mutluluğu bulamadım kirpiklerim kısa ve seyrek. Bazın fiyatını çok da hakettiğini düşünmüyorum.

11 aralık 2015 12:22


4. 6 aydır kullandığım, ilk olarak fiyat açısından dior ve clinique göre daha uygun olduğu için tercih etmiş olduğum kirpik bazı. öyle takma kirpik etkisi yaratmıyor , zaten ben de daha çok rimel kirpiğime zarar vermesin, arada koruyucu bir şey olsun diye almıştım. kirpikleri dökmüyor hatta bence bir miktar besliyor da. son 6 aydır bunsuz rimel hiç kullanmadım, ve haftanın en az 5 günü rimel sürmeme rağmen kirpiklerimde dökülme olmadı. rimelin yapısını biraz bozup ömrünü azaltıyor, kirpikte topaklanma yapıyor dikkatli sürmek lazım, bir de hafif kuruduktan sonra hemen rimeli sürmeli yoksa beyazlığı kapatmak zor oluyor. bunların yanında rimelin temizlenmesini zorlaştırmadı. 10ml lik olan miktarı ile 6 ayda bitiremedim ama kullanım süresi dolduğu için değiştireceğim.

30 aralık 2015 00:59

5. ben hayatımda bu kadar bulaşan bir ürün görmedim. Etkisi de aman aman değildi. Tüpünden bile dışarı taşıyor kapatırken. Bu nedenle başka alternatifleri denenebilir.

19 mart 2016 18:53