makeup academy

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (4)

37. Heaven and earth paletinden oldukça memnunken winter collection gibi bi adı olan far paleti almıştım. Sıfır pigment.

7 aralık 13:33

36. Eve shop'un black friday indiriminden 17 liraya undressed me too paletini ve ikinci ürüne kargo bedava olduğu için kahverengi bir göz kalemini almıştım. O zamandan beri kullanıyorum. Far paletindeki mat renkler vasat, ozellikle siyah olan aslında siyah değil gri .sedefli renkler oldukça pigmentli. O bakırlar, kahveler efsane. Tozutma sorunu yaşamadım ben. Farlar gayet yumuşak. Bazsız kullanınca gün sonunda çizgilere dolabiliyor. Göz kaleminin rengi rich brown. Günlük kullanıma uygun güzel kahve. Sürümü kolay, akma durumu yaşamadım. Ama daha iyisi de bulunur. Kapağında kendi kalemtıraşı var. Bunun fiyatı da 5 lira gibi bir şeydi. Fiyat performans olarak beğendiğim marka oldu.

7 aralık 12:02

35. fiyatlara ayar çekilmiş. hani 6 liralık paletler nerde? 22 lira olmuşlar o da indirimli fiyatı indirimsiz 30 lira dgfjdhfjshdh

çöp almam çöp. zaten görünüşleri kırtasiye kozmetiklerinden hallice. ilgimi çekicek hiçbir şey yok. bu işin suyu çıktı gerçekten.

3 aralık 06:26

34. Çok kızgınım süslüler çok en çokta kendime kızgınım. 50 liramı gidip çöpe atsaydım daha az canım acırdı. 

Seneler önce ben bu markanın undressed paletini kullanıp asla sevmemiş satmıştım. Geçen gün eve' de gezerken ultimate undressed paletini 50 liraya satın aldım. Renkleri, paletin duruşu o kadar güzel ki engel olamadım biraz da moralim bozuktu ıvır zıvır alasım geldi. 

Ben bundan 3 sene önce bütün ama bütün far paletlerimi elden çıkarıp kendime sadece makeup geek ve mac farlardan oluşan bir palet yapmıştım ve son 2 yıldırda sadece bunu kullanıyorum. Neden bunu yaptığımı hatırladım. Elinize aldığınızda pigmentine wouv diyebilirsiniz ancak anlamadığım şekilde göze transfer olmuyor ıslak fırçayla denedim bazladenedim asla olmuyor. Sedefleri çok çirkin parça parça duruyor. Birde dökülme olayı var ki bana bütün yüz makyajımı sildirdi. Ben hayatımda böyle çirkin bişey görmedim. Mac, makeup geek the balma tozutuyor yeaa diyenler bunu görünce öpüp başına koyarlar. Elinizde 10 tane far paleti olmasın gidin bütçenize göre golden rose pastel ( emin olun çok daha kaliteliler) tekli farlardan alıp paletinizi yapın şuna elli lira vereceğime kadar gidip 2 tekli far alırdım en azından verimli kullanırdım.

 Ben kesinlikle gözünüzde kullanmadan almanızı tavsiye etmiyorum. 

Benim çok salaklığıma denk geldi ben yaptım siz yapmayın

23 kasım 21:01 - 23 kasım 21:02


33. yeni girdi, 1 poundluk ruju 18.50 liraya utanmadan satıyorlar gerçekten ya. yeter yahu, bu ülkenin makyaj severleri size ne etti? gerçekten gözümüzün içine baka baka enayi yerine koymaları zoruma gidiyor artık.

19 kasım 01:59

32. 2017 yılı itibariyle, Makeup revulotion gibi son trendleri takip eden ve düşük fiyatlara rağmen yüksek kaliteli ürünleri olan bir marka varken mua ya (özellikle bol bol tozutan paletlerine) ederinin bilmem kaç katı para vermeyi düşünmüyorum. Yurt dışından bir yakınınız getirecekse ne ala onun dışında artık çokta iyi bulduğum bir marka değildir kendileri.

12 kasım 17:39

31. aşırı ucuz, inanılmaz, wowww yorumlarından sonra bakmaya karar verip unuttuğum markaydı. dün 11.11 indirimi olayı çıkınca aklıma düştü bakayım dedim şok oldum tabi. maksimum 2 hafta önce 6lira olan far paleti nasıl oluyorsa 30lara çıkıyor, indirimle 25 oluyor falan sen ne yaptın eveshop. zaten ihtiyacım yoktu ki pfff yapıp çıktım dolayısıyla siteden. 

12 kasım 11:29

30. 72 liraya satılan far paletini görünce ''puhahahahaha'' diye ekrana su püskürttüm skadjndksjfn

kuzum siz 8 poundluk paleti 72 lira siz 3 milyar 750 milyon siz bu vergiyi ne yaptınız dsfjnknd ayrıca 3.5 poundluk 6'lı paletler 32 lira ağlanacak halimize gülüyoruz

https://www.eveshop.com.tr/make-up-academy/far-paleti-25li-ultimate-undressed/

https://www.muastore.co.uk/makeup/eyes/eyeshadow/ultimate-undressed-eyeshadow-palette-2438

edit: parabenli olması da çabası. bunu göz ardı edip de kullanacağınız bir marka değil ki. 70 lirayı sürseniz daha çok pigment alırsınız ayrıca :(

11 kasım 23:18 - 11 kasım 23:36

29. Siteye yüklenen ilk fiyatları tabiki geliş fiyatlarıydı. Şimdi fiyatlar uçuk kimse kusura bakmasın . Bir o kadar tozutan palete indirimli haliyle bile 25 lira çok. Zamanında yurtdışından sipariş ederek deneme şansım olmuştu. (gümrük sıkıntılı değilken ) Ahım şahım özellikleri yok

11 kasım 20:25

28. an itibariyle eveshop sitesinde gayet indirimli fiyatlarla satışta olan marka. Denemek isteyenler için gayet iyi olmuş diyedüşünüyorum. Ben de hemen birkaç ürün sipariş edeceğim

11 kasım 14:20